Če imate pomisleke o piškotkih,
tega lepo prosim
ne prezrite pred nadaljevanjem.
BITCOIN 23:30
-3,99 %
8.718,13
CN 13.07
0,37 %
3.060,69
HK 01.11
1,23 %
28.594,06
JP 01.11
1,86 %
22.420,08
RU 15:51
-0,50 %
1.460,84
SI 15:30
0,73 %
871,10
DE 01.11
1,78 %
13.465,51
UK 01.11
-0,07 %
7.487,96
BR 01.11
-0,26 %
74.115,48
GLD 01.11
0,46 %
121,22
US 01.11
0,15 %
2.579,11

Forum

|  sveže  ·  forumi  ·  iskanje  ·  shramba  ·  sporočila  ·  obveščanje  ·  pravila & objave  ·  vabila

Iskali ste objavo št. 69769... najdena v temi CFA certifikat

Seznam forumov  >  Razno  >  CFA certifikat

Druge naložbene teme.

Iščem prvo neprebrano sporočilo v tej temi... najdeno na strani 1

Iskali ste objavo št. 69769... najdena na strani 2

Nova objava v tej temi  |  Nova tema v forumu
vseh objav v tej temi: 77   stran:  prva | < | 1 | 2 | 3 | > | zadnja
#69414 (odg: #69402 andrejcc)  19.08.09 13:26  sejadodgovori / citiraj  |  shramba  
[andrejcc]

:: [alexd]

:: In taksna zaposlitev je na mesec vredna (v povprecju) koliko - lahko rang?

--v sloveniji je prakticno uravnilovka povsod, da doprinos samo zaradi tega ni nujno bajen (odvisno od posameznika in sistema nagrajevanja podjetja).

v tujini pa ne poznam cifer, da bi lahko karkoli z gotovostjo trdil. vsekakor pa je dovolj ze to, da je velikokrat pogoj za karkoli - torej minimalno je konkurencna prednost na trgu
Sem malo pobaral kolega iz Pioneer Investments, ki je CFA chartholder, glede plačila in benefitov.

Citiram:

"I believe that it gives you certain status for negotiating for being paid reasonably above average. But if you are already paid above average as "non-CFA" I would say that the potential for further pay rise just due to the CFA designation is very limited.

CFA Institute is very helpful in providing life long learning materials, society events, job-market, networking etc. Currently they are working on add campaing which will target HNW investors and describe them the value of the charter. So it is definitelly growing."

#69416 (odg: #69414 sejad)  19.08.09 13:40  tamaboodgovori / citiraj  |  shramba  

Jaz mislim, da če si naredil vsaj kakšen izpit iz CFAja imaš višjo plačo od tistih, ki imajo enako delovno dobo (mislim, da v podjetjih, kjer to cenijo dobiš od 10 - 15 % povišice za vsak level). Imaš pa tudi obratno situacijo. Imaš nekoga, ki je npr. že 15 let v tej industriji in v živjenju ni prebral nobene knjigi in ni nič naredil zato, da bi napredoval v znanju. Na drugi strani pa imaš nekoga npr. s 5 let izkušenj v industriji, ki se kontinurano izobražuje in je željan znanja in napredka, ter je po možnosti naredil vsaj CFA level 1. Drugi bo imel verjetno nižjo oz. podobno plačo kot tisti prvi, ne glede na to, da je za podjetje veliko bolj pomemben. Pač posledica uravnilovke.
#69417 (odg: #69414 sejad)  19.08.09 13:44  kolegaodgovori / citiraj  |  shramba  

Kaj pomeni reasonably v tem kontekstu? 30-50%? Koliko pa je average za financnega analitika in/ali upravljalca (v SLO)? Saj vem, da so to bolj taksna, hecna, vprasanja, je pa fajn vedeti okvirje, vsaj meni.
#69418 (odg: #69411 sejad)  19.08.09 13:50  tamaboodgovori / citiraj  |  shramba  
[sejad]

V naši kloaki se dogajajo pač takšne reči, da ima večjo utež VIP certifikat (veze in poznanstva) kot karkoli uradno priznanega.

Primer iz neimenovane slovenske zavarovalnice:

razpisano je bilo delovno mesto direktorja sektorja razvoja zavarovanj. Prijavi se xy oseb, med njimi par takih ki imajo CFA in/ali so pooblaščeni aktuarji, tudi z referencami iz tujine.

Delo seveda ne dobi nihče od njih, ampak oseba, ki:

- ni nikoli pred tem delala v zavarovalnici

- nima referenc

- nima licenc

- nima ...

- ima pa zato VIP abonma z upravo
Sicer pa, če primerjamo MBA in CFA. Kaj je razlika? Kot sem sam gledal in se pozanimal dobiš pri učenju za CFA izpite več znanja kot na top MBA-ju (glede MBAja na podlagi kolegov, forumov itd.). Vsi 3 nivoji na CFA-ju stanejo okrog 3k USD, top MBA pa en letnik okrog 35k USD. To pa zaradi networkinga, ki ga dobiš. S tem lažje dobiš službo, tvoji sošolci so na pomembnih mestih in tako maš lahko ti od tega koristi itd.

S tega vidika je to deloma podobno v Sloveniji. Je pa res, da moraš v tujini svojo plačo upravičiti sicer letiš. V Sloveniji pa lahko štalo narediš, pa boš še nagrajen za to.

* zadnji popravek: 19.08.09 13:50
#69420 (odg: #69417 kolega)  19.08.09 14:08  sejadodgovori / citiraj  |  shramba  
[alexd]

Kaj pomeni reasonably v tem kontekstu? 30-50%? Koliko pa je average za financnega analitika in/ali upravljalca (v SLO)? Saj vem, da so to bolj taksna, hecna, vprasanja, je pa fajn vedeti okvirje, vsaj meni.
ja, razumem, da te zanimajo okvirji - je treba vedet ali se pogovarjamo o 1.000 ali 10.000 EUR (karikiram). Reasonably je vedno stvar subjektivne presoje, tako da...Kar se average tiče, res ne vem, mogoče bo andrejcc znal kaj več povedati glede na izkušnje iz DZU?
#69422 (odg: #69420 sejad)  19.08.09 14:16  mta900odgovori / citiraj  |  shramba  

Ko ti enkrat narediš CFA level 2 oz 3 ne rabiš iskati nobene zaposlitve, saj imaš več kot dovolj znanja, da si samostojno nabereš več kot dovolj denarja!

MBA naredi vsaka stara mama, med tem ko ta CFA level 3 rabiš resnično ogromno znanja,ter inteligence!

* zadnji popravek: 19.08.09 14:16
#69423 (odg: #69418 tamabo)  19.08.09 14:18  optodgovori / citiraj  |  shramba  
[tamabo]

:: [sejad]

:: V naši kloaki se dogajajo pač takšne reči, da ima večjo utež VIP certifikat (veze in poznanstva) kot karkoli uradno priznanega.

:: Primer iz neimenovane slovenske zavarovalnice:

:: razpisano je bilo delovno mesto direktorja sektorja razvoja zavarovanj. Prijavi se xy oseb, med njimi par takih ki imajo CFA in/ali so pooblaščeni aktuarji, tudi z referencami iz tujine.

:: Delo seveda ne dobi nihče od njih, ampak oseba, ki:

:: - ni nikoli pred tem delala v zavarovalnici

:: - nima referenc

:: - nima licenc

:: - nima ...

::

:: - ima pa zato VIP abonma z upravo

Sicer pa, če primerjamo MBA in CFA. Kaj je razlika? Kot sem sam gledal in se pozanimal dobiš pri učenju za CFA izpite več znanja kot na top MBA-ju (glede MBAja na podlagi kolegov, forumov itd.). Vsi 3 nivoji na CFA-ju stanejo okrog 3k USD, top MBA pa en letnik okrog 35k USD. To pa zaradi networkinga, ki ga dobiš. S tem lažje dobiš službo, tvoji sošolci so na pomembnih mestih in tako maš lahko ti od tega koristi itd.

S tega vidika je to deloma podobno v Sloveniji. Je pa res, da moraš v tujini svojo plačo upravičiti sicer letiš. V Sloveniji pa lahko štalo narediš, pa boš še nagrajen za to.
Razlika med MBA in CFA je v tem, da je CFA uporaben bolj ali manj samo v investment management sektorju, torej če hočeš upravljati sklade ali biti analitik. MBA pa je "uporaben" kjerkoli.
#69425 (odg: #69422 mta900)  19.08.09 14:22  optodgovori / citiraj  |  shramba  
[mta900]

Ko ti enkrat narediš CFA level 2 oz 3 ne rabiš iskati nobene zaposlitve, saj imaš več kot dovolj znanja, da si samostojno nabereš več kot dovolj denarja!

MBA naredi vsaka stara mama, med tem ko ta CFA level 3 rabiš resnično ogromno znanja,ter inteligence!
Daj prosim te lepo, pretiravati pa res ni treba! CFA ni bog in batina. Če si nesposoben potem te noben CFA ne bo rešil.
#69427 (odg: #69425 opt)  19.08.09 14:32  mta900odgovori / citiraj  |  shramba  

CFA level 3 je kar huda zadeva. Da bi nesposobnež naredil to stopnjo pa dvomim! Oz če že, jih je z MBAjem neprimerljivo več...

Mene je nekaj časa mikalo,da bi šel delati CFA,pa sem pomislil,za kaj za vraga bi to rabil,ko pa je več kot polovica znanja je še vedno balasta, znanja ki ga rabiš za forex trge pa ni notri..

Veliko znanja je pri CFA zelo specifičnega,zdaj če jih pa ti ne znaš povezati v neko smiselno celoto,potem pa je res brezvezen..

* zadnji popravek: 19.08.09 14:32
#69433 (odg: #69427 mta900)  19.08.09 14:44  optodgovori / citiraj  |  shramba  
[mta900]

CFA level 3 je kar huda zadeva. Da bi nesposobnež naredil to stopnjo pa dvomim! Oz če že, jih je z MBAjem neprimerljivo več...

Mene je nekaj časa mikalo,da bi šel delati CFA,pa sem pomislil,za kaj za vraga bi to rabil,ko pa je več kot polovica znanja je še vedno balasta, znanja ki ga rabiš za forex trge pa ni notri..

Saj nisem rekel, da je CFA enostaven, nasprotno, je izredno zahteven, celo bi rekel, da je po nepotrebnem preveč zahteven v smislu časa, ki ga moraš porabiti, da opraviš vse 3 stopnje. Ampak CFA ti ne bo dal skrivni recept kako priti do bogastva na finančnih trgih.

* zadnji popravek: 19.08.09 14:44
#69434 (odg: #69433 opt)  19.08.09 14:48  mta900odgovori / citiraj  |  shramba  
Ampak CFA ti ne bo dal skrivni recept kako priti do bogastva na finančnih trgih.
To pa itak da ne. Pravim samo da je od uradnih papirjev CFA za moje pojme daleč najbolj uporaben. Sem drugače pristaš samoučenjaštva:=),ter zdrave kmeče logike-te ti pa tudi cfa ne da:)
#69438 (odg: #69433 opt)  19.08.09 14:52  optodgovori / citiraj  |  shramba  
[opt]

:: [mta900]

:: CFA level 3 je kar huda zadeva. Da bi nesposobnež naredil to stopnjo pa dvomim! Oz če že, jih je z MBAjem neprimerljivo več...

:: Mene je nekaj časa mikalo,da bi šel delati CFA,pa sem pomislil,za kaj za vraga bi to rabil,ko pa je več kot polovica znanja je še vedno balasta, znanja ki ga rabiš za forex trge pa ni notri..

Saj nisem rekel, da je CFA enostaven, nasprotno, je izredno zahteven, celo bi rekel, da je po nepotrebnem preveč zahteven v smislu časa, ki ga moraš porabiti, da opraviš vse 3 stopnje. Ampak CFA ti ne bo dal skrivni recept kako priti do bogastva na finančnih trgih.
Pa ne samo časa ampak tudi balasta, kot si ga poimenoval, ki ga moraš znati v nulo (dobesedno do zadnje vejice in pike).
#69448 (odg: #69423 opt)  19.08.09 15:41  tamaboodgovori / citiraj  |  shramba  
[opt]
Razlika med MBA in CFA je v tem, da je CFA uporaben bolj ali manj samo v investment management sektorju, torej če hočeš upravljati sklade ali biti analitik. MBA pa je "uporaben" kjerkoli.
To pa ni res. Jaz sem sicer ravnokar Level 2 naredil, pa se mi zdi, kar nekaj znanja koristnega tudi če ne delaš kot analitik oz. upravljavec. Čedalje več MBAjev pokriva velik del CFA.

Npr.

CFA Institute, the global association for investment professionals that awards the prestigious Chartered Financial Analyst (CFA) designation, is pleased to welcome INSEAD as an additional CFA Program Partner in France.

In 2009, the Financial Times Global MBA Rankings ranked INSEAD first in France/Singapore, second in Europe, and fifth in the world.

A si mogoče to delal, ker mogoče imaš pač ti drugačen pogled na to stvar? 100 ljudi, 100 različnih pogledov.
#69449 (odg: #69420 sejad)  19.08.09 15:43  tamaboodgovori / citiraj  |  shramba  
[sejad]
ja, razumem, da te zanimajo okvirji - je treba vedet ali se pogovarjamo o 1.000 ali 10.000 EUR (karikiram). Reasonably je vedno stvar subjektivne presoje, tako da...Kar se average tiče, res ne vem, mogoče bo andrejcc znal kaj več povedati glede na izkušnje iz DZU?
Sej sem zgoraj napisal. Vsaj kot mi kolegi pravije, pa tudi iz mojih izkušenj, sledi 10 do 15 % povišica glede na bruto plačo za vsak level. Lahko da kje več, lahko pa tudi manj oz. nič.
#69451 (odg: #69449 tamabo)  19.08.09 15:53  kolegaodgovori / citiraj  |  shramba  

Se da kje se da dobiti kaksna online literatura ali pa rabljena? :) Zadeva zna biti zanimiva, sem gledal nekaj na Investopedia.com.

#69453 (odg: #69451 kolega)  19.08.09 15:54  andrejcc (DS) odgovori / citiraj  |  shramba  

--kar nekaj se dobi po torrentih
#69454 (odg: #69451 kolega)  19.08.09 15:56  tamaboodgovori / citiraj  |  shramba  

spacetrip ti je dal linke. Na prvi strani poglej. Sam mislim, da so povzetki po Schwesserju gor, za občutek bo pa kar ok.
#69460  19.08.09 17:08  crt (admin) (DS) odgovori / citiraj  |  shramba  

po moje se je pri vprasanju, kolko cfa pomaga pri placi, treba najprej vprasati, a je res "financna industrija" nekaj, cemur bi se zelel v zivljenju posvetiti. ker ipak je 75%+ tega bullshit oziroma gre enostavno za to, da z morskimi zgodbami servisiras morske zelje publike. s cfa ali brez. mogoce se ti s cfa potem vse skupaj zdi se toliko bolj kuku.

* zadnji popravek: 19.08.09 17:08
#69492 (odg: #69460 crt)  19.08.09 19:30  milwal (admin) odgovori / citiraj  |  shramba  
[crt]

po moje se je pri vprasanju, kolko cfa pomaga pri placi, treba najprej vprasati, a je res "financna industrija" nekaj, cemur bi se zelel v zivljenju posvetiti. ker ipak je 75%+ tega bullshit oziroma gre enostavno za to, da z morskimi zgodbami servisiras morske zelje publike. s cfa ali brez. mogoce se ti s cfa potem vse skupaj zdi se toliko bolj kuku.

My sentiments exactly. Zato sem pa nepoučeno mislil, da je vseskupaj pač papirologija, ker je celotna "finančna industrija" velik kuku.

Glede na to, kako sam opisuješ CFA, pa bi ga bilo vendarle dobro konzumirati, zato da se lahko ob "aha momentu" (dojetju kuku teorije), začne subjekt resno ukvarjati z lastno navzočnostjo na trgih.

#69527 (odg: #69460 crt)  20.08.09 09:27  kolegaodgovori / citiraj  |  shramba  

Samo prakticen skusam biti; iscem nove zivljenjske izzive :) Fuzija te industrije in dosedanjega sihta pa bi znala prinasati neslutene sinergicne ucinke ;)
#69530 (odg: #69527 kolega)  20.08.09 09:35  crt (admin) (DS) odgovori / citiraj  |  shramba  

cuj, jaz sem tko ene vsaj 10 let (ce stejem maksimalno ujemanje) na kriziscu borze in racunalnistva, pa je glavna posledica to, da imam vsak dan raje rastline :)

aja, pa dejavnosti sta si ze tko podobni po zastopanosti bullshit komponente.

* zadnji popravek: 20.08.09 09:35
#69532 (odg: #69527 kolega)  20.08.09 09:36  andrejcc (DS) odgovori / citiraj  |  shramba  
[alexd]

neslutene sinergicne ucinke ;)
--jah. good luck
#69533 (odg: #69530 crt)  20.08.09 09:40  tamaboodgovori / citiraj  |  shramba  
[crt]

cuj, jaz sem tko ene vsaj 10 let (ce stejem maksimalno ujemanje) na kriziscu borze in racunalnistva, pa je glavna posledica to, da imam vsak dan raje rastline
Hehehe
#69537 (odg: #69530 crt)  20.08.09 09:58  kolegaodgovori / citiraj  |  shramba  

Sam skusam odstraniti komponento (svoje) osebnosti iz te druge panoge s pomocjo prve, pri cemer borza (v ozjem smislu) sploh ni zajeta. CFA bi bil bolj zanimivost, placa pa me zanima pac, saj ves, vedno je fajn vedeti, koliko katera vrsta bullshit artistov zasluzi, ce je na placni listi :)
#69539 (odg: #69530 crt)  20.08.09 10:41  matic7odgovori / citiraj  |  shramba  
[crt]

cuj, jaz sem tko ene vsaj 10 let (ce stejem maksimalno ujemanje) na kriziscu borze in racunalnistva, pa je glavna posledica to, da imam vsak dan raje rastline :)

No tudi če bi za svoj poklic opravljal kaj popolnoma drugega ne moreš reči da dandanes ne bi imel vsak dan raje rastline:)

Kot si enkrat rekel, da si si želel študirati pravo (mislim da si enkrat napisal na forumu), tam bi šele imel sive lase..Seveda odvisno kaj bi delal oziroma kje bi delal, ali bi bil na svojem ali pa v kakšni pisarni ali pa celo na sodišču:)

Na sodišču te ne vidim, mogoče v kakšnem družinskem pravu-pač ločitve pa to:)))))))))))

Moja punca ima še nekaj izpitov da dokonča študij prava, njen brat če bo malo sreče bo letos dokončal tretji letnik prava, njegova punca pa že nadaljuje šolanje in je lansko leto diplomirala na pravni fakulteti.

No ob vsem tem se je po mojem opažanju tudi podrl stereotip o pravni fakulteti. Kajti od punce brat je šel na pravo iz gimnazije z zelo slabim uspehom, problem je bil predvsem to da ni maral brati knjig sploh. No saj ne da se je v gimnaziji trudil za uspeh, ker se ni:)

No glede njega sem bil precej skeptičen ko se je vpisal na pravo. Ampak človek je v prvem letniku imel že junija pogoje in do tretjega brez problema prilezel redno, ali bo še v četrtega bomo pa videli. Sicer da ne bo zgodba povsem brez smisla, menim da mu je bila njegova punca v veliko pomoč, po moje se niti ni pri učenju ukvarjal z odvečnim balastom, kajti ona ni v šolanju nikoli padla niti enega izpita, povprečje je imela pa zelo visok. Pa mu je očitno servirala pri študiju določene pomembne stvari. Vem tudi da se ni učil toliko kot nekateri pravijo da se:)

Tudi ko sem mojo gledal ko je brala vse tiste knjige, sem si rekel ziher obstaja kakšna lažja pot tudi na pravni. No vsekakor če je knjiga smiselna za prebrati jaz to povsod podpiram, ni pa to cilj za lažje opravljanje izpitov.
#69715 (odg: #69539 matic7)  21.08.09 17:39  milwal (admin) odgovori / citiraj  |  shramba  

bolj ko gledam ta cfa, bolj mi je zanimiv (v nasprotju s prvotno špekulacijo)

Nekaj pogledov:

A)Namesto da zajebem 3000$ na trgih, in se tako naučim trgovati (morda se pa ne), raje teh 3000$ porabim za cfa; če se tako naučim trgovati, je rezultat enak - če se ne naučim, še vedno lahko trgujem s tujim denarjem (ker pač imam CFA), kot to dela toliko "vrhunskih" analitikov v skladih :-)))

B) Primerjava EF in CFA: 7100 evrov proti 3000$ - CFA je trikrat cenejši in najbrž precej več haska tako v znanju kot od papirja. Še posebej če upoštevamo, da me dolgoročna prihodnost v Jamahiriji sploh ne zanima (tudi če bi bil fizikalac ne.)
#69717 (odg: #69715 milwal)  21.08.09 17:49  andrejcc (DS) odgovori / citiraj  |  shramba  
[milwal]

bolj ko gledam ta cfa, bolj mi je zanimiv (v nasprotju s prvotno špekulacijo)
--e vidis. vcasih moras tudi zaupati drugim :)

A)Namesto da zajebem 3000$ na trgih, in se tako naučim trgovati (morda se pa ne), raje teh 3000$ porabim za cfa; če se tako naučim trgovati, je rezultat enak - če se ne naučim, še vedno lahko trgujem s tujim denarjem (ker pač imam CFA), kot to dela toliko "vrhunskih" analitikov v skladih :-)))
--s cfa se ne bos naucil trgovat, imel pa bos vec znanja :).

za tuji denar pa vprasanje. ce te zanima v Jamahiriji se zaposlis v eni druzbi in naj ti oni placajo :). drugace pa teh 3000 al kolko ze je, je samo level 1 (pa se brez izpita ce se ne motim). uradno ti je priznan cfa in ga tudi lahko navajas pod naziv ko imas vse tri stopnje :)

B) Primerjava EF in CFA: 7100 evrov proti 3000$ - CFA je trikrat cenejši in najbrž precej več haska tako v znanju kot od papirja. Še posebej če upoštevamo, da me dolgoročna prihodnost v Jamahiriji sploh ne zanima (tudi če bi bil fizikalac ne.)
--haska od vsake stvari pa je tolko kot zelis vanjo vloziti.
#69721 (odg: #69717 andrejcc)  21.08.09 18:26  milwal (admin) odgovori / citiraj  |  shramba  

glede cene je tako: http://www.cfainstitute.org/cfaprog/regi...

Tak da zadeva sploh ni draga - ampak je pa pač tako, da moraš delati sam, in da s plačilom ne dobiš papirja (kot v slo izrednem študiju) ampak zgolj pravico do izpita. Če si resen, CFA sploh ni tako drag.
#69769 (odg: #69721 milwal)  21.08.09 22:44  andrejcc (DS) odgovori / citiraj  |  shramba  

--kriza udarila :). pa vidim da je tudi rokov vec kot vcasih
#69770 (odg: #69422 mta900)  21.08.09 23:04  Tomaz26odgovori / citiraj  |  shramba  
[mta900]

nonsense... CFA ni druga kot kup papirjev, prebral vse knjige in pogledal 12 CD-jev schwesser video lekcij(btw veliko bolj uporabno za ucenje kot knjige..)

in bi zelo tezko rekel, da bi si s tem znanjem clovek lahko nabral bogastvo. Sploh ker CFA ni namenjen tradingu ampak investiranju in pa vrednotenju delnic, sestavljanju portfelja itd, kar se je izkazalo za zelo khm nekoristno v 2008..

Sploh ker vecina teorije temelji na efficient market hipotezah, vse vrednotenje je izpeljano iz tega, kako so pa trgi efficient smo pa videli...

Na kratko, 90 % balasta, vse ostalo sem pa vedel že od prej.. Meni se zdi ta CFA spet samo fancy stvarca, s katero lahko potem upravljaš tuj denar in ti bodo vsi toliko bolj zaupali. A CFA imate? Ah potem pa kar 1000 delnic MSFT, se strinjam... To je priblizno isto kot pri racunalniskih certifikatih. Vecina "hackerjev" nima nobenih certifikatov in obvladajo zadevo v nulo, folk pa bo se vseeno najbolj zaupal nekomu, ki imas microsoftov certifikat, ker ta pa ze mora kaj znati.. Sem se ucil tudi za Comptia certifikate in je stvar podobna CFA, le da v smeri racunalnistva..

Pa btw tako kot je nekdo napisal, pri nas ti CFA ne pomaga niti 20 % toliko kot veze i poznanstva. Sicer pa vecina mojih kolegov je v sluzbe prisla z VIP, CFA so jim pa placali sedaj. Torej je bolj pomembno, da imas veze da sploh dobis sluzbo, CFA ti bodo pa tako placali v sluzbi...

* zadnji popravek: 21.08.09 23:04
Nova objava v tej temi  |  Nova tema v forumu
vseh objav v tej temi: 77   stran:  prva | < | 1 | 2 | 3 | > | zadnja

Seznam forumov  >  Razno  >  CFA certifikat

Moj portfelj - potrebna registracija

Na strani Denarnisupermarket.com lahko odprete svoj online portfelj, spremljate razvoj premoženja in opravljate davčne izračune.

Kako začeti?

• Prijavi se za pregled stanja premoženja v portfelju.
  • Registriraj se in postani uporabnik Denarnisupermarket.com in spremljaj razvoj premoženja.

HYPO Depozit
Obrestna mera:
0,10%

Obresti:
0,86 €
BKS Depozit (bonus)
Obrestna mera:
0,09%

Obresti:
0,78 €
Abanka Depozit (online)
Obrestna mera:
0,07%

Obresti:
0,59 €
Sberbank Depozit
Obrestna mera:
0,05%

Obresti:
0,43 €
Gorenjska Banka Depozit
Obrestna mera:
0,05%

Obresti:
0,42 €
LON Depozit
Obrestna mera:
0,05%

Obresti:
0,42 €

Povejte svoje mnenje

Kako so bile vaše naložbe pozicionirane pred zadnjo korekcijo?

• Večinoma v delnicah.
  • Večinoma v obveznicah.
  • Večinoma v denarju.
  • Nimam naložb.

Glasuj rezultati >>