Če imate pomisleke o piškotkih,
tega lepo prosim
ne prezrite pred nadaljevanjem.
BITCOIN 08:51
-0,32 %
7.215,45
CN 13.07
0,37 %
3.060,69
HK 01.11
1,23 %
28.594,06
JP 01.11
1,86 %
22.420,08
RU 07:50
0,31 %
1.458,79
SI 06.12
0,12 %
905,61
DE 01.11
1,78 %
13.465,51
UK 01.11
-0,07 %
7.487,96
BR 01.11
-0,26 %
74.115,48
GLD 01.11
0,46 %
121,22
US 01.11
0,15 %
2.579,11

Forum

|  sveže  ·  forumi  ·  iskanje  ·  shramba  ·  sporočila  ·  obveščanje  ·  pravila & objave  ·  vabila

Iskali ste objavo št. 78927... najdena v temi PREBERI - s FT na DS - PRENOVA IN PRENOS

Seznam forumov  >  Pomoč, napake, predlogi  >  PREBERI - s FT na DS - PRENOVA IN PRENOS

O forumu in strani Denarnisupermarket.com - pomoč pri uporabi, prijava napak, predlogi.

Iščem prvo neprebrano sporočilo v tej temi... najdeno na strani 1

Iskali ste objavo št. 78927... najdena na strani 2

Nova objava v tej temi  |  Nova tema v forumu
vseh objav v tej temi: 246   stran:  prva | < | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | > | zadnja
#78927 (odg: #78925 lesbo69)  24.12.09 10:48  andrejcc (DS) odgovori / citiraj  |  shramba  

--toliko o konfliktu interesov in jasnem predstavljanju kdo je kdo

#78929 (odg: #78923)  24.12.09 11:09  aljosa (admin) odgovori / citiraj  |  shramba  

K.K.,

če si se pred dvema dnevoma registriral zato, da boš reklamiral page, potem lahko forum zelo, zelo hitro zapustiš.

Kar se tiče same analitike na vaši strani smo že vse videli in nas ne zanima.

Lp,Aljoša
#78931 (odg: #78923)  24.12.09 11:11  crt (admin) (DS) odgovori / citiraj  |  shramba  
[lesbo69]

Bojda v januarju štartajo tudi povsem prenovljeni Vzajemci.com. Znanec je del IT ekipe, ki dela na tem projektu in baje gre za analitični presežek...po njegovih besedah se bo zdela sedanja FT kot otroška igra.

Če pa prav razumem, po ogledu DS-ja, to ni sajt za sklade, ampak za "all finance". Kakšna pa bo analitična globina DSja?
analiticna globina se bo razvijala tako, kot bo realno povprasevanje in cost/benefit.

da so vzajemci baje rocket science, je pa ze trajnica, ki se vlece skozi leta, vkljucno s tistimi, ko jih je ft prehitela. tako da zivi bili pa videli.

ps. lep pozdrav tudi s financ :)
#78934 (odg: #78931 crt)  24.12.09 11:25  sandi (admin) (DS) odgovori / citiraj  |  shramba  
[crt]

:: [lesbo69]

:: Bojda v januarju štartajo tudi povsem prenovljeni Vzajemci.com. Znanec je del IT ekipe, ki dela na tem projektu in baje gre za analitični presežek...po njegovih besedah se bo zdela sedanja FT kot otroška igra.

::

:: Če pa prav razumem, po ogledu DS-ja, to ni sajt za sklade, ampak za "all finance". Kakšna pa bo analitična globina DSja?

analiticna globina se bo razvijala tako, kot bo realno povprasevanje in cost/benefit.

da so vzajemci baje rocket science, je pa ze trajnica, ki se vlece skozi leta, vkljucno s tistimi, ko jih je ft prehitela. tako da zivi bili pa videli.
Da bo zadeva zabavna še za ostalo publiko, je mogoče koristno še nekaj pojasnil:

- Črt, Aljoša in jaz smo bili svojčas v različnih vlogah pri Vzajemcih in smo se iz različnih vzrokov od tam premaknili

- lesbo69 se je registriral pred par dnevi, pod imenom enega od sedanjih sodelavcev vzajemcev

- niti Črt niti Aljoša niti jaz nismo FDV-jevci in ne uporabljamo besed kot so "presežek" in "analitična globina" :-)

- res je ena od vsebinskih razlik med dosedanjo FT in vzajemci ravno ta, da so tule tako članki podpisani s polnimi imeni kot tudi administratorji nastopamo javno, anonimni gospodje ali gospe z analitično globino pa so bolj sramežljivi

:-))
#78935 (odg: #78934 sandi)  24.12.09 11:37  Tujecodgovori / citiraj  |  shramba  

hehehe

Vse bolj se mi zdi, da prihajajo časi, ko nikomur ne bo žal, da je raje ostal anonimen.
#79115 (odg: #78931 crt)  30.12.09 23:58  aljosa (admin) odgovori / citiraj  |  shramba  
[crt]

:: [lesbo69]

:: Bojda v januarju štartajo tudi povsem prenovljeni Vzajemci.com. Znanec je del IT ekipe, ki dela na tem projektu in baje gre za analitični presežek...po njegovih besedah se bo zdela sedanja FT kot otroška igra.

::

:: Če pa prav razumem, po ogledu DS-ja, to ni sajt za sklade, ampak za "all finance". Kakšna pa bo analitična globina DSja?

ps. lep pozdrav tudi s financ :)
Sposodil sem si post enega od uporabnikov na "drugem" forumu... :))))

* zadnji popravek: 30.12.09 23:58
#79130  02.01.10 18:12  crt (admin) (DS) odgovori / citiraj  |  shramba  

z veseljem obvescam, da testni prenos foruma na novo stran lepo deluje, vkljucno z datotekami v shrambah in zs - tako da - ena skrb manj.

nadaljujemo s prenosi portfeljev.

* zadnji popravek: 02.01.10 18:12
#79586 (odg: #79130 crt)  12.01.10 19:11  crt (admin) (DS) odgovori / citiraj  |  shramba  

s se vecjim veseljem sporocam, da tudi prenos portfeljev deluje. zgledajo mickeno grdo, ampak delajo. :)

s KD je bil dosezen dogovor, da se bo tudi po 15.1. se naprej dalo - za zamudnike - izvesti prenos z obstojece FT (ki sicer ne bo vec javno dostopna) na DS. tudi ta mehanizem je ze testiran in lepo deluje.

sprozi se izrecno na zahtevo uporabnika na podstrani znotraj DS, avtorizacija prek uporabnikovega maila, povezanega z njegovim uporabniskim imenom. (psst - ce ste imeli naslov na email.si, je skrajni cas, da ga odprete kje drugje)

z danasnjim dnem so izklopljene registracije in odpiranje novih portfeljev na obstojeci FT.

003 - sitno

* zadnji popravek: 12.01.10 19:11
#79639  14.01.10 08:48  crt (admin) (DS) odgovori / citiraj  |  shramba  

smo v zadnjem dnevu pred prenovo in spremembo.

- zaprta je registracija novih uporabniskih imen.

- zaprto je vnasanje in spreminjanje poslov v portfelju.

- zaprt je prenos imena in portfelja s ft na ds.

- enkrat danes bodo zaprti tudi vnosi v forum.

z vsem tem, kot kaze **tudi s prenosom**, se bo od 15. dalje dalo nadaljevati na http://www.denarnisupermarket.com(kjer zdajle se ne vidite tiste razlicice, ki bo aktualna od 15. naprej).

* zadnji popravek: 14.01.10 08:48
#79644 (odg: #79639 crt)  14.01.10 10:47  oceanodgovori / citiraj  |  shramba  

goodby ft :(

welcome monneyshow ;)
#79647 (odg: #79639 crt)  14.01.10 11:06  MSTANK1odgovori / citiraj  |  shramba  
- enkrat danes bodo zaprti tudi vnosi v forum.

Še dobr da danes ni torek al pa polna luna :)

http://www.youtube.com/watch?v=2vA-8nVdr...
#79657 (odg: #79639 crt)  14.01.10 13:13  palagruzaodgovori / citiraj  |  shramba  

Ojla, Črt!

Tule sem našel odgovor (obljubo?) na vprašanje, ki sem ga maloprej poslal v temi "Adieu".

Torej, gremo naprej v akcijo jutri?...ali pa v soboto, če bo prenos iz FT na DS še laufal?

LP, palagruza
#79659 (odg: #79657 palagruza)  14.01.10 13:23  crt (admin) (DS) odgovori / citiraj  |  shramba  
[palagruza]

Torej, gremo naprej v akcijo jutri?...ali pa v soboto, če bo prenos iz FT na DS še laufal?
od jutri pa do nadaljnega.
#79851 (odg: #79659 crt)  17.01.10 14:31  palagruzaodgovori / citiraj  |  shramba  

Črt, še enkrat najlepša hvala za tvojo pomoč preko kontakta "info@ds...". Brez tvoje intervencije mi namreč prenos imena, gesla, s tem pa tudi portfelja iz FT na DS ne bi uspel (vmes se je namreč zgodila še moja zamenjava e-maila!).

Torej, prenos je sedaj uspel, portfelj in forum dela. Izgled, predvsem širina zapisa na monitorju mi sicer ni najbolj všeč, ampak podatki so prenešeni in zadeva dela.

In kar je najbolj pomembno, postal sem "polnokrvni uporabnik DS", torej pred mojim imenom ni več "_podvezaja" (če zadevo razumem prav?)

Skratka, gremo naprej...novim zmagam naproti! Tebi in celotni ekipi DS entuziastov pa seveda želim veliko sreče, čim manj prorodnih težav, izgubljenih podatkov pri prenosu, veliko kreativnosti, novih idej in nobenih poporodnih krčev ali depresij.

Lp, palagruza
#79853 (odg: #79851 palagruza)  17.01.10 15:46  crt (admin) (DS) odgovori / citiraj  |  shramba  

hvala, trudimo se :) nekaj krcev je, ampak bi bil cudez, ce ne bi bilo. bo slo naprej.
#79867  18.01.10 09:06  nanixodgovori / citiraj  |  shramba  

Zdravo,

ker sem kot veste računalniško nepismen, sem danes zjutraj šokiran. FT ni več, vsaj ne takšne, kot mi je kaj koristila. Sicer je bilo neko melodramatično poslavljanje ADIEU, ampak, sem mislil, da gre kdo na dopustt oz., da se bo poročil.

No sedaj so me poreusmerili na denarnisupermaket.com in imam nekaj vprašanj.

Najprej: kje so oz. kdaj bodo vidni izvlečki + linki na svetovne borze, ki so bili v prvi vrstici na FT?

Kako filtrirati množico skladov, ki se pojavijo pod "tečajnicami" na samo tiste, ki te zanimajo.

Pogrešam tudi sekcijo Balkan.

Pogrešam skratka fumkcije, ki jih je imela dobra stara FT.

LP in vnaprej hvala za odgovore.
#79868 (odg: #79867 nanix)  18.01.10 09:23  crt (admin) (DS) odgovori / citiraj  |  shramba  
[nanix]

ker sem kot veste računalniško nepismen, sem danes zjutraj šokiran. FT ni več, vsaj ne takšne, kot mi je kaj koristila. Sicer je bilo neko melodramatično poslavljanje ADIEU, ampak, sem mislil, da gre kdo na dopustt oz., da se bo poročil.
no, to plus ene 5 okroznic plus ene 20 vrstic teksta na vrhu stare FT en mesec :)

Najprej: kje so oz. kdaj bodo vidni izvlečki + linki na svetovne borze, ki so bili v prvi vrstici na FT?
pojavili se bodo nekoc v tem tednu. zajem je ze, treba se je se skoordinirati glede prikaza.

Kako filtrirati množico skladov, ki se pojavijo pod "tečajnicami" na samo tiste, ki te zanimajo.
pojavila se bo varianta "moji skladi", kot je bila na ft. upajmo, da prav tako v tem tednu.

Pogrešam tudi sekcijo Balkan.
bo takrat, ko jo bo pogresalo dovolj mnogo ljudi.

Pogrešam skratka fumkcije, ki jih je imela dobra stara FT.
stara ft je v skladu z odlocitvijo lastnika history. lastnik si je zamilil nov koncept in ga tudi ze izpeljal.

ds je locena stran, ki jo slucajno delamo isti zivi ljudje, od katerih enako kot doslej ni nihce zaposlen na kd in s kd tudi sicer nima zveze.

je pa ta sreca, da smo se s kd ft dogovorili za prenos foruma ter imen in portfeljev za tiste uporabnike, ki se tako odlocijo. ker smo jih uspeli prepricati, da je problem, ce X ljudem kar tako ukines portfelje.

poleg tega se bomo trudili zagotoviti dodatne funkcionalnosti s stare ft, da bi se staroselci dobro pocutili; vendar ne absolutno vse. to ni cilj. ds ni stara ft in to ne namerava biti.

* zadnji popravek: 18.01.10 09:23
#79869 (odg: #79868 crt)  18.01.10 09:33  nanixodgovori / citiraj  |  shramba  

Res lepa hvala za izčrpne odgovore.

Seveda razumem, da so uporabniki eno, lastniki drugo, izvajalci pa tretje.

Se bomo že našli - veliko uspeha tudi v bodoče:-)))
#79870 (odg: #79869 nanix)  18.01.10 09:34  crt (admin) (DS) odgovori / citiraj  |  shramba  
[nanix]

Seveda razumem, da so uporabniki eno, lastniki drugo, izvajalci pa tretje.
tako. no, zadnji dve postavki smo zdaj staknili skupaj in v tej obliki se bomo se naprej trudili, da bi bila tudi prva srecna. :)
#79900  18.01.10 16:09  blinkodgovori / citiraj  |  shramba  

Imam eno vprašanje: ali je možno da bi na DS v zgornji pasici bili vidne vrednosti svetovnih indeksov + Balkan (tako kot je bilo na FT)? Z enim obiskom vidiš celotno sliko stanja trgov.
#79905 (odg: #79900 blink)  18.01.10 16:34  crt (admin) (DS) odgovori / citiraj  |  shramba  
[blink]

Imam eno vprašanje: ali je možno da bi na DS v zgornji pasici bili vidne vrednosti svetovnih indeksov + Balkan (tako kot je bilo na FT)? Z enim obiskom vidiš celotno sliko stanja trgov.
ok, se par jih vprasa in bomo odgovor dali s fontom velikosti 50 px bold na pink podlagi sredi zaslona :)

JA, nameravamo imeti indekse v eni pasici, kot so bili na ft. zajem je ze narejen, se prikaz bo naredil kolega.

balkan bo, ko oziroma ce bo enkrat veliko povprasevanja po njem *in* bo to izvedljivo brez stoje na trepalnicah. zajem balkana je radikalno bolj zajeban kot ostalo. pac balkan. od balkana bo v prvem krogu samo slovenija.

#79910 (odg: #79905 crt)  18.01.10 17:04  blinkodgovori / citiraj  |  shramba  
[crt]

:: [blink]

:: Imam eno vprašanje: ali je možno da bi na DS v zgornji pasici bili vidne vrednosti svetovnih indeksov + Balkan (tako kot je bilo na FT)? Z enim obiskom vidiš celotno sliko stanja trgov.

ok, se par jih vprasa in bomo odgovor dali s fontom velikosti 50 px bold na pink podlagi sredi zaslona :)

JA, nameravamo imeti indekse v eni pasici, kot so bili na ft. zajem je ze narejen, se prikaz bo naredil kolega.

balkan bo, ko oziroma ce bo enkrat veliko povprasevanja po njem *in* bo to izvedljivo brez stoje na trepalnicah. zajem balkana je radikalno bolj zajeban kot ostalo. pac balkan. od balkana bo v prvem krogu samo slovenija.

Uf, ne berem neki blazno foruma in nisem opazil da sem že petdeseti s tem vprašanjem :) Če bo (ko bo) bo to super.
#79911  18.01.10 18:38  matjaz103odgovori / citiraj  |  shramba  

Ali moj porfelj že deluje, ker pri meni samo piše da ni podatkov?
#79912 (odg: #79911 matjaz103)  18.01.10 19:04  crt (admin) (DS) odgovori / citiraj  |  shramba  
[matjaz103]

Ali moj porfelj že deluje, ker pri meni samo piše da ni podatkov?
kam tocno gres in kaj tocno se izpise, od crke do crke?

najraje kar posnetek zaslona.

portfelj sicer deluje od samega starta.

* zadnji popravek: 18.01.10 19:04
#79913  18.01.10 21:14  matejosodgovori / citiraj  |  shramba  

Meni portfelj kaže za 30% prenizko stanje, ne upošteva vrstnega reda itd. Se ne sekiram, vendar očitno je, da stvar ne deluje.

Ne želim kritizirati, vendar vseeno: v prihodnje, ko boste kritizirali delo kakšnega slovenskega ponudnika izdelkov in storitev, se spomnite na tale vaš debakl. Na zahodu stranke tega ne bi oprostile. Tole vam je živ dokaz, da si nihče ne zasluži podcenjevanja, pa četudi so rezultati njegovega dela neprimerljivi s konkurenco in da je včasih ob slabih potezah bolje biti tiho. Najlažje je kritizirati.
#79914 (odg: #79913 matejos)  18.01.10 21:38  MSTANK1odgovori / citiraj  |  shramba  
Najlažje je kritizirati.
Good point - tokrat tega ne bom kritiziral :)

Aja kr se tiče portfelja maš čist prou-beri men ki sem vpisu bolj za hec-kontrolo :) sam eno transakcijo kaže -99,6%, ker zajema iz napačnih tekočih vrednosti - torej kot beta verzija zaenkrat primerja jabolke in hruške...

* zadnji popravek: 18.01.10 21:38
#79917 (odg: #79913 matejos)  18.01.10 22:35  crt (admin) (DS) odgovori / citiraj  |  shramba  
[matejos]

Meni portfelj kaže za 30% prenizko stanje, ne upošteva vrstnega reda itd. Se ne sekiram, vendar očitno je, da stvar ne deluje.
doslej tudi ni bila dana nobena obveza, da deluje. se vec, na vec mestih je izrecno opozorilo o tem, kako mehko kuhane so zadeve.

ni zaradi lepsega. je tocno zato, ker selimo kar obsezno zadevo v novo okolje in tudi sami pricakujemo, da ne bo slo vse gladko. zato to lepo naravnost povemo. namesto da bi nakladali o tem, kako je vse super naj ultra.

jaz sem zdajle za masino tocno zato, ker urejam tezavo glede upostevanih vrednosti. to pocnem zadnji dve uri. mislim, da bo v cca 30 min fertik.

v kolikor imas konkretne probleme s svojim portfeljem, seveda lahko pises na admin in bomo ali bova pogledala, kaj tocno je pri tebi takega, kar bi morda bilo prav specificno problematicno. mislim, da ga ni uporabnika, ki bi od starta naprej lahko rekel, da je dobil odziv kasneje kot v 15 minutah, razen ce mu ne dela email.

Ne želim kritizirati, vendar vseeno: v prihodnje, ko boste kritizirali delo kakšnega slovenskega ponudnika izdelkov in storitev, se spomnite na tale vaš debakl.
glej zgoraj.

Najlažje je kritizirati.
ocitno.

* zadnji popravek: 18.01.10 22:35
#79919 (odg: #79917 crt)  18.01.10 22:58  crt (admin) (DS) odgovori / citiraj  |  shramba  
[crt]

jaz sem zdajle za masino tocno zato, ker urejam tezavo glede upostevanih vrednosti. to pocnem zadnji dve uri. mislim, da bo v cca 30 min fertik.
tako, to naj bi zdaj spilalo. problem je bil od danes cca 18-19hh pa do zdajle. na vrsto je prisla tudi zadeva glede vrstnega reda nalozb v portfelju.

v kolikor imas se vedno tezave s svojim portfeljem, se lahko seveda javis prek obicajnega kontakta.

se naprej veljajo vsa na strani zapisana obvestila in opozorila.
#79922 (odg: #79913 matejos)  19.01.10 07:14  andrejcc (DS) odgovori / citiraj  |  shramba  
[matejos]

v prihodnje, ko boste kritizirali delo kakšnega slovenskega ponudnika izdelkov in storitev, se spomnite na tale vaš debakl.
--ocitno se vedno ni na dovolj mestih razlozena situacija.

mislim, da nihce iz ekipe ne vidi nobenega debakla ampak je nasprotno mnenja, da je prehod tako velike mase uporabnikov na novo okolje v tako kratkem casu zaenkrat zelo v redu

Na zahodu stranke tega ne bi oprostile.
--"stranke" (dejansko uporabniki) bi prvo pomislile. carji tej fantje, da brez nobene zunanje podpore velike mame (in se vedno za uporabnike vse zastonj) skušajo ohraniti vse, kar je bilo prej na nekem drugem naslovu in so se potrudili, da ne bi vse povezano s posameznimi uporabniki (portfelji, posti v forumih, shrambe) iz starega naslova slo na smetisce zgodovine

#79924 (odg: #79922 andrejcc)  19.01.10 07:57  andrejcc (DS) odgovori / citiraj  |  shramba  

--vec o dogajanju http://www.denarnisupermarket.com/index....
Nova objava v tej temi  |  Nova tema v forumu
vseh objav v tej temi: 246   stran:  prva | < | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | > | zadnja

Seznam forumov  >  Pomoč, napake, predlogi  >  PREBERI - s FT na DS - PRENOVA IN PRENOS

Moj portfelj - potrebna registracija

Na strani Denarnisupermarket.com lahko odprete svoj online portfelj, spremljate razvoj premoženja in opravljate davčne izračune.

Kako začeti?

• Prijavi se za pregled stanja premoženja v portfelju.
  • Registriraj se in postani uporabnik Denarnisupermarket.com in spremljaj razvoj premoženja.

HYPO Depozit
Obrestna mera:
0,10%

Obresti:
0,86 €
BKS Depozit (bonus)
Obrestna mera:
0,09%

Obresti:
0,78 €
Abanka Depozit (online)
Obrestna mera:
0,07%

Obresti:
0,59 €
Sberbank Depozit
Obrestna mera:
0,05%

Obresti:
0,43 €
Gorenjska Banka Depozit
Obrestna mera:
0,05%

Obresti:
0,42 €
LON Depozit
Obrestna mera:
0,05%

Obresti:
0,42 €

Povejte svoje mnenje

Kako so bile vaše naložbe pozicionirane pred zadnjo korekcijo?

• Večinoma v delnicah.
  • Večinoma v obveznicah.
  • Večinoma v denarju.
  • Nimam naložb.

Glasuj rezultati >>