Če imate pomisleke o piškotkih,
tega lepo prosim
ne prezrite pred nadaljevanjem.
BITCOIN 03:19
0,23 %
7.256,00
CN 13.07
0,37 %
3.060,69
HK 01.11
1,23 %
28.594,06
JP 01.11
1,86 %
22.420,08
RU 13.12
0,30 %
1.501,42
SI 06.12
0,12 %
905,61
DE 01.11
1,78 %
13.465,51
UK 01.11
-0,07 %
7.487,96
BR 01.11
-0,26 %
74.115,48
GLD 01.11
0,46 %
121,22
US 01.11
0,15 %
2.579,11

Forum

|  sveže  ·  forumi  ·  iskanje  ·  shramba  ·  sporočila  ·  obveščanje  ·  pravila & objave  ·  vabila

Seznam forumov  >  Borza - svetovni trgi  >  BRIC

Posamične konkretne naložbe na svetovnih borzah - kaj uporabniki kupujemo in prodajamo, kaj si ogledujemo...

Nova objava v tej temi  |  Nova tema v forumu
vseh objav v tej temi: 214   stran:  prva | < | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | > | zadnja
#26670 (odg: #26649 kolega)  25.01.08 08:24  andrejcc (DS) odgovori / citiraj  |  shramba  
[alexd]

Vprasanje, je mozno, da dzuji s temi vepi malo pokompenzirajo?

Kak grozen dan in kak naslednji dober dan nekako spovprecijo?
--v bistvu ne. vrednoti se nalozbe po zakljucnih tecajih. edino vprasanje je katera ura je pri kateremu skladu tista, ko se opravi vrednotenje in pri casovnih razlikah lahko to za dolocene trge pomeni drugi dan
#48238 (odg: #13932 Tomaz26)  23.10.08 14:45  kolegaodgovori / citiraj  |  shramba  
Ko bo Hang-Seng na 26.000 pa ja hehehe. Probably never,.. :)
Hmm...
#48240 (odg: #48238 kolega)  23.10.08 14:51  roaddoggodgovori / citiraj  |  shramba  

najbrž bomo prej dosegli dno na ameriških borzah kot pa HK na 26.000 ..
#48245 (odg: #48238 kolega)  23.10.08 15:11  MSTANK1odgovori / citiraj  |  shramba  

Kva je to neki komentar z zamudo? (takrat si verjetno prodajal?)

Drugače se splača zadeve kupvat, malo zatem ko se pojavijo naslovi tipa: http://www.finance.si/227437/Azijske_del...in potem zadeve še malo padejo.(upoštevaš še mrtvi čas sedanjih prodajalcev :)
#48246 (odg: #48245 MSTANK1)  23.10.08 15:16  kolegaodgovori / citiraj  |  shramba  

Nic z zamudo, zapomnil sem si izjavo Tomaz26, da ne bo HSI nikdar vec 26k (ampak vec). In zdaj ga tu in tam cisto coolersko spomnim, da je minilo samo eno leto, pa je ze skoraj pol od 26k :) Aja, hmm, verjetno sem takrat tudi prodajal, ja, kdo bi spomnil prazgodovine :)

* zadnji popravek: 23.10.08 15:16
#48248 (odg: #48246 kolega)  23.10.08 15:25  MSTANK1odgovori / citiraj  |  shramba  
[alexd]

Nic z zamudo, zapomnil sem si izjavo Tomaz26, da ne bo HSI nikdar vec 26k (ampak vec).
Hej saj sam veš kako je z napovedovanjem prihodnosti na kapitalskih trgih, kot sem parkrat že zapisal, je tu zaželen predvsem kratek spomin :)

Ja eno leto je pri obračunju dnarja res cela (pra)zgodovina, to velja predvsem za tiste doktorje, ki vežejo cash za 5 let ali pa z lahkoto zapišejo, da bodo držal cash v nekem skladu vsaj 10 let...

#48255  23.10.08 16:07  Tomaz26odgovori / citiraj  |  shramba  

Kje ste me zdaj nasli :)). Dobro MTA je napovedoval 40.000 ! Sicer pa bli smo mladi in nori. To je tako kot pri GS, ko je bla nafta 140 so napovedovali do konca leta 200, ko je bla pa pred nekaj tedni 90 so pa rekli do konca leta 50.

Je pa zdaj seveda lahko bit pametn in gledat nazaj. AleX predvidevam da si ze od HK 30.000 dalje v shortu. Nice play :))

#48256 (odg: #48255 Tomaz26)  23.10.08 16:12  kolegaodgovori / citiraj  |  shramba  

E, nisem, res pa je, da sem menda konec oktobra 2007 (ali kdaj) prodal se zadnjo porcijo brica in se celo z drobnim + (ker je menda bil ravno mesec varcevanja ali nek tak hec, da ni bilo treba placati provizije takrat, da sem pac se vstopil tako pozno). Ne, saj te ne zajebavam, samo kot zanimivost navajam hiter preskok iz ene skrajnosti (v drugo ?????), ti si samo collateral victim ;)

Moram rec, da sem hitro, ko se je zacela financna kriza / credit crunch / housing slump (whatever ze od tega), hitro spokal na varno, iz Balkana nasploh pa ze nekje spomladi.

Govorim o vlozkih, kjer bi me vecja izguba precej potrla.

* zadnji popravek: 23.10.08 16:12
#48260  23.10.08 16:30  Tomaz26odgovori / citiraj  |  shramba  

Cestitke. Drugace pa jaz sem enako ze skoraj celo financno krizo 100 % v denarju. En mali del na zacetku sem bil se 20 % investiran in sem prodal z izgubo. Sem imel pa pred tem od marca 2007 dalje dobicek in kasneje dobicek, tako da ce potegnem crto v tem obdobju sem vse skupaj nekaj malega v plusu. Ni slabo glede na to da sem zacel marca 2007 in da ima v tem casu vecina portfeljev krepki minus.

Kar se pa napovedi tice priznam da sem na zacetku delal zelo hude napake in da ko je raslo sem imel obcutek da lahko gre to v nedogled. Se pa pocasi na lastnih napakah in prognozah tudi kaj na ucis. Glavno je da sem takrat govoril eno, delal pa drugo :). Namrec ce bi bil v to rast 100 % preprican bi bil verjetno tudi 100 % investiran. Tako pa sem po eni strani verjel, da bo HK odpizdil se dalje, po drugi strani pa sem se zavedal da 400 % rast v nekaj letih ne more trajati vec dolgo. Zato sem naredil kompromis, se 20 % zainvestiral in kasneje prodal z izgubo ob prvem odboju navzgor.

Tudi meni se zdaj ko gledam nazaj te napovedi zdijo smesne, ampak ne smemo pozabit da se pred nekaj meseci se SP500 na 11XX vecini ni zdel verjeten, ker se je stalno odbijal od 13XX. Ce je kdo omenil SP500 na 11XX so se vsi smejali. No zdaj imamo SP na 8XX, kar je se obcutno nizje. Vedno je treba na stvari gledati v danem trenutku. Zdaj ob vseh teh silovitih razprodajah se nobenemu ne zdi vec nemogoce videti SP tudi na 5XX, ce bi pa kaj takega napisal pred 2 mesecema bi bil pa cudak. Sicer pa so napovedi vedno nehvalezne, zato se jih pametni raje vzdrzijo, zacetniki pa pac skusamo kaj uganit, da bi se lahko potem pohvalili :))

Kakorkoli, moje zacetniske izkusnje so ravno po zaslugi tega foruma veliko veliko manj bolece, kot bi lahko bile. Ce ne bi CRT and CO. toliko trobili da se bull enkrat mora koncati in da to v nedogled ne gre, bi bil jaz prej kot slej 100 % investiran in tudi dvomim da bi ob manjsi izgubi prodal. Verjetno bi imel zdaj na celotnem portfelju ene 50 % minusa in to bi bila pa veliko bolj draga lekcija. Jaz si portfelj okoli +-0 % v bear marketu in kot zacetnik stejem za uspeh. Sploh glede na to, da je celo Crt povedal, da je ob svojem prvem medvedu imel na celotnem portfelju ze po 40 % minusa, ker je prehitro skakal nazaj notri. To je torej cas, ko ucenec premaga ucitelja :))))) Malo heca.

No evo, to je moja zgodba. Let`s move on :)

* zadnji popravek: 23.10.08 16:30
#48318 (odg: #48260 Tomaz26)  23.10.08 22:07  BEG24odgovori / citiraj  |  shramba  

Ja res so SUPER tile fantje na FT:):):)

Meni so tudi zelo omilili izgube tko da Tomaz počas bi bil cajt, da jih na pivo povabva:P
#48319 (odg: #48318 BEG24)  23.10.08 22:08  roaddoggodgovori / citiraj  |  shramba  

Podpišem
#48331  23.10.08 22:56  Tomaz26odgovori / citiraj  |  shramba  

Mislim da nas je kar nekaj takih ja. Bomo kr gajbo kupli pa bo :)). Lahko bi enkrat res naredli en FT piknik. No mogoce smo malo pozni glede na vreme. Bomo pa drugo leto maja, takrat bo tudi ze denarja zasluzenega na novem biku vec, pa bo se tolko bolj veselo :).

#48334 (odg: #48255 Tomaz26)  23.10.08 23:06  mta900odgovori / citiraj  |  shramba  
Dobro MTA je napovedoval 40.000
Kam se vam tako mudi:) saj bo.....

Čisto zares.Če pogledam nazaj, bi bila moja napoved zagotovo ista.Če pogledaš je bil pogoj,da se azijske borze odcepijo od USA(postanejo neodvisne od nasdaqa),za katero je bilo nekako jasno,da se pripravlja cunami.

To se "nažalost" ni zgodilo, sem pa iz indije iztopu pri ca 20.000, ko ga je začela srati še njihova nacionalna banka,ki jo to takrat upravljala izjemno dobro delo....

Ni izgovor, je bila pa tista točka prevej pomembna(možna osamosvojitev od USA)

Oprostite mi prosim,ker nisem šlogarica iz tv paprika!

Ajt fantje uživite!

* zadnji popravek: 23.10.08 23:06
#48348 (odg: #48334 mta900)  24.10.08 03:09  roaddoggodgovori / citiraj  |  shramba  

Noben nima kej zamerit :) Če komu kaj ni všeč, lahko komot poklice Šlogarje in tam plača za "napoved".. zdej a mu bo brala iz dlani, kave, zvezd, talarja, frulice... nej se pa sam odloči :)

PS: Kaj čmo.. Amerika je vse potegnila za sabo v drek.. In zdaj Ameriški (in ostali) denar beži iz Emerging marketov, prav tja, kjer se je vse to sranje začelo.. In dolar rasteee... Čist sumljiv scenarij ampak baje se to dogaja zdaj
#48354 (odg: #48334 mta900)  24.10.08 08:24  BSEodgovori / citiraj  |  shramba  
Oprostite mi prosim,ker nisem šlogarica iz tv paprika!::
Na teh straneh se sicer veckrat poudarja, da nihce nima kristalne krogle.

Sam z veseljem preberem redka mnenja o tem, kako bi lahko bilo v prihodnosti, se zlasti, ce so tudi podprta z mnenji zakaj naj bi bilo tako,kot se pricakuje.

Zanima me, na cem po tvoje temelji rast USD zadje case in , ce ni to tudi zate posel za golobe, kako ti vidis gibanje USD-ja v bodoce? LP
#48357 (odg: #48348 roaddogg)  24.10.08 08:40  andrejcc (DS) odgovori / citiraj  |  shramba  
[roaddogg]

.. In zdaj Ameriški (in ostali) denar beži iz Emerging marketov, prav tja, kjer se je vse to sranje začelo.. In dolar rasteee... Čist sumljiv scenarij ampak baje se to dogaja zdaj
--glede na stanje duha grejo vsi najraje v nalozbe kjer se nekako pocutijo najbolj varne. rusija npr. ni ravno zagotovilo, da bo denar tam tudi ostal :). pa tudi z drugimi niso ravno neke blescece izkusnje. zda pa nekako se najbolj zagotavljajo pravno varnost. simple as that :)
#48364 (odg: #48348 roaddogg)  24.10.08 09:05  crt (admin) (DS) odgovori / citiraj  |  shramba  
[roaddogg]

Čist sumljiv scenarij
??
#48365  24.10.08 09:10  Tomaz26odgovori / citiraj  |  shramba  

MTA900: no sej zato pa pravim da on je to zdaj zacel tu lepit, takrat je blo pa napisano cisto v drugacnem kontekstu. Decoupling EM je bil takrat redna tema in tudi kar nekaj dobrih razlogov, zakaj HK in CN naj ne bi utrpela tako velikih posledic ce bo v Ameriki kaj zaskripalo. Vecinoma so bili razlogi domaca potrosnja in izvoz v EU. Seveda se takrat se ni vedelo da so tudi EU banke v kurcu in da ni prislo do prav nobenega decouplinga, zato pa sedaj taksne napovedi zgledajo smesno. Jih pa AlexD zdaj ocenjuje glede na znanje in podatke,ki jih imamo sedaj, ne pa takrat, ko je bilo to objavljeno.

Meni se tudi zdaj zdi butasto, da je kdorkoli sel vlagat v Enron. Mogoce mi je malo lazje zdaj ko ze vem kako so ponarejali izkaze,...
#48366 (odg: #48365 Tomaz26)  24.10.08 09:11  crt (admin) (DS) odgovori / citiraj  |  shramba  
[Tomaz26]

Seveda se takrat se ni vedelo da so tudi EU banke v kurcu
to se je vedelo od lanskega poletja, ker se je v evropi serija simptomov sploh zacela.
#48369 (odg: #48365 Tomaz26)  24.10.08 09:47  kolegaodgovori / citiraj  |  shramba  

Hmm, decoupling verjetno ni nebolec postopek, zato bi jaz zagotovo pri taksnih sumih potegnil denar ven in bi prisel kasneje nazaj. Recimo, nisem cakal na EM decoupling. Jaz sem nekje konec 2007 in v zacetku 2008 (tako je prav!!!) v EU ali nekje zacel mahat z recesijo pa se mi je folk samo smejal, rekel sem pac, pocakajte kaksne pol leta, leto. Seveda sem samo domneval. Kakorkoli, ce te ze res zanima, ti lahko pokazem dnevnik svojih transakcij, kjer ni bilo vecjih transkacij od nekje avgusta 2007, obcutek v zelodcu ni bil dober pac, se mi ni zdelo vzdrzno, da neki grafi dosegajo eksponentno rast. Majke mi, ne hecam te.

PS: Moral sem premisliti glede datumov, pa nisem niti zdaj ziher, da so pravi :) Veliko stvari se je ze zgodilo vmes :)

* zadnji popravek: 24.10.08 09:47
#48372 (odg: #48348 roaddogg)  24.10.08 10:02  MSTANK1odgovori / citiraj  |  shramba  
[roaddogg]

PS: Kaj čmo.. Amerika je vse potegnila za sabo v drek.. In zdaj Ameriški (in ostali) denar beži iz Emerging marketov, prav tja, kjer se je vse to sranje začelo.. In dolar rasteee... Čist sumljiv scenarij ampak baje se to dogaja zdaj
Zgodovina se ponavlja :) ali deja vu iz konca 90-tih?

Drugač bolj ko ti je neki sumljivo oz. misliš da se ne sme dogajat? večja je verjetnost da se bo glih to dogajal :) ali Emerging Markets Could Get Uglier: 'Still Pretty Early Days' in Crisis oz. http://finance.yahoo.com/tech-ticker/art...
Drugač maš podoben primer npr.na Balkanu, kjer se je dnar potegnil iz ugodnih vrednotenj EM exyuge nazaj v Slovenijo :)

#48374 (odg: #48372 MSTANK1)  24.10.08 10:07  crt (admin) (DS) odgovori / citiraj  |  shramba  
[MSTANK1]

ali deja vu iz konca 90-tih?
da, vsekakor
#48380 (odg: #48366 crt)  24.10.08 10:31  Tomaz26odgovori / citiraj  |  shramba  
[crt]

:: [Tomaz26]

::Seveda se takrat se ni vedelo da so tudi EU banke v kurcu

to se je vedelo od lanskega poletja, ker se je v evropi serija simptomov sploh zacela.
mogoce ti pa se par, jaz nisem vedel. Mogoce bi moral napisati bolj osebno, da ne bi zgledalo kot da vsi nismo vedeli :). Za kaksne simptome pa je slo?

Jaz sem krizo najprej opazil v USA s tem nepremicninskim balonom in kasneje s financarji. Nimam obcutka da bi se kje govorilo o kaksni krizi v EU pred USA, kvecjemu z zamikom pol leta. Najprej se je vse popucalo v USA, zato je tudi dolar padal do 1.6 in zato so USA nizale, ECB pa puscala obrestno mero pri miru.

A lahko napises kateri simptomi so bili od lanskega poletja v Evropi in zakaj se je kriza zacela v EU in potem prenesla v USA?
#48382 (odg: #48380 Tomaz26)  24.10.08 10:32  andrejcc (DS) odgovori / citiraj  |  shramba  
[Tomaz26]

mogoce ti pa se par, jaz nisem vedel. Mogoce bi moral napisati bolj osebno, da ne bi zgledalo kot da vsi nismo vedeli :). Za kaksne simptome pa je slo?
--northern rock (great britain) - remember vrsto pred banko

Jaz sem krizo najprej opazil v USA s tem nepremicninskim balonom in kasneje s financarji. Nimam obcutka da bi se kje govorilo o kaksni krizi v EU pred USA, kvecjemu z zamikom pol leta. Najprej se je vse popucalo v USA, zato je tudi dolar padal do 1.6 in zato so USA nizale, ECB pa puscala obrestno mero pri miru.

A lahko napises kateri simptomi so bili od lanskega poletja v Evropi in zakaj se je kriza zacela v EU in potem prenesla v USA?
#48383 (odg: #48380 Tomaz26)  24.10.08 10:37  andrejcc (DS) odgovori / citiraj  |  shramba  
[Tomaz26]

Najprej se je vse popucalo v USA, zato je tudi dolar padal do 1.6 in zato so USA nizale, ECB pa puscala obrestno mero pri miru.
--to pa zato, ker se evropejci (slovenci smo tu pravi predstavniki) nocejo/mo soociti z realnostjo in to je da birokratska EU je v redu dokler rozice cvetijo. ko pa je enkrat kriza pa sistem odpove na celi crti. plus to da se imajo/mo za nekaj vec od vseh drugih in kao nas nic ne more doleteti in se zatiska oci dokler se da. naj bo se taka kriza zda bodo prizevele, posledice v evropi pa bodo za nekatere drzave lahko kar hude (islandija verjetno ne bo ostala edina na spisku)

#48384 (odg: #48369 kolega)  24.10.08 10:37  Tomaz26odgovori / citiraj  |  shramba  
[alexd]

Hmm, decoupling verjetno ni nebolec postopek, zato bi jaz zagotovo pri taksnih sumih potegnil denar ven in bi prisel kasneje nazaj. Recimo, nisem cakal na EM decoupling. Jaz sem nekje konec 2007 in v zacetku 2008 (tako je prav!!!) v EU ali nekje zacel mahat z recesijo pa se mi je folk samo smejal, rekel sem pac, pocakajte kaksne pol leta, leto. Seveda sem samo domneval. Kakorkoli, ce te ze res zanima, ti lahko pokazem dnevnik svojih transakcij, kjer ni bilo vecjih transkacij od nekje avgusta 2007, obcutek v zelodcu ni bil dober pac, se mi ni zdelo vzdrzno, da neki grafi dosegajo eksponentno rast. Majke mi, ne hecam te.

PS: Moral sem premisliti glede datumov, pa nisem niti zdaj ziher, da so pravi :) Veliko stvari se je ze zgodilo vmes :)

Ja sej sem tudi jaz potegnil denar ven. Ze marca/aprila 2007 iz EM skladov. Nato sem se podal na pot izobraževanja o trgih in se navlekel pohlepa in sem spet nekaj vložil v EEM in VVO ampak spet pravočasno pobegnil ven z dobičkom. Nato sem pa spoznal še neobdavčene certifikate in kupil Singapur in Korejo. S tema pa sem pridelal izgubo in jih pri -20 % prodal. Če bi čakal do zdaj bi mel že -50,.. Sem pa ravno zato, ker sem o trgih že vedel dovolj in se odvadil pohlepa vložil samo 20 %, tako da je na koncu na celotnem portfelju bilo izgube 4 %, ki pa jo je krasno pokrilo to, da se mi je 80 % denarja na E-trade obrestovalo po 4 %. Tako da jaz sem takrat v decoupling sicer verjel ampak še vseeno nisem tako naiven, da bi si predstavljal da vem o trgih vse in bi šel notri s 100 %. Zdaj ko gledam nazaj mi je še za teh 20 % škoda, ampak takrat sem o trgih vedel res 80 % manj kot vem sedaj. Sej pravim jaz sem marsikdaj eden tistih ki nekaj verjame, dela pa drugo. Tudi za SP500 sem bil prepričan da bo prej 11XX kot pa 14XX in se je definitivno pokazalo da sem imel prav. Me je pa od shortanja odvrnilo to, da so vmes prihajali po 10 % rallyji in da so trgi do racionalnosti na dolgi rok lahko vmes svinjsko neracionalni.

#48386 (odg: #48382 andrejcc)  24.10.08 10:38  sandi (admin) (DS) odgovori / citiraj  |  shramba  
[andrejcc]

:: [Tomaz26]

:: mogoce ti pa se par, jaz nisem vedel. Mogoce bi moral napisati bolj osebno, da ne bi zgledalo kot da vsi nismo vedeli :). Za kaksne simptome pa je slo?

--northern rock (great britain) - remember vrsto pred banko
Redni bralci jutranjih pregledov se bodo spomnili, da smo jo dokaj pogosto omenjali. Fintag jo je že zdavnaj poimenoval Northern Crock.

(nepovezano: par dni nazaj je v eni športni novici STA zapisala, da igralci Portsmoutha ne razumejo trenerja, ker da on govori dialekt "crockney" :-)
#48389 (odg: #48380 Tomaz26)  24.10.08 10:46  crt (admin) (DS) odgovori / citiraj  |  shramba  
[Tomaz26]

A lahko napises kateri simptomi so bili od lanskega poletja v Evropi

em... prva crkovina je bila nemska, hitro zatem pa se je zacelo dogajati v vb?

(a je to res treba razlagati?)

in zakaj se je kriza zacela v EU in potem prenesla v USA?
to pa sploh ni moja trditev. pravim, da so bili *simptomi* najprej vidni v eu.
#48390 (odg: #48383 andrejcc)  24.10.08 10:47  crt (admin) (DS) odgovori / citiraj  |  shramba  
[andrejcc]

posledice v evropi pa bodo za nekatere drzave lahko kar hude (islandija verjetno ne bo ostala edina na spisku)
kompletna ne-evrska evropa je potencialno problem ranga azija 1997, evrska pa sicer manjsi kot to, a se vedno zelo dalec od krasnosti.

* zadnji popravek: 24.10.08 10:47
#48391  24.10.08 10:50  Tomaz26odgovori / citiraj  |  shramba  

Tega Northern Rock-a se spomnim ja, ampak se mi zdi da ni blo ravno poleti 2007, je pa res da cas bezi in da cisto mozno. Je pa bil to takrat dokaj osamljen primer in se je nanasal na subprime v USA in zato EU nisem posvecal toliko pozornosti. Na splosno se je govorilo samo o krizi v USA in tisti, ki to spremljate oz. ste ze takrat spremljali bolj podrobno ste verjetno vedeli, da je v EU podobna ali pa se vecja stala. Jaz sem bil takrat novinec v tem in sem imel obcutek da bo kriza prizadela v najvecji meri USA, se najmanj pa decouplane EM. OH boy was I wrong :)

Je pa spet tako da zdaj za nazaj je tolko lazje bit pameten in rect ECB bi morala rezat ze lani oktobra. Lani oktobra pa je bilo malo taksnih ki so videli kaksna kriza bo iz vsega tega nastala. Poleg tega se je obetala visoka inflacija in ECB se je odlocila za krotenje le-te.

Kot pravim za nazaj delat prognoze kaj bi bilo v danem trenutku pametno naredit sploh ni tezko. Tudi pogledat graf in rect jebemo ce bi sel notri tu na dnu in ven tu na vrhu bi se pa dalo kaj zasluzit. Vprasanje je, kolko ljudi je ta scenarij videlo ze lani. Jaz sem vedel samo da bodo casi negotovi in sem zato cakal v denarju, niti priblizno pa si nisem predstavljal da bo to pomenlo 1 leto zmernega padanja in cincanja sem in tja, pol pa naenkrat masaker z 10 % swingi dnevno,..
Nova objava v tej temi  |  Nova tema v forumu
vseh objav v tej temi: 214   stran:  prva | < | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | > | zadnja

Seznam forumov  >  Borza - svetovni trgi  >  BRIC

Moj portfelj - potrebna registracija

Na strani Denarnisupermarket.com lahko odprete svoj online portfelj, spremljate razvoj premoženja in opravljate davčne izračune.

Kako začeti?

• Prijavi se za pregled stanja premoženja v portfelju.
  • Registriraj se in postani uporabnik Denarnisupermarket.com in spremljaj razvoj premoženja.

HYPO Depozit
Obrestna mera:
0,10%

Obresti:
0,86 €
BKS Depozit (bonus)
Obrestna mera:
0,09%

Obresti:
0,78 €
Abanka Depozit (online)
Obrestna mera:
0,07%

Obresti:
0,59 €
Sberbank Depozit
Obrestna mera:
0,05%

Obresti:
0,43 €
Gorenjska Banka Depozit
Obrestna mera:
0,05%

Obresti:
0,42 €
LON Depozit
Obrestna mera:
0,05%

Obresti:
0,42 €

Povejte svoje mnenje

Kako so bile vaše naložbe pozicionirane pred zadnjo korekcijo?

• Večinoma v delnicah.
  • Večinoma v obveznicah.
  • Večinoma v denarju.
  • Nimam naložb.

Glasuj rezultati >>