Če imate pomisleke o piškotkih,
tega lepo prosim
ne prezrite pred nadaljevanjem.
BITCOIN 01:29
0,22 %
6.235,80
CN 13.07
0,37 %
3.060,69
HK 01.11
1,23 %
28.594,06
JP 01.11
1,86 %
22.420,08
RU 27.03
-6,07 %
955,34
SI 06.12
0,12 %
905,61
DE 01.11
1,78 %
13.465,51
UK 01.11
-0,07 %
7.487,96
BR 01.11
-0,26 %
74.115,48
GLD 01.11
0,46 %
121,22
US 01.11
0,15 %
2.579,11

Forum

|  sveže  ·  forumi  ·  iskanje  ·  shramba  ·  sporočila  ·  obveščanje  ·  pravila & objave  ·  vabila

Iskali ste objavo št. 215... najdena v temi Strani, ki jih raziskujete / zlato / nove ideje

Seznam forumov  >  Pomoč, napake, predlogi  >  Strani, ki jih raziskujete / zlato / nove ideje

O forumu in strani Denarnisupermarket.com - pomoč pri uporabi, prijava napak, predlogi.

Iščem prvo neprebrano sporočilo v tej temi... najdeno na strani 1

Iskali ste objavo št. 215... najdena na strani 1

Nova objava v tej temi  |  Nova tema v forumu
vseh objav v tej temi: 4
#215  16.03.06 20:54  Jakobodgovori / citiraj  |  shramba  

Zanima me katere so tiste priljubljene strani s katerimi si pomagate priti do mnenj o dobrih naložbah v prihodnosti? Ravno sem bral to reč o zlatu in se mi zdi, da, če bi se podal zraven, da bi bilo to že, ko mnogi gredo zraven zaradi zgodbe. In se mi je pojavilo vprašanje: na podlagi česa ste tisti, ki ste v zlato vložili na začetku (še pred tem, ko se vse bolj govori o zlatu) ugotovili, da zlatu dobro kaže.

Se mi zdi, da za večino svojih naložb vstopam zraven potem, ko že nekaj časa dobro kaže, pojma pa nimam kako odkriti potencialno dobro naložbo, danes, ko o njej ni ravno precej govora.

A izda kdo kakšen recept?

#216 (odg: #215 Jakob)  16.03.06 21:26  crt (admin) (DS) odgovori / citiraj  |  shramba  

hm na podlagi cesa ... ce se pogovarjamo o letih tam nekje 2001-2002-2003, kar najbrz za zlato se ... meni je bil glavni stos to, da se je zadeva zacela premikati, hkrati pa je to bilo totalno ignorirano, kar mi je dalo misliti, da bo zur, ko bo prislo na radar celotne populacije; in hkrati razmisljanje o ciklusu obrestnih mer in postopnih posledicah razpada SZ.

sicer imas za zlato in podobne zadeve veliko branja recimo na http://www.savehaven.comin http://www.321gold.com; to kar se tice komentarjev, sicer pa http://www.thebulliondesk.comza tekoce novice. in vse, kar je s tega trojega linkano (se kar nabere).

iskati tisto, pri cemer bos od samega nultega zacetka zraven, je isto kot iskanje tega, s cim bos najbolj zasluzil. in odgovor je isti, forget it. ne postavljaj si nerealnih ciljev, ker od tega ne bos imel nic razen sekiranja.

recimo ena zadeva, o kateri danes se ni VELIKO govora, ima pa po moje smisel, so kmetijski pridelki ("soft commodities") - a la bombaz, zitarice ... kakav in sladkor sta ze kar odbezljala. je pa to za rekreativnega vlagatelja (kot sem danes tudi jaz) smotano podrocje, ker ni zlahka dostopnih produktov.

ena tema, o kateri tudi se ni veliko govora, pa na zalost po moje v prihodnje bo, pa je narascanje pogostosti trgovinskih vojn in izolacionizma, torej nekaksna kontra-globalizacija (a la kontrarevolucija, kontrareformacija). kako to najbolje odigrati, zaenkrat se nimam razmisljeno.

* zadnji popravek: 16.03.06 21:26
#217 (odg: #216 crt)  16.03.06 21:28  Jakobodgovori / citiraj  |  shramba  
iskati tisto, pri cemer bos od samega nultega zacetka zraven, je isto kot iskanje tega, s cim bos najbolj zasluzil. in odgovor je isti, forget it. ne postavljaj si nerealnih ciljev, ker od tega ne bos imel nic razen sekiranja.
veš, ni lepo vedno biti v drugi vrsti:)Vsak se po moje po svojih močeh trudi priti naprej, jaz si pač pomagam tako, da vprašam na forum.

ena tema, o kateri tudi se ni veliko govora, pa na zalost po moje v prihodnje bo, pa je narascanje pogostosti trgovinskih vojn in izolacionizma, torej nekaksna kontra-globalizacija (a la kontrarevolucija, kontrareformacija). kako to najbolje odigrati, zaenkrat se nimam razmisljeno.
in verjamem, da boš delil z nami, če bomo vprašali:)
#219 (odg: #217 Jakob)  16.03.06 21:32  crt (admin) (DS) odgovori / citiraj  |  shramba  
[Jakob]

veš, ni lepo vedno biti v drugi vrsti:)Vsak se po moje po svojih močeh trudi priti naprej, jaz si pač pomagam tako, da vprašam na forum.
to mi je jasno :) ampak s tem, da vprasas nekoga drugega, po definiciji ne bos prvi v vrsti. in povsem neskromno je misliti, da pri masi ljudi, ki si po svetu prizadeva biti pri necem prva, imas neke hude sanse. tudi ce ne bos prvi, ampak 525.000-ti na svetu, imas lahko se vedno od tega cisto lep dobicek. pa tudi zgodbe pridejo vedno nove; nima se smisla obremenjevati s tem.

amortizacija zive sile ( = sekiracija, nabrana po poti, in njeni vplivi na ... spanje, zelodec, lase :) ... ) je vazna postavka.

Nova objava v tej temi  |  Nova tema v forumu
vseh objav v tej temi: 4

Moj portfelj - potrebna registracija

Na strani Denarnisupermarket.com lahko odprete svoj online portfelj, spremljate razvoj premoženja in opravljate davčne izračune.

Kako začeti?

• Prijavi se za pregled stanja premoženja v portfelju.
  • Registriraj se in postani uporabnik Denarnisupermarket.com in spremljaj razvoj premoženja.

HYPO Depozit
Obrestna mera:
0,10%

Obresti:
0,86 €
BKS Depozit (bonus)
Obrestna mera:
0,09%

Obresti:
0,78 €
Abanka Depozit (online)
Obrestna mera:
0,07%

Obresti:
0,59 €
Sberbank Depozit
Obrestna mera:
0,05%

Obresti:
0,43 €
Gorenjska Banka Depozit
Obrestna mera:
0,05%

Obresti:
0,42 €
LON Depozit
Obrestna mera:
0,05%

Obresti:
0,42 €

Povejte svoje mnenje

Kako so bile vaše naložbe pozicionirane pred zadnjo korekcijo?

• Večinoma v delnicah.
  • Večinoma v obveznicah.
  • Večinoma v denarju.
  • Nimam naložb.

Glasuj rezultati >>