Če imate pomisleke o piškotkih,
tega lepo prosim
ne prezrite pred nadaljevanjem.
BITCOIN 18:45
-0,09 %
7.520,00
CN 13.07
0,37 %
3.060,69
HK 01.11
1,23 %
28.594,06
JP 01.11
1,86 %
22.420,08
RU 06.12
1,25 %
1.448,34
SI 06.12
0,12 %
905,61
DE 01.11
1,78 %
13.465,51
UK 01.11
-0,07 %
7.487,96
BR 01.11
-0,26 %
74.115,48
GLD 01.11
0,46 %
121,22
US 01.11
0,15 %
2.579,11

Forum

|  sveže  ·  forumi  ·  iskanje  ·  shramba  ·  sporočila  ·  obveščanje  ·  pravila & objave  ·  vabila

Iskali ste objavo št. 3268... najdena v temi Drugo mnenje - komentarji?

Seznam forumov  >  Pomoč, napake, predlogi  >  Drugo mnenje - komentarji?

O forumu in strani Denarnisupermarket.com - pomoč pri uporabi, prijava napak, predlogi.

Iščem prvo neprebrano sporočilo v tej temi... najdeno na strani 1

Iskali ste objavo št. 3268... najdena na strani 1

Nova objava v tej temi  |  Nova tema v forumu
vseh objav v tej temi: 57   stran:  1 | 2 | > | zadnja
#3122  22.01.07 07:19  Partizanodgovori / citiraj  |  shramba  

Predlagam, da bi ob vašem komentarju v drugem mnenju omogočili komentarje ostalih registriranih uporabnikov tega portala. Iz tega bi se lahko razvila zanimiva debata, ki bi tistemu, ki sprašuje dala dodatne predloge ostalih uporabnikov.

#3123 (odg: #3122 Partizan)  22.01.07 07:51  crt (admin) (DS) odgovori / citiraj  |  shramba  

Glede tega sem malo v dilemi zato, ker bi verjetno to tudi vodilo slejkoprej v debato med prvotnim piscem in ostalimi, kjer je seveda dobro azurno odgovarjati; Drugo mnenje pa je ze zdaj zadeva, ki terja precej pozornosti in casa.

Zaceli smo namrec pred enim letom z optimisticno napovedanim rokom izdelave 4-5 dni; ko je bilo nedavno v cakalnici ze 70+ sprasevalcev in cakalna doba mesec, pa smo zadevo zasukali tako, da bo do takrat, ko se stevilo spusti pod 40, oddaja novih vprasalnikov avtomaticno zaprta. Stran raste in vsaka nova vrsta vsebine in funkcionalnost pomeni eno stvar vec, ki jo je treba vzdrzevati in skrbeti za njeno kvaliteto. Stevilo ljudi v ekipi ne raste enako hitro.

Prosim se za komentarje drugih k temu predlogu.

* zadnji popravek: 22.01.07 07:51
#3129 (odg: #3123 crt)  22.01.07 10:11  Perse1odgovori / citiraj  |  shramba  
[crt]

Zaceli smo namrec pred enim letom z optimisticno napovedanim rokom izdelave 4-5 dni; ko je bilo nedavno v cakalnici ze 70+ sprasevalcev in cakalna doba mesec, pa smo zadevo zasukali tako, da bo do takrat, ko se stevilo spusti pod 40, oddaja novih vprasalnikov avtomaticno zaprta. Stran raste in vsaka nova vrsta vsebine in funkcionalnost pomeni eno stvar vec, ki jo je treba vzdrzevati in skrbeti za njeno kvaliteto. Stevilo ljudi v ekipi ne raste enako hitro.

Prosim se za komentarje drugih k temu predlogu.
Moje mnenje glede Drugega mnenja je takšno, da bi bilo smiselno na nekatere zahtevke oz. vprašanja preprosto pozabiti. Namreč, nekaj časa sem redno prebiral komentarej in sem dobil neko takšno sliko:

- Kakšnih 50% komentarjev gre na isto vižo v stilu "Želim vedeti kam naj vložim XXX tolarjev/evrov"

- 20% je takšnih, ki so nerealni in si želijo letno donosnost 30% in več ali pa končne zneske v stilu €1.000.000 iz začetnih €10.000.

- 30% res zanimivih in iz katerih izveš kaj novega

Zdi se mi, da je tole mnenje zdivergiralo v neko slepo ulico, kjer si vsak misli "Ah saj je zastojn pa dajmo jih malo gnjaviti". Mogoče bi se dalo stvari hitreje urediti, če:

- bi mnenja na nekatera vprašanja pošiljali direktno na e-mail kar z linki na podobna že odgovorjena vprašanja.

- bi na vprašanja iz druge skupine sploh ne odgovarjali :-))

- bi objavljali zgolj mnenja na teme, ki vsebujejo nek nov in drugačn odgovor.

PS: drugače se mi zdi storitev Drugo mnenje zelo dobra in poučna, vendar pa bi lahko ljudje poiskali in prebrali tudi kakšno staro že objavljeno mnenje, kjer bi sigurno našli odgovor zase in vam na ta način zmanjšali količino dela.

LP, Matej

#3130 (odg: #3129 Perse1)  22.01.07 10:16  crt (admin) (DS) odgovori / citiraj  |  shramba  

ok hvala, to je v veliki meri tudi moj vtis - me veseli, da tudi s strani uporabnika komu tako zgleda in ne gre samo za mojo zatezenost :)

to, da bi bila objavljena samo nekatera, bi resilo tako vprasanje dodane vrednosti kot tudi gore podatkov, ker je pac cifra ze prek 600, kar je ze razmeroma hudo. prvi korak v to smer je tistih 5-6 izbranih drugih mnenj vsak ponedeljek v tedenski okroznici; verjetno je res smiselno, da se na tak nacin pocisti tudi cela zbirka.
#3131 (odg: #3130 crt)  22.01.07 10:26  Perse1odgovori / citiraj  |  shramba  
[crt]

ok hvala, to je v veliki meri tudi moj vtis - me veseli, da tudi s strani uporabnika komu tako zgleda in ne gre samo za mojo zatezenost :)

to, da bi bila objavljena samo nekatera, bi resilo tako vprasanje dodane vrednosti kot tudi gore podatkov, ker je pac cifra ze prek 600, kar je ze razmeroma hudo. prvi korak v to smer je tistih 5-6 izbranih drugih mnenj vsak ponedeljek v tedenski okroznici; verjetno je res smiselno, da se na tak nacin pocisti tudi cela zbirka.
Mogoče bi bilo smiselno narediti tudi neke vrste preglednico kjer bi bil na eni strani na primer odnos do tveganja, na drugi strani doba varčevanja in na podlagi neke takšne delitve nato linki do že objavljenih mnenj. Namreč ko sem jaz iskal odgovore zase, sta mi ta dva podatka najbolj pomagala pri iskanju mnenj, ki me zanimajo. Samo tko kot ideja.

LP, Matej

#3134  22.01.07 11:43  skopuhodgovori / citiraj  |  shramba  

Tudi sam sem podobnega mnenja kot Matej.

Drugo mnenje bi zastavil selektivno in namesto 600 opcij dobil recimo 30-50 zanimivih in različnih pregledov portfelja (posameznikom, ki pa si zelo želijo vaše drugo mnenje, kljub temu, da je nekaj podobnega že bilo napisano pa mirno zaračunajte nekaj evrov). javno pa bi objavil poleg klasičnih le najbolj zanimive variante. Vse skupaj recimo takole:

- 10 najbolj klasičnih vprašanj in odgovorov, kjer pa bi ponudil več opcij (naštel več primernih skladov, več različnih trgov,...da si vsak lahko najde nekaj zase, čeprav ne gre za njegov portfelj ali njegove izrecne želje)

- kasneje se dodajajo le posebni primeri, ki dvigujejo nivo znanja bralcem

- vse skupaj zapakiral v grafično preglednejšo razdelitev (da vsak lahko hitro izbere kaj ga zanima, saj sedaj iz naslova pač ne veš kaj te čaka v odgovoru, brskanje med tolikimi pa je destimulativno).

#3137 (odg: #3134 skopuh)  22.01.07 12:30  Perse1odgovori / citiraj  |  shramba  
[skopuh]

Tudi sam sem podobnega mnenja kot Matej.

Drugo mnenje bi zastavil selektivno in namesto 600 opcij dobil recimo 30-50 zanimivih in različnih pregledov portfelja (posameznikom, ki pa si zelo želijo vaše drugo mnenje, kljub temu, da je nekaj podobnega že bilo napisano pa mirno zaračunajte nekaj evrov). javno pa bi objavil poleg klasičnih le najbolj zanimive variante. Vse skupaj recimo takole:

- 10 najbolj klasičnih vprašanj in odgovorov, kjer pa bi ponudil več opcij (naštel več primernih skladov, več različnih trgov,...da si vsak lahko najde nekaj zase, čeprav ne gre za njegov portfelj ali njegove izrecne želje)

- kasneje se dodajajo le posebni primeri, ki dvigujejo nivo znanja bralcem

- vse skupaj zapakiral v grafično preglednejšo razdelitev (da vsak lahko hitro izbere kaj ga zanima, saj sedaj iz naslova pač ne veš kaj te čaka v odgovoru, brskanje med tolikimi pa je destimulativno).

Jaz sicer nisem za "plačljivost", ker je to prvič težje izvesti in drugič to najbrž ni namen drugega mnenja. Bi pa zagotovo bilo pametno malo "disciplinirati" uporabnike in njihove zahtevke s tem, da nekatere pač preprosto zavrneš ali jim podaš povezavo na kakšno drugo že predstavljeno mnenje. Se pa da to rešiti na primer z zahtevo (kot je Črt že omenil), da preko portala pristopijo h kateremu od skladov (sam sem to naredil ravno včeraj).

Seveda bi bila grafična razdelitev preteklih mnenj gotovo velika pomoč uporabnikom in s tem razbremenitev Sandija in Črta. Verjamem, da se vama že malo blede od vedno istih odgovorov :-))

LP, Matej
#3138 (odg: #3137 Perse1)  22.01.07 12:40  crt (admin) (DS) odgovori / citiraj  |  shramba  
[Perse1]

Se pa da to rešiti na primer z zahtevo (kot je Črt že omenil), da preko portala pristopijo h kateremu od skladov (sam sem to naredil ravno včeraj).
status stranke je sicer generalno koristen in bomo lezli v to smer, vendar ravno pri drugem mnenju to nekako ne gre skupaj z naravnim tokom stvari. namrec - mnenje / nasvet rabis pogosto takrat, ko se zadeve sele lotevas. in v taki situaciji je nerodno reci: veste kaj, vi najprej vstopite, pa vam bomo potem povedali, ali je bilo ok.

Seveda bi bila grafična razdelitev preteklih mnenj gotovo velika pomoč uporabnikom in s tem razbremenitev Sandija in Črta. Verjamem, da se vama že malo blede od vedno istih odgovorov :-))
DA :)
#3139 (odg: #3138 crt)  22.01.07 12:45  crt (admin) (DS) odgovori / citiraj  |  shramba  

Ali bi bili pripravljeni sodelovati pri inventuri - pregledovanju in ocenjevanju doslej objavljenih mnenj? Vprasanje je namenjeno vsem.

Pa ce je kaksno zanic, se mirno oznaci, da je zanic - Sandi bo pazil, da ne bom jaz nikogar tepel za taksno potezo, in obratno :) - enostavno zelimo dobiti izrecni feedback, kaj je ali ni zanimivo se za koga razen sprasevalca.

* zadnji popravek: 22.01.07 12:45
#3140 (odg: #3139 crt)  22.01.07 12:45  Perse1odgovori / citiraj  |  shramba  
[crt]

Ali bi bili pripravljeni sodelovati pri inventuri - pregledovanju in ocenjevanju doslej objavljenih mnenj? Vprasanje je namenjeno vsem.
Jaz sem. Tudi drugače ne samo pri tem :-))

Matej
#3141 (odg: #3138 crt)  22.01.07 12:50  Perse1odgovori / citiraj  |  shramba  
[crt]

:: [Perse1]

::Se pa da to rešiti na primer z zahtevo (kot je Črt že omenil), da preko portala pristopijo h kateremu od skladov (sam sem to naredil ravno včeraj).

status stranke je sicer generalno koristen in bomo lezli v to smer, vendar ravno pri drugem mnenju to nekako ne gre skupaj z naravnim tokom stvari. namrec - mnenje / nasvet rabis pogosto takrat, ko se zadeve sele lotevas. in v taki situaciji je nerodno reci: veste kaj, vi najprej vstopite, pa vam bomo potem povedali, ali je bilo ok.

Ja tega sem se zavedal, ko sem pisal komentar ... in ja, žal ti trenutno ne znam ponuditi odgovora na to vprašanje :-))

Namreč, z zaklepanjem določenih tem in plačljivostjo ali pa kakimi drugimi obvezujočimi stvarmi bo portal verjetno samo zgubila na priljubljenosti in nič drugega. Bi pa bilo fer od ljudi, da bi vas za trud vsaj tako nagradili, da bi pristopili k skladom preko tega portala.

#3142 (odg: #3141 Perse1)  22.01.07 12:54  crt (admin) (DS) odgovori / citiraj  |  shramba  

edina nacrtovana oblika vezave je status stranke. izrecna placila se naprej ne bodo zahtevana. s tem statusom se zelimo izogniti temu, da se ljudje pridejo k nam ucit in hvalijo in so veseli dobre podpore, potem pa drugje kupijo -- kar se po najinem vtisu dogaja. ne da je to ultra kriticno, ampak biti brezplacna podpora konkurenci pa tudi nima pravega smisla.

* zadnji popravek: 22.01.07 12:54
#3143 (odg: #3139 crt)  22.01.07 12:56  KlemenK (admin) odgovori / citiraj  |  shramba  
[crt]

Jaz sem pripravljen povedat svoje mnenje. Se mi zdi, da je bilo kar nekaj takih, ki niso bila preveč zanimiva - predvsem iz razloga, ki ga je navedel že Matej: če je vprašanje zelo slabo, je tudi odgovor težko dober.
#3154  22.01.07 15:08  _beljajodgovori / citiraj  |  shramba  

Ma, jest bi zaračunal vsem, ki se jim ne ljubi pregledati starih mnenj in pošiljajo vprašanja na katera bi že lahko sami našli odgovor. Res pa je, kot že omenjeno, da bi bilo dobro narediti neko preglednico, ker je iz naslovov težko najti to kar te zanima. Sicer pa zakaj bi se sploh trudil in iskal, če pa to lahko naredi Črt zame.:) Ma, dal bi neko minimalno sumo, kaj vem 10 EUR, in prepričan sem, da bi se število vprašanj bistveno reduciralo. Prej sem bil redni bralec zdaj pa postaja že tečno prebirati enaka vprašnja, lahko si mislim kakšen "izziv" je vama odgovarjati na vedno ista vprašanja.
#3170 (odg: #3142 crt)  23.01.07 00:20  skopuhodgovori / citiraj  |  shramba  
[crt]

edina nacrtovana oblika vezave je status stranke. izrecna placila se naprej ne bodo zahtevana. s tem statusom se zelimo izogniti temu, da se ljudje pridejo k nam ucit in hvalijo in so veseli dobre podpore, potem pa drugje kupijo -- kar se po najinem vtisu dogaja. ne da je to ultra kriticno, ampak biti brezplacna podpora konkurenci pa tudi nima pravega smisla.
Kaj si tukaj mislil - drugje kupijo?

Ali vam je interes pristop h kd-jevim skladom

ali pristop h kateremkoli skladu, preko internetne strani ft

ali morda tudi pristop h kateremkoli skladu v kateri koli poslovalnici kd

Še vedno mi namreč ni popolnoma jasna vaša politika in profitabilnost tega portala?

Glede "drugega mnenja" lahko kaj pomagam, le pod pogojem če bodo stvari organizirane po kakšnem sistemu, ker 600 mnenj se mi pa res ne da brati (je treba delat, če hočeš kaj...) - jih še dosedaj nisem prebral več kot 20-40%, žal:(
#3171 (odg: #3170 skopuh)  23.01.07 07:14  crt (admin) (DS) odgovori / citiraj  |  shramba  
[skopuh]

Kaj si tukaj mislil - drugje kupijo?
kupijo pri drugih podjetih, ki prav tako nudijo pristop k raznim skladom.

Ali vam je interes pristop h kd-jevim skladom

ali pristop h kateremkoli skladu, preko internetne strani ft

ali morda tudi pristop h kateremkoli skladu v kateri koli poslovalnici kd
kot lahko sklepas po ponudbi in vsebini, je interes, da clovek pristopi h kateremukoli skladu iz ponudbe ft - pa ce se narocilo naredi online ali v poslovalnici.

#3177 (odg: #3171 crt)  23.01.07 10:31  skopuhodgovori / citiraj  |  shramba  

To sem vprašal, ker delujete malo neusklajeno s poslovalnicami. Če ne prineseš s seboj v poslovalnico pristopne izjave, ki jo pošljete po pošti, morajo tam narediti povsem novo pristopno izjavo:(

Sem mislil, da ste vsaj toliko informacijsko povezani, da referent pogleda v računalniku tvoje ime in ti še enkrat natisne pristopno izjavo ali kaj takega - me je to že večkrat zmotilo:-(

ps: sem pa sicer "zvesta" stranka kd in ft, pa sploh ne vem za kaj - verjetno ste najboljši na slovenskem trgu:))
#3179 (odg: #3177 skopuh)  23.01.07 11:02  crt (admin) (DS) odgovori / citiraj  |  shramba  

to glede usklajenosti tezko komentiram, ker je moja domena samo ft online. kako je kd bpd kot nosilka financnih tock sicer organizirana fizicno, v to se ne vtikam razen pripomb, kaj bi po moje bilo bolj pametno. da pa bi se tisto tudi zgodilo, morajo to predelati, se strinjati in izvesti drugi ljudje.

ljudje v poslovalnicah bi vsekakor lahko imeli taksen vpogled, kot pravis, ker ti podatki so na voljo - od tu dalje glej zgoraj, sorry.

* zadnji popravek: 23.01.07 11:02
#3218  23.01.07 21:56  gasoodgovori / citiraj  |  shramba  

Črt, to glede ponovnega pisanja pristopne izjave v poslovalnici tudi meni ni jasno. Sem se naročil na en KDjev sklad prek tega portala, dobil na dom vse papirje, izpolnil... prišel v poslovalnico je pa referentka potem porabila dodatnih 15min samo zato, da je vse ponovno z moje izpolnjene izjave prepisala. Nič jasno.

Izdelanih je že toliko drugih mnenj, da pomojem skromnem mnenju, lahko novopečeni vlagatelj najde zase situacijo v kateri se nahaja. Mislim da bi bila najboljša rešitev če bi drugo mnenje na prvi strani dobilo nek iskalnik v smislu izbire opcij v kakšnem položaju se nahajam. Pravzaprav kar isti obrazec ki že obstaja za opis situacije le da izbiram opcijsko: -sem čisti začetnik, -sem študent, -ne pričakujem sprememb, -vlagal bi mesečno 100eur,... in uporabniku potem spodaj izmeče že izdelana mnenja. Torej da bi nove uporabnike na strani najprej sprofilirali. Mal čudno je pa brati enemu študentu ki ima našparano 2000eur o nekem upokojencu ki je na 100.000+eur, iskal je pa 'v kateri sklad naj vlagam'. :-)

#3227 (odg: #3218 gaso)  24.01.07 07:22  crt (admin) (DS) odgovori / citiraj  |  shramba  
[gaso]

Črt, to glede ponovnega pisanja pristopne izjave v poslovalnici tudi meni ni jasno. Sem se naročil na en KDjev sklad prek tega portala, dobil na dom vse papirje, izpolnil... prišel v poslovalnico je pa referentka potem porabila dodatnih 15min samo zato, da je vse ponovno z moje izpolnjene izjave prepisala. Nič jasno.
eh, to je vsekakor zelo slabo. se bomo spet malo ukvarjali s kolegi v fizicnem svetu. :) hvala.

Izdelanih je že toliko drugih mnenj, da pomojem skromnem mnenju, lahko novopečeni vlagatelj najde zase situacijo v kateri se nahaja. Mislim da bi bila najboljša rešitev
mnenje bo preoblikovano tako, da verjetno ne bodo izrecno odgovorjena vsa, temvec samo tista, kjer se da kaj netrivialnega povedati, ostala pa bodo urejena po mailu in uporabnik preusmerjen na vzorcne portfelje - that's the plan. je pa to nekaj, kar se mutira.

vsekakor se s sandijem zavedava (zlasti sandi, ki me ze kaksna 2 meseca nagovarja :), da se je razmerje signal/sum pri tej masi ze pokvarilo in da ga je treba urediti. kar drugi poveste o tem, pa je se dodatno koristno.
#3265 (odg: #3227 crt)  24.01.07 17:27  skopuhodgovori / citiraj  |  shramba  
[crt]
vsekakor se s sandijem zavedava (zlasti sandi, ki me ze kaksna 2 meseca nagovarja :), da se je razmerje signal/sum pri tej masi ze pokvarilo in da ga je treba urediti. kar drugi poveste o tem, pa je se dodatno koristno.
Tako bo najbolje, max.5 - 10% od teh drugih mnenj je dejansko dovolj, da si najdeš svoje izhodišče, če ti pa ni dovolj pa tako nič ne pomaga ampak si najemi svetovalca.

Morda le kakšni prav posebni primerki, ki dajo človeku nove ideje:)
#3266 (odg: #3265 skopuh)  24.01.07 17:30  crt (admin) (DS) odgovori / citiraj  |  shramba  
[skopuh]

Tako bo najbolje, max.5 - 10% od teh drugih mnenj je dejansko dovolj, da si najdeš svoje izhodišče, če ti pa ni dovolj pa tako nič ne pomaga ampak si najemi svetovalca.
kar ti glede na to se vedno ne bo pomagalo, ampak ker bos izrecno placal, bos imel bolj vtis, da zdaj si pa nekaj dobil :)

#3267  24.01.07 17:42  skopuhodgovori / citiraj  |  shramba  

Okoli skladov (žal bolj nepoznanih pri nas) je najbolj poučno prebrati kakšen takle tekst: http://www.financna-tocka.si/text.php?id...

Škoda, da je le za galilejo ena taka približna "vzporednica":(
#3268  24.01.07 17:42  Partizanodgovori / citiraj  |  shramba  

uf, kaj je to ratalo enih iz povsem nedolžnega vprasanja...

zdaj očitno še novih "drugih mnenj" ne bo več :(
#3270 (odg: #3268 Partizan)  24.01.07 17:45  crt (admin) (DS) odgovori / citiraj  |  shramba  

bodo bodo, danes sva se pac oba ukvarjala z laboratorijem.
#3271 (odg: #3268 Partizan)  24.01.07 17:50  skopuhodgovori / citiraj  |  shramba  

Mislim, da imata obe zadevi pozitivno vrednost:

drugih mnenj je bilo absolutno preveč, za večino bralcev in nima smisla, da se nekdo matra, bere pa potem redkokdo, upam, pa da ostanejo najbolj zanimiva.

tvoj predlog, da pokometirajo ostali obiskovalci spletne strani Črtovo ali Sandijevo pisanje, pa je tudi meni všeč, saj več ljudi več ve, sam pa se odloči, komu boš verjel ali upošteval katero mnenje - podobno kot z drugimi informacijami, ki jih moraš vsak dan filtrirat, da se znajdeš v tem "gomazečem" svetu.
#3272  24.01.07 17:59  Partizanodgovori / citiraj  |  shramba  

ok, dobro, recimo oba moderatorja izbereta določen zanimiv zahtevek za "drugo mnejnje".

potem bi bilo mogoče zanimivo to, da bi tistemu, ki bi se mu izdelalo drugo mnjenje, omogočilo recimo še eno podvprašanje na odgovor moderatorja.

kaj pa tko?
#3273  24.01.07 19:09  pepelkaodgovori / citiraj  |  shramba  

Zdaj se bom pa še jaz oglasila, ki sem šele nekaj mesecev v vzajemnih skladih in moram povedati, da ko mi je Črt pred tremi meseci izdelal mnenje, mi je zelo veliko pomagalo pri varčevanju v različne sklade. Fantje, opažam, da ste vi že nekaj časa "not", verjetno nas pa je nekaj tudi "frišnih" in imamo radi neko nevtralno strokovno mnenje. V primerjavi z vzajemci.com, kjer se mi zdi, da včasih pišejo tudi ljudje, ki ne vejo veliko, je ta stran zelo strokovna. Kar se tiče vlaganja, se moraš pa tako in tako skos učit in spremlajti trg.........
#3274 (odg: #3273 pepelka)  24.01.07 19:43  Perse1odgovori / citiraj  |  shramba  
[pepelka]

Zdaj se bom pa še jaz oglasila, ki sem šele nekaj mesecev v vzajemnih skladih in moram povedati, da ko mi je Črt pred tremi meseci izdelal mnenje, mi je zelo veliko pomagalo pri varčevanju v različne sklade. Fantje, opažam, da ste vi že nekaj časa "not", verjetno nas pa je nekaj tudi "frišnih" in imamo radi neko nevtralno strokovno mnenje. V primerjavi z vzajemci.com, kjer se mi zdi, da včasih pišejo tudi ljudje, ki ne vejo veliko, je ta stran zelo strokovna. Kar se tiče vlaganja, se moraš pa tako in tako skos učit in spremlajti trg.........

Oprosti, ampak maš 600 različnih strokovnih mnenj, ki ih lahko prebereš in tudi ti "not" padeš. Pa se boš lahko učila kolk boš hotla. Od enega samega mnenja, ki pa ga dogiš od Drugega mnenja, pa se ne naučiš glih neki blazno dosti :-))

LP, Matej
#3279 (odg: #3274 Perse1)  24.01.07 20:46  crt (admin) (DS) odgovori / citiraj  |  shramba  

drugo mnenje je pac eno izmed mnogih; tako je tudi posebej receno v "navodilih za uporabo" http://www.financna-tocka.si/drugomnenje...

seveda ce si na zacetku, moras okoli necesa zbrati misli in ce nekaj, kar sem napisal, pri tem pomaga, sem vesel. ampak ta prva tocka je verjetno tista, ko ima clovek najbolj vtis, da zdaj pa nekaj ve. potem z vsakim naslednjim korakom to samo se upada, ker vsaka nova stvar pokaze, kako veliko je pravzaprav podrocje. tako da vec kot ves absolutno, bolj ti je jasno, kako malo ves relativno :) ... malo filozofije za lazje spanje. to, da pravis, da se moras stalno uciti, je vsekakor res in je pravi pristop.

* zadnji popravek: 24.01.07 20:46
Nova objava v tej temi  |  Nova tema v forumu
vseh objav v tej temi: 57   stran:  1 | 2 | > | zadnja

Seznam forumov  >  Pomoč, napake, predlogi  >  Drugo mnenje - komentarji?

Moj portfelj - potrebna registracija

Na strani Denarnisupermarket.com lahko odprete svoj online portfelj, spremljate razvoj premoženja in opravljate davčne izračune.

Kako začeti?

• Prijavi se za pregled stanja premoženja v portfelju.
  • Registriraj se in postani uporabnik Denarnisupermarket.com in spremljaj razvoj premoženja.

HYPO Depozit
Obrestna mera:
0,10%

Obresti:
0,86 €
BKS Depozit (bonus)
Obrestna mera:
0,09%

Obresti:
0,78 €
Abanka Depozit (online)
Obrestna mera:
0,07%

Obresti:
0,59 €
Sberbank Depozit
Obrestna mera:
0,05%

Obresti:
0,43 €
Gorenjska Banka Depozit
Obrestna mera:
0,05%

Obresti:
0,42 €
LON Depozit
Obrestna mera:
0,05%

Obresti:
0,42 €

Povejte svoje mnenje

Kako so bile vaše naložbe pozicionirane pred zadnjo korekcijo?

• Večinoma v delnicah.
  • Večinoma v obveznicah.
  • Večinoma v denarju.
  • Nimam naložb.

Glasuj rezultati >>