Če imate pomisleke o piškotkih,
tega lepo prosim
ne prezrite pred nadaljevanjem.
BITCOIN 17:06
0,54 %
8.250,04
CN 13.07
0,37 %
3.060,69
HK 01.11
1,23 %
28.594,06
JP 01.11
1,86 %
22.420,08
RU 15:05
0,55 %
1.362,69
SI 15:30
-0,15 %
873,85
DE 01.11
1,78 %
13.465,51
UK 01.11
-0,07 %
7.487,96
BR 01.11
-0,26 %
74.115,48
GLD 01.11
0,46 %
121,22
US 01.11
0,15 %
2.579,11

Forum

|  sveže  ·  forumi  ·  iskanje  ·  shramba  ·  sporočila  ·  obveščanje  ·  pravila & objave  ·  vabila

Iskali ste objavo št. 79698... najdena v temi Adieu & ponovno pozdravljeni

Seznam forumov  >  Pomoč, napake, predlogi  >  Adieu & ponovno pozdravljeni

O forumu in strani Denarnisupermarket.com - pomoč pri uporabi, prijava napak, predlogi.

Iščem prvo neprebrano sporočilo v tej temi... najdeno na strani 1

Iskali ste objavo št. 79698... najdena na strani 1

Ta tema je zaklenjena.  |  Nova tema v forumu
vseh objav v tej temi: 128   stran:  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | > | zadnja
#79648  14.01.10 11:09  andrejcc (DS) odgovori / citiraj  |  shramba  

Še z moje strani še enkrat hvala vsem uporabnikom za sodelovanje in konstruktivne predloge pri izgradnji obstoječe spletne strani, za deljenje vaših mnenj in znanj pri različnih temah in da bi bilo tako in še boljše še naprej na novem naslovu
#79649 (odg: #79648 andrejcc)  14.01.10 11:21  crt (admin) (DS) odgovori / citiraj  |  shramba  

prva petletka je zakljucena. od tu naprej gremo kd in dosedanja online ekipa vsak svojo pot.

it's been fun - hvala vsem (ali vsaj vecini ;)za obisk in sodelovanje, veseli bomo, ce se znova srecamo.

naprej v nove delovne zmage

* zadnji popravek: 14.01.10 11:21
#79650 (odg: #79649 crt)  14.01.10 11:30  cinkodgovori / citiraj  |  shramba  

Jah škoda, se pa ne beremo več, sam ostajam zvest Gantarju.
#79651 (odg: #79650 cink)  14.01.10 11:39  cinkodgovori / citiraj  |  shramba  
[cink]

Jah škoda, se pa ne beremo več, sam ostajam zvest Gantarju.
Yeah, right :), čestitke in lep štart vam želim, (FT ven iz Favorites DS noter)

#79652 (odg: #79651 cink)  14.01.10 11:43  crt (admin) (DS) odgovori / citiraj  |  shramba  
[cink]

Yeah, right :), čestitke in lep štart vam želim, (FT ven iz Favorites DS noter)
a, ok :) ravno sem hotel napisati -- nismo sploh ljubosumni in dovolimo obisk ds tudi tistim, ki bi jim sicer bila se naprej pri srcu ft.

#79653  14.01.10 11:53  gorazdrebaodgovori / citiraj  |  shramba  

Eno vprašanje glede nove strani.

Mal mi je hecno, pa ne vem, namreč karkoli pritisnem (mislim povezavo na strani) me vedno na prvo stran vrže.

A je to posledica kake napake pri meni al na strani?

Prijava na to stran bo z enakim up. imenom in geslom kot tu?
#79654 (odg: #79653 gorazdreba)  14.01.10 11:59  crt (admin) (DS) odgovori / citiraj  |  shramba  
[gorazdreba]

Mal mi je hecno, pa ne vem, namreč karkoli pritisnem (mislim povezavo na strani) me vedno na prvo stran vrže.

A je to posledica kake napake pri meni al na strani?
to ni napaka, to je odraz dejstva, da trenutno stran sploh ni ziva. ziva bo od 15.1. dalje. vse se dogaja na razvojnem serverju in bo preseljeno do zjutraj.

Prijava na to stran bo z enakim up. imenom in geslom kot tu?
da, pod pogojem, da si izvedel prenos s ft (zdajle ga vec ne mores) ali pa da ga bos sprozil z ds (od 15.1. naprej).

zakaj ta pogoj - ker pac ne gre, da bi kar tako odnesli podatke; zahteva se izrecna poteza uporabnika in to je normalno.

* zadnji popravek: 14.01.10 11:59
#79655 (odg: #79654 crt)  14.01.10 13:06  palagruzaodgovori / citiraj  |  shramba  

Ojla, Črt!

Imam eno samo vprašanje:

glede na to, da sem eden od tistih "počasnel", ki so hotele narediti prenos Moj portfelj iz FT na DS šele danes....uh,uh...zadeva ne gre več !!

Torej, sem prav razumel?: orodje moj potfelj HOČEM imeti še naprej, NOČEM IZGUBITI podatkov, HOČEM na novo spletno stran DS...Če tega ne morem več storiti danes, bo to možno od jutri (15.01) dalje ali samo jutri (15.01)

Veliko sreče in uspehov na novi poti

Lp, palagruza
#79658 (odg: #79655 palagruza)  14.01.10 13:17  crt (admin) (DS) odgovori / citiraj  |  shramba  
[palagruza]

glede na to, da sem eden od tistih "počasnel", ki so hotele narediti prenos Moj portfelj iz FT na DS šele danes....uh,uh...zadeva ne gre več !!

Torej, sem prav razumel?: orodje moj potfelj HOČEM imeti še naprej, NOČEM IZGUBITI podatkov, HOČEM na novo spletno stran DS...Če tega ne morem več storiti danes, bo to možno od jutri (15.01) dalje ali samo jutri (15.01)
od jutri naprej spet, tokrat z ds. ti bos na ds nekaj poklikal, server ds bo kontaktiral staro ds in prenesel tvojo robo (ime, geslo, mail, portfelj). nakar se bos prijavil z istim imenom/geslom kot na ft in sel pogledat, kako je s portfeljem.

*do* kdaj - naceloma se dolgo (vsaj do konca leta na primer).

* zadnji popravek: 14.01.10 13:17
#79667 (odg: #79658 crt)  14.01.10 15:02  MSTANK1odgovori / citiraj  |  shramba  
*do* kdaj - naceloma se dolgo (vsaj do konca leta na primer).
Ecco, pa je končno prišel odgovor za folk?, ki ga zanima kdaj se bo dokončno končala kriza kriz :)

Odgovor je logičen :) Takoj potem ko zarad taiste crkne portal, ki je nanjo upozarjal in the first place...
#79674 (odg: #79667 MSTANK1)  14.01.10 16:23  crt (admin) (DS) odgovori / citiraj  |  shramba  
[MSTANK1]

Ecco, pa je končno prišel odgovor za folk?, ki ga zanima kdaj se bo dokončno končala kriza kriz :)

Odgovor je logičen :) Takoj potem ko zarad taiste crkne portal, ki je nanjo upozarjal in the first place...
ja, je neko pesnisko izravnanje v tem :)

no, ceprav neposredni razlogi so tu drugi. pa ne bi na dolgo o tem. gledamo naprej.

* zadnji popravek: 14.01.10 16:23
#79694 (odg: #79674 crt)  14.01.10 21:52  MSTANK1odgovori / citiraj  |  shramba  
gledamo naprej.
Itak. Je pa ok, da se da finančno opismenjovanje, ne glede na težko preteklost-okolje v Slo, še furat (kukr tok) neodvisno naprej :)
#79695 (odg: #79694 MSTANK1)  14.01.10 21:58  crt (admin) (DS) odgovori / citiraj  |  shramba  
[MSTANK1]

Itak. Je pa ok, da se da finančno opismenjovanje, ne glede na težko preteklost-okolje v Slo, še furat (kukr tok) neodvisno naprej :)
furat se da, kolko kdo poslusa, to je drugo :)
#79696  15.01.10 01:49  crt (admin) (DS) odgovori / citiraj  |  shramba  

tako, pa smo spet tu pod novo streho.
#79697  15.01.10 01:53  crt (admin) (DS) odgovori / citiraj  |  shramba  

ce pri posameznem sporocilu vidite pred avtorjevim imenom _ , to pomeni, da se se ni odlocil za prenos imena na ds.

v kolikor tega ni, je ze polnokrvni uporabnik tudi tukaj.

ce zelite opraviti prenos, je na voljo tukaj

* zadnji popravek: 15.01.10 01:53
#79698 (odg: #79697 crt)  15.01.10 02:19  andrejcc (DS) odgovori / citiraj  |  shramba  

dela :)
#79702  15.01.10 06:53  alekodgovori / citiraj  |  shramba  

Forum je preveč strukturiran, kar onemogoča hiter pregled po sistemu kaj bi bilo zanimivo.

Forum (GUI) je preozek.

Močno pogrešam stran kot je tale:

http://www.financna-tocka.si/tecajnica.p...

Gor je vse: Pomembni indeksi, kaj je novega na forumu in tečaji skladov. "Vse na enem mestu. "
#79703 (odg: #79702 alek)  15.01.10 06:56  crt (admin) (DS) odgovori / citiraj  |  shramba  
[alek]

Forum je preveč strukturiran, kar onemogoča hiter pregled po sistemu kaj bi bilo zanimivo.
forum ima identicno kodo kot prej.

Forum (GUI) je preozek.
ja, osebno se strinjam. toliko prostora je oblikovalec namenil osrednjemu delu strani. bomo videli, a se da kaj premakniti.

Močno pogrešam stran kot je tale:

http://www.financna-tocka.si/tecajnica.p...
Gor je vse: Pomembni indeksi, kaj je novega na forumu in tečaji skladov. "Vse na enem mestu. "
ja, na strani tecajnica je vse takrat, kadar prides direkt nanjo, ne pa link od drugod znotraj strani. to je bilo dodano na ft zaradi ljudi, ki jim je tecajnica vstopna ali celo edina tocka na strani (da jim vec ne bi bila edina).

vsekakor je smiselno, da se izvede tudi na ds.
#79704 (odg: #79698 andrejcc)  15.01.10 06:57  brackomodgovori / citiraj  |  shramba  

Prijava dela. :-) Ocitno forum tudi.

Moj portfejl je tudi prenesen, le vrstni red nalozb je malce zmesan,

kar pa ni neka huda omejitev.

Vsekakor cestitke za uspesen prenos in veliko srece

pri nadaljnjem delovanju portala.
#79707 (odg: #79704 brackom)  15.01.10 07:03  crt (admin) (DS) odgovori / citiraj  |  shramba  

hvala! bo se veliko dela. urnik malo prehiteva, ker je bilo potrebno zaradi urnika na kd cimprej urediti pristajalisce za portfelj in forum.

zdaj pa zlagoma naprej, prvi cilj je stabilnost delovanja.

do vkljucno ponedeljka bi morale vsaj vse skladovske zadeve teci normalno - torej dnevni zajem, tecajnica, osvezevanje stanj v portfeljih.
#79708  15.01.10 07:11  alekodgovori / citiraj  |  shramba  

Še nekaj pripomb, ki pa ne zadevajo mene.

Ali ste za DS naredili USP analizo? Recimo, da je DS neka inovacija. Da bo uspešna mora nuditi nekaj kar drugi nimajo. Ali pa reševati enak problem učunkoviteje.

Z vidika Teorije komuniciranja zaznavam nekaj "fehlerjev". Ljudje (za vas fantje so to obiskovalci) imamo odpor do komuniciranja. V praksi se to manifestira z odporom do klikanja (na Internetu je tega v izobilju). Naredite analizo koliko klikov je potrebno nekomu, da nekaj naredi ali doseže neko informacijo (na DS). Bo pomagalo zgraditi USP. ;-)
#79710 (odg: #79708 alek)  15.01.10 07:27  crt (admin) (DS) odgovori / citiraj  |  shramba  
[alek]

Ali ste za DS naredili USP analizo? Recimo, da je DS neka inovacija. Da bo uspešna mora nuditi nekaj kar drugi nimajo. Ali pa reševati enak problem učunkoviteje.
v tem trenutku ds predvsem ucinkovito resuje problem, kako resiti forum in portfelje, ki jih nova financna tocka vec ni nameravala nuditi. vsekakor bo moral v prihodnje, da bi bil prodoren, nuditi se kaj ekstra - prav tako, kot si opisal. vendar o tem potem, ko bomo najprej 100% stabilno pokrivali stanje glede tistega, kar je bilo preseljeno.

Z vidika Teorije komuniciranja zaznavam nekaj "fehlerjev". Ljudje (za vas fantje so to obiskovalci) imamo odpor do komuniciranja. V praksi se to manifestira z odporom do klikanja (na Internetu je tega v izobilju). Naredite analizo koliko klikov je potrebno nekomu, da nekaj naredi ali doseže neko informacijo (na DS). Bo pomagalo zgraditi USP. ;-)
vsekakor so ostri robovi, ni jih malo in tudi ekipa je dovolj pestra (z dodatnim oblikovalcem in se enim mocnim, a nevidnim razvijalcem), da bi kaksno rec razlicni razlicno resevali. kar pravis, je teoreticno jasno, zdaj je treba to se uskladiti in izvesti.

zelo se zavedamo, kako mehko kuhano je se. brez vsakrsne zajebancije; ornk bo se dela.

* zadnji popravek: 15.01.10 07:27
#79713  15.01.10 07:36  cinkodgovori / citiraj  |  shramba  

A može ena muzička želja? Fajn bi bilo, da bi tudi tule imeli tečajnico borz kot je na FT na vrhu strani...
#79714 (odg: #79713 cink)  15.01.10 07:38  crt (admin) (DS) odgovori / citiraj  |  shramba  

po moje bo.
#79716  15.01.10 07:54  LUTiodgovori / citiraj  |  shramba  

A to samo meni ne dela prijava v Firefox-u (v M$ IE gre normalno...) ali je to "by design"? ;-)

Pa tudi sicer predlagam, da imate za prijavo kar se da preprost "form":

1. da je zadeva čim bolj standardna in tako neobčutljiva na muhe posameznega browserja

2. da si browserji lahko zapomnijo vsebino polj obrazca in ni treba vedno znova tipkati prijave...

Zanimivo - v M$ IE 8 mi pa ne delujejo linki (npr. pri kliku na "NALOŽBE" se ne zgodi nič - ne glede na to, ali sem prijavljen ali ne; pri Firefox-u 3.5 se mi normalno namala podmeni...). No, je delalo tako še par trenutkov nazaj do refresh-a (ko je "Naložbe" pisalo še z malimi črkami...), zdaj tudi ne več...

Sicer čestitke za uspešno izpeljan prehod!

* zadnji popravek: 15.01.10 07:54
#79718 (odg: #79716 LUTi)  15.01.10 07:55  Hevidiodgovori / citiraj  |  shramba  
[LUTi]

A to samo meni ne dela prijava v Firefox-u (v M$ IE gre normalno...) ali je to "by design"? ;-)

1. da je zadeva čim bolj standardna in tako neobčutljiva na muhe posameznega browserja

2. da si browserji lahko zapomnijo vsebino polj obrazca in ni treba vedno znova tipkati prijave...

Zanimivo - v M$ IE 8 mi pa ne delujejo linki (npr. pri kliku na "NALOŽBE" se ne zgodi nič - ne glede na to, ali sem prijavljen ali ne; pri Firefox-u 3.5 se mi normalno namala podmeni...). No, je delalo tako še par trenutkov nazaj do refresh-a (ko je "Naložbe" pisalo še z malimi črkami...), zdaj tudi ne več...

Sicer čestitke za uspešno izpeljan prehod!
Men dela normalno v firefoxu... prehod in portfelji OK.
#79719 (odg: #79716 LUTi)  15.01.10 07:55  crt (admin) (DS) odgovori / citiraj  |  shramba  
[LUTi]

kolikor je doslej znano, samo tebi :)

tudi po moje je to pravi cilj, je pa bilo v zasnovi in izvedbi zraven bistveno vec kot 1 kos ljudi, tako da so se gube.

#79720 (odg: #79718 Hevidi)  15.01.10 07:58  LUTiodgovori / citiraj  |  shramba  

Portfelj meni tudi deluje. Zgornji meni (kolikor sem sprobal) ni problem, ne deluje tisto v sredini ("DOMOV", "NALOŽBE", "ZAVAROVANJA"...).
#79721 (odg: #79719 crt)  15.01.10 08:00  LUTiodgovori / citiraj  |  shramba  
[crt]

:: [LUTi]

:: A to samo meni ne dela prijava v Firefox-u (v M$ IE gre normalno...) ali je to "by design"? ;-)

kolikor je doslej znano, samo tebi :)

Ups, po refreshu prijava zdaj deluje tudi v FF, zato pa ta nesrečni sredinski meni (kot rečeno) ne več... :-(
#79722 (odg: #79719 crt)  15.01.10 08:01  Hevidiodgovori / citiraj  |  shramba  

Bo kkšna tema odprta, kjer se bodo javljali predlogi, spremembe, komentarji?

Lahko kar v tole pišemo?

#1: ko oddaš post te ne vrže avtomatsko nazaj na temo v kateri si pisal :)
Ta tema je zaklenjena.  |  Nova tema v forumu
vseh objav v tej temi: 128   stran:  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | > | zadnja

Seznam forumov  >  Pomoč, napake, predlogi  >  Adieu & ponovno pozdravljeni

Moj portfelj - potrebna registracija

Na strani Denarnisupermarket.com lahko odprete svoj online portfelj, spremljate razvoj premoženja in opravljate davčne izračune.

Kako začeti?

• Prijavi se za pregled stanja premoženja v portfelju.
  • Registriraj se in postani uporabnik Denarnisupermarket.com in spremljaj razvoj premoženja.

HYPO Depozit
Obrestna mera:
0,10%

Obresti:
0,86 €
BKS Depozit (bonus)
Obrestna mera:
0,09%

Obresti:
0,78 €
Abanka Depozit (online)
Obrestna mera:
0,07%

Obresti:
0,59 €
Sberbank Depozit
Obrestna mera:
0,05%

Obresti:
0,43 €
Gorenjska Banka Depozit
Obrestna mera:
0,05%

Obresti:
0,42 €
LON Depozit
Obrestna mera:
0,05%

Obresti:
0,42 €

Povejte svoje mnenje

Kako so bile vaše naložbe pozicionirane pred zadnjo korekcijo?

• Večinoma v delnicah.
  • Večinoma v obveznicah.
  • Večinoma v denarju.
  • Nimam naložb.

Glasuj rezultati >>