Če imate pomisleke o piškotkih,
tega lepo prosim
ne prezrite pred nadaljevanjem.
BITCOIN 20:04
-1,39 %
7.450,62
CN 13.07
0,37 %
3.060,69
HK 01.11
1,23 %
28.594,06
JP 01.11
1,86 %
22.420,08
RU 15:50
0,58 %
1.456,79
SI 06.12
0,12 %
905,61
DE 01.11
1,78 %
13.465,51
UK 01.11
-0,07 %
7.487,96
BR 01.11
-0,26 %
74.115,48
GLD 01.11
0,46 %
121,22
US 01.11
0,15 %
2.579,11

Forum

|  sveže  ·  forumi  ·  iskanje  ·  shramba  ·  sporočila  ·  obveščanje  ·  pravila & objave  ·  vabila

Iskali ste objavo št. 27411... najdena v temi forex skladi??

Seznam forumov  >  Skladi  >  forex skladi??

Vzajemni skladi, investicijske družbe, ETF... - osnove in razglabljanja o posameznih konkretnih primerih

Iščem prvo neprebrano sporočilo v tej temi... najdeno na strani 1

Iskali ste objavo št. 27411... najdena na strani 2

Nova objava v tej temi  |  Nova tema v forumu
vseh objav v tej temi: 90   stran:  prva | < | 1 | 2 | 3 | > | zadnja
#27039 (odg: #26999 pgregorc)  30.01.08 09:26  longtimeodgovori / citiraj  |  shramba  

Imejte v glavi tudi 2. zakon termodinamike, ::
cool, tole si pa fajn povedu :)))
#27243 (odg: #27036 spacetrip)  31.01.08 15:09  _shark311odgovori / citiraj  |  shramba  

ja sej,že iz tega se da sklepat,da tukaj nekaj ne štima.Če imaš sposobnost in znanje,da delaš 10 ali 20% mesečno,se pa res ne rabiš trudit s pridobivanjem ostalih vlagateljev :)
#27257  31.01.08 16:12  jaxodgovori / citiraj  |  shramba  

Ker sem se tako lepo nasmejal, bom to delil z vami:

Vlagatelji, to je revolucija! To je ultimativni naložbeni portfelj!

Zakaj bi odprli podjetje, če lahko kapital, ki je potreben za odprtje d.o.o. vložimo v omenjen sklad in smo v 8 letih in 5 mesecih približno tako veliki kot recimo Krka...

Če pa potrpimo 11 let in 7 mesecev smo pa na nivoju ko se pojavi problem, saj v obtoku ni dovolj evrske gotovine (podatka nisem preveril, računal sem s številko, ki jo imam v spominu, če je napačna se opravičujem), da nas sklad izplača...

To je zihr res! Kakšen nateg neki...

Definitivno grem na naslednji seminar in z vlagateljskimi načrti pred polno predavalnico seznanim predavatelje z mojimi pričakovanji!

http://i192.photobucket.com/albums/z239/...
#27270 (odg: #27257 jax)  31.01.08 18:22  vilijemodgovori / citiraj  |  shramba  

Hehe, kje si to staknil , hehehe :)
#27333 (odg: #27257 jax)  01.02.08 07:49  KlemenK (admin) odgovori / citiraj  |  shramba  
[jax]

Če pa potrpimo 11 let in 7 mesecev smo pa na nivoju ko se pojavi problem, saj v obtoku ni dovolj evrske gotovine
Ja, pismo, to je hud problem. Razmišljam, da bi vložil, samo me malo skrbi, kaj če po 12-ih letih ne bo dovolj evrov v obtoku, da bi me izplačali, a bom moral potem še dolarje pa švicarske franke domov nosit, al kaj?
#27334 (odg: #27333 KlemenK)  01.02.08 08:04  vilijemodgovori / citiraj  |  shramba  
[Mojster]

:: [jax]

:: Če pa potrpimo 11 let in 7 mesecev smo pa na nivoju ko se pojavi problem, saj v obtoku ni dovolj evrske gotovine

Ja, pismo, to je hud problem. Razmišljam, da bi vložil, samo me malo skrbi, kaj če po 12-ih letih ne bo dovolj evrov v obtoku, da bi me izplačali, a bom moral potem še dolarje pa švicarske franke domov nosit, al kaj?
Ma ni problema, brezgotovinsko poslovanje je prihodnost :)
#27339 (odg: #27334 vilijem)  01.02.08 09:01  Osojnikodgovori / citiraj  |  shramba  

Ja, BREZGOTOVINSKO !

Tipično v vseh piramidah, ki se in se bodo pojavljale.

Če vsak teden vsak pripelje zgolj enega, bo ....

Dejansko, če se štarta od 1 človeka, prideš v 33-em tednu (8 mesecev) že na Mars. Oz. na Zemlji zmanjka novih članov.

Če to omeniš kakšnemu zagnanemu članu (manegerju) v kravati, te gleda kot tele v svoji štali tujega človeka.
#27366 (odg: #27018 )  01.02.08 13:23  _periegetesodgovori / citiraj  |  shramba  
[boh]

dejansko sm """""vložu""""" celih 100$ v finanzasforex en prjatu je totalni navdušenec v to.In nasplošno ma on in cela vas občutek da je to zadeva s katero bodo postali milijarderji,ubistvu niti nevejo kaj je forex niti kako "deluje" ta zadeva.

Gre pa nekako takole:

Denar je treba nakazovat iz avstrijskih bank (naše tja ne nakazujejo)zato,ker so naše banke kao lubosunmne:D:D al neki tazga,je njegova razlaga

prav tako dobiš denar nakazan samo na avstrijski račun.

lestvica donosov je taka kot piše gori

prav tako pogoji.Za šest mesecov sm investeru 100$ obresti pa dobim v

neaktiven del (ki si ga lahko izplačam) če pa hočem teh 10$ vložit naprej pa jih morm zbrat 50$

tako da nek minimaln znesek k se kao izplača je 500$

aja kar se tiče oblubljenih donosov,"oni" (neki španci k majo to v panami sedež družbe,pravjo da so sicer del firme k sm pozabu kera,ampak ta firm k sm pozabu ime ma 3 broker hiše od 5 k majo dvoljenje za trgovanje z forexom,bullshit ja)pravjo da je možno da dobiš celo par odstotkov več kokr je mišleno,če bodo tok uspešni z vlaganjem.

ni pa nobenih garancij v pogodbi,piše da lahko tut popušijo vse v 3minutah.

Kar je edina logična stvar in možna stvar.

Nekdo je šel celo na nek sestanekt,tako zvanih investitorjov v švico kjer so mel v hotelu z ***** vse zastojn,in jim je un """predavatelj""" doktor nevem kašne hude ekonomije razložu da ubistvu oni v enem tednu zaslužjo tok dnarja da majo že za vse mesečne obresti,ki jih morjo plačat investitorjom.

men osebno diši po ornk nategu sam k nevem kako me bojo nategnli,aja pa tm zravn na strani je tut metr po državah kok majo dnarja "investeranga" ljudje po narodih, slovenci smo na močnem 4 al 5 mestu(nevem pogledat,za točno cifro,sm pozabu stran pa password)je pa cifra več miljonska.Pa folk joka da nima dnarja,no če je ta cifra resnična.

Tko da fantje nč navmo miljonarji iz 1000$,brez dela

pa drugič...zihr je nekje tist prvi pošten piramidni sistem:D

Joj, ta forum pa me je res presentil! Pričakoval sem kakšne resne komentarje o FX skladih, naletim pa na tole ... :)) Pa saj bi se človek zjokal, pa se bom raje smejal. A si ne bi vzeli vsaj 15min časa pa si prečitali, kaj piše na strani Finanzas Forexa, pa potem komentirali. Sicer pa vsak lahko dela kar hoče, samo po takih absurdnih kritičnih komentarjih bi človek raje vložil kot ne vložil. Fantje zadeva je tvegana, katera pa ni! S komentarji, po ''tolkointolko'' časa bo zmanjkalo ljudi in papirnatega denarja pa postaja vse skupaj smešno. Ne se obremenjevat s temi velikimi številkami, ker jih nekateri pač ne dojamete. Ni vse vedno tako kot zgleda z začetkom in koncem, kot si ljudje predstavljamo. Probajte razmišljati izven naučenih okvirjev. Sicer pa ni nič narobe, če nekateri razmišljajo drugače, mogoče bolj velikopotezno drugi pa ne. Zato pa so na svetu bogat in revni. A mislite da so bogati obogateli (mislim na etično, kakorkoli se že to v kaptalističnem svetu to sliši pridobljeno bogastvo) ker so gledali na svet omejeno in nekritično popljuvali vse okrog sebe? SAmo, ne biti potem ponovno nevoščljivi nekaterim ki uspejo, pa šeprav preko forexa, t.j. brez dela. Vsaj tvegali so. kaj si mislim o FFX pa sem že napisal na forumu portala Skladi... Pa lep pozdrav

#27368 (odg: #27366 )  01.02.08 13:43  andrejcc (DS) odgovori / citiraj  |  shramba  

prepricanje nekaterih, da morajo drugi vedno biti nevoscljivi (ponavadi taisti ljudje startajo iz svojih razmisljanj), da obstaja samo en nacin kako narediti denar (to je njihov) in da kdor ne sledi tej poti je v zivljenju zgresil je prav smesno.

aja pa to konstantno klicanje na druge strani in forume je amatersko

* zadnji popravek: 01.02.08 13:43
#27369 (odg: #27366 )  01.02.08 13:45  matic7odgovori / citiraj  |  shramba  

Sedaj smo dobili še en resen komentar, ki je poln razlag. Nisem zasledil kakršnekoli nevoščljivosti, prav nasprotno.

To o bogatih in revnih je tipičen primer vernikov.
#27370 (odg: #27366 )  01.02.08 14:03  Osojnikodgovori / citiraj  |  shramba  

Ah, zopet en razsvetljeni teliček, ki se smeje vsem okrog sebe, ker ne doumejo njegove veličine in sposobnosti bogatenje. Kar smej se še naprej, komu mar.

Število ljudi JE OMEJENO. Ravno tako količina papirnatega denarja JE OMEJENA. Zgolj človeška neumnost JE NEOMEJENA. Ali ni malo čudno, da si ti edini, ki se smeje ?

Seveda, ti velikopotezen, bogat, neomejeno gledaš na svet, kritično pluvaš okrog sebe, ne pišeš, ker si že napisal nekje drugje po navodilih mentorja, ki ga sedaj ni zraven, pa so komentarji sedaj morda zate malo prezahtevni.

Drugi vsi okrog tebe drugačni, omejeni, revni, in kot ponavadi NEVOŠČLJIVI.

Ja, nič. Forex skladi so zate, za ostale pa ne. Kaj je vendar to, teh omembe ne vrednih 20% na mesec. Komaj 892% na leto. To je pa ja malenkost za velikopotezne.

Daj pejt domov k mami, da ti bo dala jest, sicer boš lačen.
#27371 (odg: #27366 )  01.02.08 14:09  kolegaodgovori / citiraj  |  shramba  

Mene si preprical, vlozil sem vse, kar sem imel, vzel kredit in prodal se kaksno stvar, ki je vredna. Dobro?
#27372 (odg: #27370 Osojnik)  01.02.08 14:10  matic7odgovori / citiraj  |  shramba  

Osojnik lepo prosim ne pretiravaj s številkami, a ne bi bilo bolje če bi številko zmanjšal vsaj na 92% letno, ni ne vem koliko, je pa vsaj zadovoljivo:))

Tudi zemlja je omejena, sploh pa otoki, saj so že vse pokupili amwayevci.
#27373 (odg: #27371 kolega)  01.02.08 14:15  matic7odgovori / citiraj  |  shramba  

čestitam, Slovenija bo v kratkem dobila novega "tajkuna" :))
#27375 (odg: #27372 matic7)  01.02.08 14:25  Osojnikodgovori / citiraj  |  shramba  

Saj nič ne pretiravam. Matematika, oz. obrestno-obrestni račun.

Če je 10% na mesec, je potem 314% na leto. - to ni nič, to je za nas reveže.

Če je 20% na mesec, je potem 892% na leto. - to je standard, kar ponujajo taki širokopotezni, razgledani, karkoli "poznavalci". Seveda oni tega ne znajo izračunati. Oni zgolj "garantirajo", da bo 20% na mesec.

Brez pameti in brez dela v nekaj mesecih do milijonov. In nekaj letih do milijard.
#27376 (odg: #27373 matic7)  01.02.08 14:31  _periegetesodgovori / citiraj  |  shramba  

fajn, res hitro ste odgovorili:)

Ampak, a res ne vidite, da vsi (tukaj pišoči) razmišljate v eno smer? In kako hitro se da nekatere sprovocirat. No če bi nekateri zgoraj pišoči ''strokovnjaki'' malo prebrali moj članek na drugem forumu, bi lahko ugotovili kako razmišljam o FFXu. Seveda, pa se takoj najde nekdo ki primitivno popljuva vse kar ne diši po njegovem. Ali ne, Osojnik? Pa, da se razumemo; eno je kulturno izmenjevanje mnenj, eno pa primitivizem. In nažalost, jih je tu kar nekaj...

* zadnji popravek: 01.02.08 14:31
#27377 (odg: #27375 Osojnik)  01.02.08 14:32  matic7odgovori / citiraj  |  shramba  

uporabnik zgoraj je omenil, naj se ne obremenjujemo s številkami, ki jih ne dojamemo, zato sem ti omenil da ne pretiravaj:))
#27378 (odg: #27376 )  01.02.08 14:33  matic7odgovori / citiraj  |  shramba  

tukaj razloži, ker jaz ne grem na drug forum, ker tam ne poznam folka.
#27380 (odg: #27366 )  01.02.08 14:37  Redstripeodgovori / citiraj  |  shramba  

Fantje ne ga biksat, tlele imamo enega resnega kandidata, ki je v zadevo vložil.

No pa povej izkušnje, kakšen je mesečni donos, kakšen je letni, kje tiči resnica?

[periegetes]

A mislite da so bogati obogateli (mislim na etično, kakorkoli se že to v kaptalističnem svetu to sliši pridobljeno bogastvo) ker so gledali na svet omejeno in nekritično popljuvali vse okrog sebe?
In ti se počutiš tako srečno, ker boš na financah forex neetično obogatel brez dela. :-))))))))))))))))

Še dobro da si se na skladih razpisal, 1 post tako na hitro, aktiven vlagatelj nimam kaj rečt!

Mi fantje od 12% letno pa dol, gremo pa v kot, periegetes bo zdej raztural!

#27383 (odg: #27376 )  01.02.08 14:51  Osojnikodgovori / citiraj  |  shramba  

Ja, jaz sem pameten, vsi okrog mene ste bedaki - to je bil tvoj post.

Jaz, periegetes, razmišljam, v katere mnoge smeri že ? Vsi okrog mene razmišljate v eno smer. Zato ste luzerji in jaz bogat. itd. Koga farbaš ?

Koga si pa sprovociral ? S čim ? Saj nimaš nobenega argumenta.

To je meni itak hobi, da vsakič, ko se pojavi novi prevarantček piramidarček, da ga "brcnem v rit". Sploh nimaš pojma, kako malo je potrebno.

Zakaj bi nekdo bral tvoj članek na drugem forumu ? Če imaš kak argument, vreden obravnave, ga predstavi tukaj. Do sedaj ga nisi. Nobenega. Zgolj povedal si, da si ti EDINI pameten, razgledan, širokopotezen, karkoli; vsi okrog tebe vse obratno. In se nam smeješ. Komu mar ?

Primitivizem se je tukaj pojavil skupaj s tvojim prihodom.

In res je. Piramidarji niste vredni drugega, kot da se vas popljuva.

Ti kar vloži tam, kjer bo 20% na mesec. To je tvoj denar.

Ampak nikar ne nagovarjaj še druge naivce v take naložbe. In ker se to v praksi vedno ponavlja, zato smatram, da takšni piramidni "razgledanci" niste vredni drugega, kot da se te popljuva.
#27388 (odg: #27383 Osojnik)  01.02.08 15:19  _periegetesodgovori / citiraj  |  shramba  

Spodaj je moj post na forumu Skladi. Pa prosim, ne govorit da sem piramidar (kaj je sploh to?), pa ne vem kaj še... Osojnik, ko se boš pomiril preberi svoje in moje poste, in se še enkrat vprašaj ali si se pustil sprovocirati ali ne? In kdo ima tuka večji ego, ker zagovarja svojo pametno stran? In ti imaš hobi, da vsakega, ki ti ne paše brcneš v rit??? Aja... Nič, drugega kot na nivo teme pri tej temi (za admi.: forum je odličen, le tale debata na tem threadu je pod nivojem) sem se spustil.

Pa lep pozdrav in brez zamere ;-)

periegetes

Z nami od 14.2.2006

Zanimiva debata! Mene sploh ne moti, da imamo dve strani, pravzaprav je super tako. Sam sem vložil v Finanzas forex nekaj denarja, tako da nisem nevtralen. Nimam namena prepričevati ljudi naj vlagajo v ta produkt, saj sem to naredil zase in mi ni do MLM posla. Verjamem pa, da se bodo prijatelji vključili čez ''toliko in toliko'' časa, če bom sam naredil donos in ga tudi dvignil. Če bodo želeli, to je njihova stvar in tveganje. Kot sem že napisal, jaz sem resnično vesel, da nekdo išče tudi tveganja v tem poslu (hvala Thorr), ker kako bi pa izgledalo, če bi vsi povprek samo hvalili zadevo, ki je na tržišču nekaj mesecev. Takrat bi se res počutil ogroženega, ker pač nimam črednega instinkta. Mogoče priporočam malce več tankočutnosti pri MLM promotorjih in zdravo samozavest, saj nekateri ljudje imajo, hvalabogu, tudi svoje mnenje. Mene najbolj odbijejo promotorji (prodajalci), ki hvalijo vsepovprek, potem pa

ugotoviš da so dejstva popolnoma drugačna in da včasih nimajo niti za, pardon, kruh in mleko. Prisotne izvzemam, da se razume. Na začetku sem veliko ur porabil za raziskovanje o FFX in slabih straneh. Žal je največ strani v španščini in francoščini, tako da mi je kar nekaj ostalo še nerazumljenega. Vložil sem, verjetno bom še več. Razmišljam tudi o obisku Dukascopy-a v Švici, če bom investiral večjo vsoto. Glede da vidva trdno zastopata različna stališča in stojita za njimi, pa predagam, da se ob vajinih stališčih podpišeta s polnim imenom in priimkom in krajem, tako, da bomo lahko čez nekaj časa ali ob epilogu, vama čestitali ali pač ...

LP

#27389  01.02.08 15:32  Redstripeodgovori / citiraj  |  shramba  

Fant, pa ti si car!!! vložil si 28.12.07, pa si že pameten kako je zadeva profitabilna!

Kot je že osojnik povedal, tudi js preveč pametne novince raje brcnem v rit! (s tem mislim na tiste, ki se radi poveličujejo in nas imajo za luzerje)

O fak mogoče pa komuniciram z 16 letnikom, bolš da kr grem! (sorry vsi 16letniki)

Mi kar ne da miru... evo pred dvemi tremi meseci je bilo tuki kar nekaj tebi podobnih tipčkov, ki so se hvalili z njihovim enomesečnom donosom.

Danes je zadeva z njihovim donosom precej drugačna, zato ne morejo spati, bruhajo in imajo dijarejo, pa tuki zdej včasih spet iščejo pomoč.

Glej da ne bo pri tebi enako, ker biti investitor z jajci dokler te ne useka je ajnfoh, ko se pa stvari zakomplicirajo...

p.s. Kakšna je razlika med moškim investitorjem z jajci in žensko investitorko z jajci?

Nobene... moški ma zunanja, ženska pa notranja :-)))))

* zadnji popravek: 01.02.08 15:32
#27394 (odg: #27388 )  01.02.08 15:42  Osojnikodgovori / citiraj  |  shramba  

Nimam se kaj pomirjat. Tvoji posti, katerih bistvo je, jaz sem pameten, vsi ostali pa nimate pojma, niso vredni ponovnega branja.

Ne zagovarjam "svojo pametno stvar", ker nisem ničesar svojega predstavljal. Očitno ti ne bi škodilo, da ti še enkrat prebereš.

Če se ti ne da, bistvo je tako:

nekdo je navedel, da je količina gotovine omejena. Jaz sem navedel, da je število ljudi omejeno. Nato vletiš ti z oceno, da nimamo pojma, smo omejeni, revni, itd.; ti si pa širokopotezen, bogat, tvoja resnica edina prava, itd.

Ne vsakega, zgolj take pametnjakoviče, ki imajo monopol nad vso pametjo sveta. Taki, ki veste, kaj drugi razmišljajo, da so vsi drugi neumni, revni, nimajo pojma, itd. Take pezdetke pa z veseljem brcnem v rit.

No to, kar si prilepil zraven, je popolnoma v nasprotju s tvojimi prejšnjimi ocenami. Očitno tudi zelo dobro veš, kdo je piramidar.

lep pozdrav.
#27395 (odg: #27389 Redstripe)  01.02.08 15:50  _periegetesodgovori / citiraj  |  shramba  

Kdo govori o tem produktu? Itak sem odgovarjal Bohu, javili ste se pa vsi ki se prepoznate oz. osebe s premočnim egom. Še enkrat za tiste ki slabo slišijo tukaj, potem pa grem (hvalabogu za vas in zame :)):

NE PROPAGIRAM MLM POSLA! NE PROPAGIRAM FINANZAS FOREXA! SAMO MNENJE SEM DODAL, DA TAM ZUNAJ OBSTAJA ŠE EN SVET, KI GA PA NEKATERI TU NE BODO (NE ŽELIJO) NIKOLI SPOZNALI. PRILOŽNOSTI SO IN NISO! Za pametne in neumne. Očitno pa je bolje biti neumen, kot pa se delati pametnega (ali ne Redstripe, Osojnik...) Že stari pregovor pravi da ima Neumen kmet debel krompir...

Tisti, ki res nično služijo denar in bogatijo pa itak ne sodelujejo v takšnih in drugačnih forumih in se ubadajo z raznimi pesimisti ...Škoda časa...

Lep dan želim
#27397 (odg: #27395 )  01.02.08 16:02  matic7odgovori / citiraj  |  shramba  

Mislim da se tukaj na teh forumih nihče ne pogovarja o namišljenem denarju in vsi dejansko vlagamo, mogoče le nimamo umetnega cilja pred sabo, da bomo po neki poti čez x let bogataši.

Smo pa nekateri tako vzgojeni, da za nas ni primerno preveč riskirati ali prepuščati se besedam če bo bo če ne pa ne, ali upam da bo....

je pa res da jaz nimam pojma o teh forex skladih ali karkoli že pač so in tudi s tvoje strani nisem slišal nikakršne razlage o tem.
#27398 (odg: #27395 )  01.02.08 16:18  vilijemodgovori / citiraj  |  shramba  

Noben še ni povedal da je kaj zaslužil, na ta način :)
#27409 (odg: #27376 )  01.02.08 16:42  BSEodgovori / citiraj  |  shramba  
No če bi nekateri zgoraj pišoči ''strokovnjaki'' malo prebrali moj članek na drugem forumu, bi lahko ugotovili kako razmišljam o FFXu. ::
Daj, clovek, uporabi copy-paste, pa da vidimo, kaj imas povedati.
#27411 (odg: #27409 BSE)  01.02.08 16:45  andrejcc (DS) odgovori / citiraj  |  shramba  

lepo bi prosil, ce vsi malo umirite konje. brez nepotrebnih zaljivk, zmerjanj ipd., da bo od teme ostalo sploh se kaj, drugace bo zaklenjena
#27412 (odg: #27398 vilijem)  01.02.08 16:50  BEG24odgovori / citiraj  |  shramba  

Men se pa zdi FFX zanimiv in za nekoga, ki izrecno želi tvegati primeren dodatek za portfelj(max10%), res je da je velika možnost prevare, vendar nekateri dobijo izplačila in tako je le tveganje toliko večje.
#27414 (odg: #27411 andrejcc)  01.02.08 17:03  BSEodgovori / citiraj  |  shramba  
lepo bi prosil, ce vsi malo umirite konje. brez nepotrebnih zaljivk, zmerjanj ipd., da bo od teme ostalo sploh se kaj, drugace bo zaklenjena::
Se opravicujem. Zgleda, da sem spregledal nekaj postov.

Drugace pa sem hotel povedati, da nima smisla ovinkariti in, da ce kdo hoce nekaj povedati, bo to moral slej ali prej storiti (kar se je tudi zgodilo in sem jaz spregledal). LP
Nova objava v tej temi  |  Nova tema v forumu
vseh objav v tej temi: 90   stran:  prva | < | 1 | 2 | 3 | > | zadnja

Seznam forumov  >  Skladi  >  forex skladi??

Moj portfelj - potrebna registracija

Na strani Denarnisupermarket.com lahko odprete svoj online portfelj, spremljate razvoj premoženja in opravljate davčne izračune.

Kako začeti?

• Prijavi se za pregled stanja premoženja v portfelju.
  • Registriraj se in postani uporabnik Denarnisupermarket.com in spremljaj razvoj premoženja.

HYPO Depozit
Obrestna mera:
0,10%

Obresti:
0,86 €
BKS Depozit (bonus)
Obrestna mera:
0,09%

Obresti:
0,78 €
Abanka Depozit (online)
Obrestna mera:
0,07%

Obresti:
0,59 €
Sberbank Depozit
Obrestna mera:
0,05%

Obresti:
0,43 €
Gorenjska Banka Depozit
Obrestna mera:
0,05%

Obresti:
0,42 €
LON Depozit
Obrestna mera:
0,05%

Obresti:
0,42 €

Povejte svoje mnenje

Kako so bile vaše naložbe pozicionirane pred zadnjo korekcijo?

• Večinoma v delnicah.
  • Večinoma v obveznicah.
  • Večinoma v denarju.
  • Nimam naložb.

Glasuj rezultati >>