Če imate pomisleke o piškotkih,
tega lepo prosim
ne prezrite pred nadaljevanjem.
BITCOIN 03:08
0,17 %
7.251,70
CN 13.07
0,37 %
3.060,69
HK 01.11
1,23 %
28.594,06
JP 01.11
1,86 %
22.420,08
RU 13.12
0,30 %
1.501,42
SI 06.12
0,12 %
905,61
DE 01.11
1,78 %
13.465,51
UK 01.11
-0,07 %
7.487,96
BR 01.11
-0,26 %
74.115,48
GLD 01.11
0,46 %
121,22
US 01.11
0,15 %
2.579,11

Forum

|  sveže  ·  forumi  ·  iskanje  ·  shramba  ·  sporočila  ·  obveščanje  ·  pravila & objave  ·  vabila

Iskali ste objavo št. 40902... najdena v temi Limited

Seznam forumov  >  Izdivjalnica  >  Limited

Prostor za vročekrvne, odpuljene in zdolgočasene.

Iščem prvo neprebrano sporočilo v tej temi... najdeno na strani 1

Iskali ste objavo št. 40902... najdena na strani 1

Ta tema je zaklenjena.  |  Nova tema v forumu
vseh objav v tej temi: 11
#40885  25.08.08 13:46  Jakobodgovori / citiraj  |  shramba  

Ker so me tam kenslali;

tukaj dalje_

Samo smo res zašli s teme... :))
Ja, res. Za Forex in nek (zbrisal admin) sem slišal, ampak, hvala Bogu, zaenkrat se uspešno branim pred raznimi samopovabljenci. Mimogrede, a ve kdo kaj o (zbrisal admin) Limited. Tudi še hranim vizitko v vizitkarju, malo pogooglal in našel sedež v Nikoziji. Sumim, da gre za podobna jajca? Anyone?

* zadnji popravek: 25.08.08 13:46
#40887 (odg: #40885 Jakob)  25.08.08 13:45  andrejcc (DS) odgovori / citiraj  |  shramba  

teme o forexu so vse iste. ista racunica je zadaj in sistem. kdor uziva v iskanju vseh moznih oblik, ki se pojavlja lahko to pocne. teme (se posebej navajanja imen podjetij ali linkov do njih) pa bodo odstranjene, ker gre vecinoma za prikrito oglasevanje
#40889 (odg: #40887 andrejcc)  25.08.08 13:58  Jakobodgovori / citiraj  |  shramba  

Ojej, ojej. Policaji v akciji - tretji del. Ne huduj se preveč. Nisam ti ja jedan od forex people. Grem dalje. Če kdo kaj ve, pa le na plano, ker imam občutek, da me bo zdaj,zdaj en poklical in povabil.

teme o forexu so vse iste. ista racunica je zadaj in sistem. kdor uziva v iskanju vseh moznih oblik, ki se pojavlja lahko to pocne.
"In jaz, veliki Al, mu to dovolim."-Veliki sodnik je odločil.:))

teme (se posebej navajanja imen podjetij ali linkov do njih) pa bodo odstranjene, ker gre vecinoma za prikrito oglasevanje
Pošteno! Kako pa potem vprašajo vsi tisti, ki ne oglašujejo in jih zanima?

Ne da provociram (čeprav sem 100%, da admini mislijo, da počnem ravno to), ampak v tem primeru bi lahko rekli, da si na FT kratijo pravico, da med prvimi izvejo za finančno priložnost stoletja, ki je drugi še povečini niso slišali in je ne posredujejo dalje.

Mater, če boste čez pet let prvi v neki finančni piramidi, jaz pa sem vam to posredoval, Vas obesim:)

Vsaka služba ima svoje prednosti...:)

* zadnji popravek: 25.08.08 13:58
#40891 (odg: #40889 Jakob)  25.08.08 14:02  andrejcc (DS) odgovori / citiraj  |  shramba  

svet se ne vrti okrog tebe, ceprav si v to preprican-a. teme o forexu so bile veckrat obdelane in tudi veckrat odstranjene. vidis rumeno vrstico zgoraj?

kogar zanima je bilo ze veckrat povedano marsikaj. isci in beri.

kdor verjame pravljicam naj in lahko o njih razpreda kje drugje. obstaja dovolj forumov, kjer se vsi udelezenci te denarne verige drzijo za roke in sami sebe prepricujejo, da je vse ok.
#40892 (odg: #40889 Jakob)  25.08.08 14:09  andrejcc (DS) odgovori / citiraj  |  shramba  
[Jakob]

...v tem primeru bi lahko rekli, da si na FT kratijo pravico, da med prvimi izvejo za finančno priložnost stoletja, ki je drugi še povečini niso slišali in je ne posredujejo dalje.
--seveda. svizec, cokolada,...

in zakaj zaboga revni obstajajo po svetu, ce te verige vsakemu v par letih omogocijo, da postane evrski milijonar? mogoce zato, ker jim ravno te verige poberejo se tisto malo, kar uspejo dati na stran

Mater, če boste čez pet let prvi v neki finančni piramidi, jaz pa sem vam to posredoval, Vas obesim:)
--teh prodajalcev je vec kot drzavnih uradnikov tako da bodi brez skrbi, da nisi prvi slisal zanje in tudi ze nekaj let obstajajo samo vsake pol leta pride novo podjetje to ponujat.

aja ti si za vlivanje poguma? ze pred novim letom si bil na delniskih trgih za to in zdaj si na forexu. timing zgleda da imas
#40896 (odg: #40891 andrejcc)  25.08.08 14:21  Jakobodgovori / citiraj  |  shramba  
svet se ne vrti okrog tebe, ceprav si v to preprican-a. teme o forexu so bile veckrat obdelane in tudi veckrat odstranjene. vidis rumeno vrstico zgoraj?
Oh, how hostile. Vidim rumeno vrstico zgoraj. In vem, forex je bil obdelan miljon krat. In kaj imam jaz s tem? Kje točno sem propagiral forex, kje točno ga branim?

Moj post prejšnje teme se je začel s preprostim vprašanjem ob kaj si se obregnil? Odgovora nisem dobil, kljub moji dobri volji in miljontim smeškom si pa ti še kar sovražen in jezen na mene. Naš g.Türk bi rekel:" To škodi.":)

kdor verjame pravljicam naj in lahko o njih razpreda kje drugje.
Tako je. Jaz ne verjamem pravljicam, niti jih tukaj ne širim. Te res vabim, da mi vrneš vsaj en post moje pravljice. Razlagam pa pravljice zvečer - in, glej ga zlomka, vsi prisotni se imamo ob tem fajn. (Pa to niso pravljice ženi:)))

obstaja dovolj forumov, kjer se vsi udelezenci te denarne verige drzijo za roke in sami sebe prepricujejo, da je vse ok.
Res je. In z veseljem jih prebiram, ker me prav nasmejijo. Linka pa ne smem dodati, ker ga boste kenslali. Razumem. Samo ne huduj se preveč.

#40898 (odg: #40892 andrejcc)  25.08.08 14:32  Jakobodgovori / citiraj  |  shramba  
--seveda. svizec, cokolada,...
Daj, daj. Res, kdo je tebe danes razhudil? Jaz sem stavek začel z - ne da provociram. To ni bil moj namen. Če pa si se ti s tem sprovociral, pa raje odloži delo in skrbi:)

in zakaj zaboga revni obstajajo po svetu, ce te verige vsakemu v par letih omogocijo, da postane evrski milijonar? mogoce zato, ker jim ravno te verige poberejo se tisto malo, kar uspejo dati na stran
Pa ti res patološko gledaš kot, da sem jaz za forex. Kje točno jaz tako goreče zagovarjam forex, kot ga ti napadaš? Fant, jaz sem na tvoji strani...umiri se.

--teh prodajalcev je vec kot drzavnih uradnikov tako da bodi brez skrbi, da nisi prvi slisal zanje in tudi ze nekaj let obstajajo samo vsake pol leta pride novo podjetje to ponujat.
Dajva skupaj. Na koncu mojega stavka je smeško. Smeško!!!!

aja ti si za vlivanje poguma? ze pred novim letom si bil na delniskih trgih za to in zdaj si na forexu. timing zgleda da imas
Tole me bolj zanima. O čem govoriš?

Zdaj boš tako dolgo napletal, da bo ura spet tri in preden se bom vrnil bo spet vse totalno popljuvano. Potem pa jih je toliko, da se mi niti več ne da vsem odgovarjat. In podoba Jakoba bo spet očrnjena:) Ti, taktik, ti.!

* zadnji popravek: 25.08.08 14:32
#40902 (odg: #40898 Jakob)  25.08.08 14:37  andrejcc (DS) odgovori / citiraj  |  shramba  
[Jakob]

Zdaj boš tako dolgo napletal, da bo ura spet tri in preden se bom vrnil bo spet vse totalno popljuvano.
--delam se kaj drugega kot sledim tvojim postom cel dan pa ceprav bi si ti to zelel. over and out

#40903 (odg: #40902 andrejcc)  25.08.08 14:43  Jakobodgovori / citiraj  |  shramba  
--delam se kaj drugega kot sledim tvojim postom cel dan pa ceprav bi si ti to zelel. over and out
Pohvalno, da delaš še kaj drugega. Saj tako je tudi prav. Drugače bi te tudi jaz grajal. Recimo tudi zame over and out - zgolj v opomin; na izvana vprašanja sicer nisi konkretno vrnil žogice. In to je to o čemer govorim. Ljudje (admini povečini, brez zamere) so po defaultu prevzeli sklepanje, da provociram in se kar obesijo na vsako besedo, ki jo napišem. Ko jih človek pozove, čemu in zakaj, pa ni ravno blestečih argumentov.

S tem nočem reči, da je to kaj narobe, pove pa točno to, o čemer govorim. Tudi jaz out - pa da ne bo jutri vse polno nekih izbljunkov:)

#40904 (odg: #40903 Jakob)  25.08.08 14:49  andrejcc (DS) odgovori / citiraj  |  shramba  
[Jakob]

::--delam se kaj drugega kot sledim tvojim postom cel dan pa ceprav bi si ti to zelel. over and out

Pohvalno, da delaš še kaj drugega. Saj tako je tudi prav. Drugače bi te tudi jaz grajal. Recimo tudi zame over and out - zgolj v opomin; na izvana vprašanja sicer nisi konkretno vrnil žogice. In to je to o čemer govorim.

Ljudje (admini povečini, brez zamere) so po defaultu prevzeli sklepanje, da provociram in se kar obesijo na vsako besedo, ki jo napišem. Ko jih človek pozove, čemu in zakaj, pa ni ravno blestečih argumentov.

S tem nočem reči, da je to kaj narobe, pove pa točno to, o čemer govorim. Tudi jaz out - pa da ne bo jutri vse polno nekih izbljunkov:)
--ker se vedno dajas opomin. glede argumentov in odgovorov poglej prvo pred svoj prag. the end

* zadnji popravek: 25.08.08 14:49
#40917  25.08.08 21:35  crt (admin) (DS) odgovori / citiraj  |  shramba  

don't feed the troll
Ta tema je zaklenjena.  |  Nova tema v forumu
vseh objav v tej temi: 11

Seznam forumov  >  Izdivjalnica  >  Limited

Moj portfelj - potrebna registracija

Na strani Denarnisupermarket.com lahko odprete svoj online portfelj, spremljate razvoj premoženja in opravljate davčne izračune.

Kako začeti?

• Prijavi se za pregled stanja premoženja v portfelju.
  • Registriraj se in postani uporabnik Denarnisupermarket.com in spremljaj razvoj premoženja.

HYPO Depozit
Obrestna mera:
0,10%

Obresti:
0,86 €
BKS Depozit (bonus)
Obrestna mera:
0,09%

Obresti:
0,78 €
Abanka Depozit (online)
Obrestna mera:
0,07%

Obresti:
0,59 €
Sberbank Depozit
Obrestna mera:
0,05%

Obresti:
0,43 €
Gorenjska Banka Depozit
Obrestna mera:
0,05%

Obresti:
0,42 €
LON Depozit
Obrestna mera:
0,05%

Obresti:
0,42 €

Povejte svoje mnenje

Kako so bile vaše naložbe pozicionirane pred zadnjo korekcijo?

• Večinoma v delnicah.
  • Večinoma v obveznicah.
  • Večinoma v denarju.
  • Nimam naložb.

Glasuj rezultati >>