Če imate pomisleke o piškotkih,
tega lepo prosim
ne prezrite pred nadaljevanjem.
BITCOIN 11:13
-5,62 %
7.190,32
CN 13.07
0,37 %
3.060,69
HK 01.11
1,23 %
28.594,06
JP 01.11
1,86 %
22.420,08
RU 10:10
0,61 %
1.463,62
SI 10:55
0,59 %
898,79
DE 01.11
1,78 %
13.465,51
UK 01.11
-0,07 %
7.487,96
BR 01.11
-0,26 %
74.115,48
GLD 01.11
0,46 %
121,22
US 01.11
0,15 %
2.579,11

Forum

|  sveže  ·  forumi  ·  iskanje  ·  shramba  ·  sporočila  ·  obveščanje  ·  pravila & objave  ·  vabila

Seznam forumov  >  Borza  >  LJSE - kdaj po nakupih

Borza - osnove, Slovenija, Balkan

Nova objava v tej temi  |  Nova tema v forumu
vseh objav v tej temi: 256   stran:  prva | < | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | > | zadnja
#32553 (odg: #32552 karmen)  26.03.08 14:38  KlemenK (admin) odgovori / citiraj  |  shramba  
[karmen]

mislim da je že/bo dosegla dno, ker krke se ne da preprosto primerjati s kazalniki povprečja P/E,P/B,.. z drugimi firmami npr. trgovci (melr,...)
Vsekakor pa se je do primerjati z drugimi firmami, ki se ukvarjajo z enakim poslom. Poglej eno tako mini analizico, ki je objavljena tudi na FT. Tam se lepo vidi, da je Krka v primerjavi z druimi kar precej draga (tam je sicer računano na ceno 107€, ampak tudi pri 90€, je še vedno dražja od ostalih). Tako da ravno prepričan nisem, da je že dosegla dno.
#32554 (odg: #32552 karmen)  26.03.08 14:39  crt (admin) (DS) odgovori / citiraj  |  shramba  
[karmen]

Danes sem kupila krko po 91 eur za cca 20000eur, ker mislim da je že/bo dosegla dno, ker krke se ne da preprosto primerjati s kazalniki povprečja P/E,P/B,.. z drugimi firmami npr. trgovci (melr,...)
se pa da z drugimi farmacevti.

Če bi se dalo tako vse enostavno primerjati bi sedaj npr.nekdo vse prodal kar ima visoke kazalnike in npr. kupil delnice na Irskem ali pa v Veliki Britaniji, ki imajo zelo nizke kazalnike.
za kar seveda ni nobenega zadrzka in lahko to mirno naredi.

tako da argumentacijo imas bolj posevno... ne glede na to je seveda cisto mozno, da se ti nakup obnese, le da to ne bo imelo zveze s temi navedbami.
#32558 (odg: #32552 karmen)  26.03.08 14:56  Osojnikodgovori / citiraj  |  shramba  

tudi Krka je zgolj "človeška" in ne "božja" firma, zato zanikanje kazalnikov zanjo je - ja recimo kot nekdo, ki bi rad letos zmagal v teku na 100 m na olimpijadi, ker veliko (več) trenira od konkurentov, bolj zdravo se hrani, živi, meditira, ima ogromno voljo.

to, da je star 45 let in visok 1,55 metra zanj ni pomembno, ima vendar prej naštete prednosti, zato "kazalniki" zanj ne veljajo.

Matematika in fizika slej ko prej postavi vse na realna tla. Tudi tiste, za katere kazalniki ne veljajo. :-)

Krka bo finančno krizo čutila v tolikšni meri, kot jo bodo čutili njeni kupci. Je pa res, da jo bo farmacija manj kot večina ostalih.

Dejstvo pa je, da je vse na LJ borzi sedaj v fazi "treznenja".

Želim ti vso srečo pri naložbi.

* zadnji popravek: 26.03.08 14:56
#32559 (odg: #32552 karmen)  26.03.08 15:07  matic7odgovori / citiraj  |  shramba  

vse se da primerjati, zakaj se ne bi dalo, pa saj lahko primerjaš s podjetji v isti panogi.

kako se potem posameznik odloči ali sprejme te kazalnike je pa njegova stvar, ena od variant je tudi ta kot ti omenjaš, da preprosto rečeš da se ne da in stvar je rešena.

kazalniki dajo lahko vlagatelju realne podatke, tisočkrat smo pa že omenili da to še vedno ne pomeni kam bo šla delnica.

#32561  26.03.08 15:19  kobosodgovori / citiraj  |  shramba  

In kater evropski farmacevt je sedaj boljši nakup od Krke?
#32562  26.03.08 15:25  karmenodgovori / citiraj  |  shramba  

Tudi kazalnike se ne da enostavni primerjat med sabo, ker tudi kazalniki niso odsev vsega koliko je nekaj vredno.Zelo veliko je neko vzdušje in čredni nagon, ki nima ponavadi z realnostjo nobene veze, vlagatelji ponavadi vedno reagirajo preveč optimistično ali pesimistično. Kdo pa zna dolgoročno ocenit neko realno stanje, je lahko zelo dobro nagrajen za svojo disciplino. Kot pravi W. Buffet on je pripravljen čakati nekaj let,da pride do rezultata in ga vmesna nihanja ne zanimajo.
#32564 (odg: #32562 karmen)  26.03.08 15:33  KlemenK (admin) odgovori / citiraj  |  shramba  
[karmen]

Tudi kazalnike se ne da enostavni primerjat med sabo, ker tudi kazalniki niso odsev vsega koliko je nekaj vredno.Zelo veliko je neko vzdušje in čredni nagon, ki nima ponavadi z realnostjo nobene veze, vlagatelji ponavadi vedno reagirajo preveč optimistično ali pesimistično. Kdo pa zna dolgoročno ocenit neko realno stanje, je lahko zelo dobro nagrajen za svojo disciplino.
Ja saj ravno s pomočjo kazalnikov se da lažje oceniti realno stanje in se izogniti črednemu nagonu in prevelikemu optimizmu/pesimizmu.
#32566 (odg: #32562 karmen)  26.03.08 15:42  matic7odgovori / citiraj  |  shramba  

vendar buffet kupuje s skrbnim pregledom, ti pa kazalnikom ne daješ pomena.

se pravi to je že ena razlika med vama.
#32567  26.03.08 15:48  urkostarodgovori / citiraj  |  shramba  

Mam vtis, da nekateri mislijo, da ce bo Krka enkrat primerljiva z ostalimi farmacevti (po kazalnikih), potem bo pa kar zrasla. Lahko bo, lahko bo pa od tam padla se nize. Ce je bla toliko casa oh in sploh relativno najdrazja, ne vidim razloga zakaj nebi bla pa tudi nekaj casa ocenjena nizje. Vse je mozno.
#32568 (odg: #32567 urkostar)  26.03.08 16:09  crt (admin) (DS) odgovori / citiraj  |  shramba  
[urkostar]

Mam vtis, da nekateri mislijo, da ce bo Krka enkrat primerljiva z ostalimi farmacevti (po kazalnikih), potem bo pa kar zrasla. Lahko bo, lahko bo pa od tam padla se nize. Ce je bla toliko casa oh in sploh relativno najdrazja, ne vidim razloga zakaj nebi bla pa tudi nekaj casa ocenjena nizje.
kot pravis.

no, en razlog je sicer lahko struktura borzne publike, ker v eni stvari je pa tudi po moje krka prva v evropi -- po tem, kako zelo jo njeni delnicarji dozivljajo kot popek sveta in edino mozno "pravo" nalozbo.
#32571 (odg: #32568 crt)  26.03.08 17:06  urkostarodgovori / citiraj  |  shramba  
[crt]

:: [urkostar]

:: Mam vtis, da nekateri mislijo, da ce bo Krka enkrat primerljiva z ostalimi farmacevti (po kazalnikih), potem bo pa kar zrasla. Lahko bo, lahko bo pa od tam padla se nize. Ce je bla toliko casa oh in sploh relativno najdrazja, ne vidim razloga zakaj nebi bla pa tudi nekaj casa ocenjena nizje.

kot pravis.

no, en razlog je sicer lahko struktura borzne publike, ker v eni stvari je pa tudi po moje krka prva v evropi -- po tem, kako zelo jo njeni delnicarji dozivljajo kot popek sveta in edino mozno "pravo" nalozbo.
Po moje je taka struktura borzna publike geografsko in zgodovinsko pogojena. V kolektivni podzavesti Slovencev je se vedno strah pred tujci in njihovim kapitalom. Na zalost tudi opazam, da se v solskem sistemu to se vedno (prevec)neguje (pretirano poudarjanje Cankarja, Hlapcev, Klanca siromakov itd). Kljub temu, da imamo prost pretok kapitala in meje niso vec tisto, kar so bile, se najvarneje pocutimo doma...

#32640  27.03.08 08:13  karmenodgovori / citiraj  |  shramba  

KBC Securities Krko ocenil na 110 evrov (povzeto po Financah)

V začetku prejšnjega tedna je vrednost Krkinih delnic na novo ocenil KBC Securities. V svoji analizi delnice Krke, katerih vrednost je včeraj upadla na 91 evrov, vrednotijo na okoli 110 evrov. Ob zdajšnji ceni delnic pa je po njihovi lestvici priporočil delnica že vredna nakupa.KBC Securities tudi opozarja, da je Krka po kazalnikih poslovanja višje kot tekmeci Egis, Richter in Zentiva, kar pa je upravičeno zaradi hitrejše rasti in večjih donosov, ki jih ustvarja Krka. Po kazalnikih Krka že cenejša od konkurence Za primerjavo, Krka po zadnjem padcu kotira pri 24 lani ustvarjenih čistih dobičkih na delnico, kar je že nižje kot češka Zentiva in nemška Stada. Vendar pa je Krka lani ustvarila 23-odstotni donos iz poslovanja in 21-odstotni donos kapitala, kar naj bi, sodeč po načrtih, dosegla tudi letos. Madžarski Gedeon Richter, Zentiva in Stada so lani ustvarili od deset- do 15-odstotni donos iz poslovanja in približno tak donos kapitala.

Kaj bi pa rekli na cene stanovanj v SLO. Kvadratni meter stanovanja npr. v Ljubljani krepko presega cene v marsikateri evropski prestolnici, kjer imajo bistveno bolj razvito infrastrukturo in predvsem večje povprečne plače. Zakaj so take cene stanovanj in hiš v Sloveniji. Po realni logiki bi morale cene nepremičnin pri nas v naslednjih letih pasti za cca 50%. KAJ OSTALI MISLITE, ALI BODO RES PADLE ZA TOLIKO, KAR BI BILO EDINO POŠTENO?

#32641 (odg: #32640 karmen)  27.03.08 08:18  crt (admin) (DS) odgovori / citiraj  |  shramba  

ne vem, kje je zentiva, ampak stada vsekakor ni pri vec kot 24 p/e.

take cene stanovanj in his v sloveniji so med drugim tudi zato, ker so se ljudje usedli na borzni vlakec, dobili po poti vtis, da so strasno pametni in bogati, zdaj pa se jim manjsa drugo in upajmo da scasoma tudi prvo.

"posteno" s tem nima nikakrsne zveze.
#32642 (odg: #32640 karmen)  27.03.08 08:24  djuroodgovori / citiraj  |  shramba  

Ceno nepremicnin doloca predvsem faktor povprasevanje/ponudba, koliko je cena v Parizu in kaj je postena cena ne igra bistvene vloge. Dokler bo povprasevanje bodo cene rastle ko pa usahne povprasevanje se pa lahko spirala zasukne navzdol. Ja mirno se lahko naredi tudi -50%. Kaj pa bo pa ne ve nihce.
#32643  27.03.08 08:24  karmenodgovori / citiraj  |  shramba  

Koliko jaz poznam neprimičnine pri nas stanovanja rastejo enormno že od leta 1991, ne pa šele zadnja leta od borzne rasti. Sicer pa mislim, da večina kupcov stanovanj pri nas ni imela veliko delnic, pač pa manjše stanovanje, ki so s posojilom in pomočjo babic kupili večja in dražja stanovanja,
#32644 (odg: #32643 karmen)  27.03.08 08:28  crt (admin) (DS) odgovori / citiraj  |  shramba  
[karmen]

Koliko jaz poznam neprimičnine pri nas stanovanja rastejo enormno že od leta 1991, ne pa šele zadnja leta od borzne rasti.
zato pa zgoraj pise "med drugim".
#32646 (odg: #32643 karmen)  27.03.08 09:11  _cybermkkodgovori / citiraj  |  shramba  

Meni se tudi zdi da so nepremičninarji pri nas tisti alternativci kateri se niso z borzo preveč ukvarjali (večina), bo veselo gledati ko bo se še to izkazalo da ni toliko kupcev kolikor se sedaj kaže. Bi bilo fajn pogledati kolikor je pri nas neprodanih stanovanj oz. tistih kateri se nočejo prodati ker bi pač trebalo za kakšen procent znižati ceno. Taki bodo potem kar zelo hitro znižali procente ob prvih znakih da ne bo šlo tako naprej.

Drugače pa je prav smešno to kaj je borza in sentiment. Gre za ocenjevanje v madžarski podružnici KBC Securities, avtor članka je lastnik KRKE, finance pač skrbijo tudi malo za SLO borzo in se zavedajo te moči.

Enako kot FED ko vzdržuje visoke tečaje na drugih borzah so veliko bolj padli. Tako da mogoče pa bo delovalo.

* zadnji popravek: 27.03.08 09:11
#32651  27.03.08 09:21  _Wileyodgovori / citiraj  |  shramba  

Bom kar tukaj vprasal... Ali mogoce kdo ve, koliko delnic povprecno lezi kot kritje za enim izdanim nalozbenim certifikatom? Namrec emisije so po cca 500k certifikatov po cca 1 EUR z vzvodom cca 4. Torej si predstavljam, da izdajatelj kupi papirjev za (st. certifikatov*vrednost certifikata*vzvod), torej v zgoraj nastetem primeru za cca 2mio EUR. Ali to drzi?

Namrec na tak nacin ima sedaj Erste za cca 10mio EUR odvecne Krke(nisem podrobno pregledoval, amapak se mi zdi da je slo 5 instrumentov - eni so ze K.O.), ki jo mora prodati do jutri, ko se iztecejo certifikati. Torej, ce je to razlog taksnega prodajnega pritiska, bi znalo se do jutri leteti dol, potem pa vsaj kratkorocni odboj. Razen, ce je Erste zbudila specega zmaja N.W.F. . Potem smo ga pa naje.... :)
#32660 (odg: #32640 karmen)  27.03.08 10:33  matic7odgovori / citiraj  |  shramba  

Ko ravno omenjaš stanovanja v LJ, dolgo nazaj sem precej opazoval cene stanovanj na tem področju in je bila cena kakšnega stanovanja npr. 70.000 eur, potem sem pogledal isto stanovanje ali podobno in je bila kar naenkrat cena 20% večja.

to se mi ni zdelo nekako realno, ampak če kasneje prodajo pač prodajo, nimaš kaj povpraševanje....

sedaj če pogledamo neko stanovanje v LJ, ki ga prodajajo za 140.000 eur, pa ga ne uspejo prodati pa ga prodajo za 120.000 eur. Ali lahko res v tem primeru govorimo o padcu cen, verjetno lahko, ampak jaz osebno sam pri sebi to malo drugače interpretiram.

#32672 (odg: #32660 matic7)  27.03.08 12:09  KlemenK (admin) odgovori / citiraj  |  shramba  

Večina zadev na LJSE še vedno ni prav poceni, vendar je danes videti, kot bi se cene nekoliko stabilizirale. Ali pričakujete nadaljni padec v bližnji prihodnosti, ali pa bo zdaj nekaj zatišja. Se mi zdi, da bi moral trg v povprečju pasti še za kakšnih 15-20%, da bi bili na nekih razumnih tečajih (nekatere delnice pa so že zdaj OK ovrednotene), se strinjate?
#32676 (odg: #32672 KlemenK)  27.03.08 13:00  unsenodgovori / citiraj  |  shramba  

Gledoč SBI imam občutek, da se trend padanja še ne bi smel ustaviti. Zakaj? Po moje, ker išče neko "normalno ceno" zaradi inercije samega trenda padanja. Vmesni sončni dnevi so le izjema.

Saj je zaradi inercije trg tudi prekomerno rasel do novega leta.

P.S. Definicija "normalne cene" je seveda za vsakogar med nami povsem drugačna, jaz pod tem pojmom mislim na tisto teoretično ceno, ki je na sredini sivega polja, ki ga je črt včeraj zelo lepo opisal.

* zadnji popravek: 27.03.08 13:00
#32680 (odg: #32676 unsen)  27.03.08 13:24  crt (admin) (DS) odgovori / citiraj  |  shramba  
[unsen]

Gledoč SBI imam občutek, da se trend padanja še ne bi smel ustaviti. Zakaj? Po moje, ker išče neko "normalno ceno" zaradi inercije samega trenda padanja. Vmesni sončni dnevi so le izjema.

Saj je zaradi inercije trg tudi prekomerno rasel do novega leta.
niso stvari linearne in enosmerne, mene ne bi presenetilo, ce je sbi 8500 lokalno dno. nisem pa tako ziher, da bi mu rekel, da se bo tudi ohranilo.
#32689 (odg: #32680 crt)  27.03.08 14:05  unsenodgovori / citiraj  |  shramba  

Ne želim napovedovati in tudi pojma nimam v kateri fazi je trend padanja. Želim reči le, da lahko tudi pada dlje, kot si mislimo, da bi bilo potrebno glede na točko začetka padanja.

Ravno tako, kot lahko je raslo dlje, kot smo si mislili, da lahko raste, glede na to, na kateri točki se le začel porast (recimo, da je se je močan porast začel v začetku 2006). In raslo je dlje zaradi inercije.

In tudi pada lahko zaradi inercije.

In to seveda ni pravilo, pravil itak ni v borznem svetu. Je pa lahko eden izmed pomembnih razlogov.
#32690 (odg: #32689 unsen)  27.03.08 14:07  crt (admin) (DS) odgovori / citiraj  |  shramba  
[unsen]

Ravno tako, kot lahko je raslo dlje, kot smo si mislili, da lahko raste, glede na to, na kateri točki se le začel porast (recimo, da je se je močan porast začel v začetku 2006). In raslo je dlje zaradi inercije.

In tudi pada lahko zaradi inercije.
to ne bi bilo nobeno presenecenje in debelo spada v obmocje normalnega dogajanja na trgu. pravim samo, da se ne prevec zacementirat v en pogled.
#32691 (odg: #32690 crt)  27.03.08 14:09  matic7odgovori / citiraj  |  shramba  

jaz sem trenutno precej neutralen glede naslednjih dni, sem pa daleč stran od tega, da bi vstopil v kakšen papir za malo daljši čas:)
#32693 (odg: #32690 crt)  27.03.08 14:13  unsenodgovori / citiraj  |  shramba  

Itak. V bistvu gre za to, da - imevši okoli 99% vsega premoženja v nepremičninah in depozitih - me uspejo na LJSE vedno znova presenetit s pomanjkanjem povpraševalne strani, posledično s padanjem tečajev. Presenetit v smislu dviga obrvi ob pogledu na vsakršni nov minus. Današnji 8552 ni je spet en tak 'obrvodvig'. Konec koncev bi mi moralo biti vseeno, a me uspe presenetiti.

Tudi rezultat nogometne tekme med Avstralijo - Ameriško Samoo 36-0 je logičen, a je kljub temu presenetljiv. Ravno tako mi je tole padanje logično, me pa kljub temu preseneča, "how far will you go". To bi bilo to, zacementiranega je tu bolj malo, če sploh kaj.
#32694  27.03.08 14:16  unsenodgovori / citiraj  |  shramba  

No, in v čem je povezava v sposobnosti presenečanja s strani LJSE in med inercijo dogajanja na LJSE?

Inercija dobro razloži sposobnost presenečanja.
#32696 (odg: #32693 unsen)  27.03.08 14:17  crt (admin) (DS) odgovori / citiraj  |  shramba  

danasnji dan je bil v bistvu relativno impresiven, kar se tice ustavljanja se vecjega padanja. pa sodec po forumu financ (kjer je recimo en tak armija-like presek populacije) zacenja pesimisticna mnozica imeti podobne lastnosti kot prej optimisticna (tj. iz riti potegnjene kategoricne izjave in juris nas i rusa 200 mio).

to dvoje po moje lokalno narekuje neko opreznost. globalno pa... ej, pri tistem omenjenem 99% se globalno ne sekiras prav zelo in jaz prav tako. :)
#32703 (odg: #32562 karmen)  27.03.08 15:08  Osojnikodgovori / citiraj  |  shramba  
[karmen]

Tudi kazalnike se ne da enostavni primerjat med sabo, ker tudi kazalniki niso odsev vsega koliko je nekaj vredno.Zelo veliko je neko vzdušje in čredni nagon, ki nima ponavadi z realnostjo nobene veze, vlagatelji ponavadi vedno reagirajo preveč optimistično ali pesimistično. Kdo pa zna dolgoročno ocenit neko realno stanje, je lahko zelo dobro nagrajen za svojo disciplino. Kot pravi W. Buffet on je pripravljen čakati nekaj let,da pride do rezultata in ga vmesna nihanja ne zanimajo.
Zakaj se kazalnike ne bi dalo primerjati med seboj ?

Res je, da kazalniki nikakor ne določajo cene - to določajo zgolj kupci. Torej, če si ti včeraj kupila Krko, jo mora nekdo od tabe v prihodnje kupiti dražje, da boš zaslužila - in ta mora (v prihodnjem času, ko bo kupil Krko od tebe) verjeti, da bo šla Krka (veliko) višje, sicer ne bo kupil.

Res je, da se ta bodoči kupec verjetno ne bo oziral na kazalnike, ampak zakaj jaz ne bi smel primerjati kazalnikov ?

Trenutno so višja razmerja p/e od Slovenije zgolj v Maroku in Nigeriji (po tekstu, ki je bil objavljen na portalu FT). Zame je ta faktor zelo zgovoren (za nekater sploh ne) - jaz ga poimenujem faktor norosti za posamezno borzo/delnico.

Slovenski vlagatelj ni nikakor primerljiv z W. Buffet-om. Nima potrpljenja, da bi čakal leta na dobiček ali pokritje izgube.

Sicer pa šlišim govorice, da na LJ borzi sedaj prodajajo zgolj veliki (skladi/banke) in kupujejo zgolj mali (slo vlagatelji), kar je tudi precej zgovorno.
#32704 (odg: #32640 karmen)  27.03.08 15:15  Osojnikodgovori / citiraj  |  shramba  
[karmen]

KBC Securities Krko ocenil na 110 evrov (povzeto po Financah)

jaz ob takih ocenah vedno pomislim sledeče:

banka ima veliko (preveč) delnic, ki so omenjene in bi se jih rada čim prej znebila, po možnosti čim višji ceni.

Ne verjemi bankam glede priporočil nakupa posameznih delnic - Kostolany.

Kaj bi pa rekli na cene stanovanj v SLO. Kvadratni meter stanovanja npr. v Ljubljani krepko presega cene v marsikateri evropski prestolnici, kjer imajo bistveno bolj razvito infrastrukturo in predvsem večje povprečne plače. Zakaj so take cene stanovanj in hiš v Sloveniji. Po realni logiki bi morale cene nepremičnin pri nas v naslednjih letih pasti za cca 50%. KAJ OSTALI MISLITE, ALI BODO RES PADLE ZA TOLIKO, KAR BI BILO EDINO POŠTENO?

Seveda, tudi tukaj o ceni odločajo zgolj (isti - ?) kupci. Dokler so prepričani, da past cene NE MOREJO, bodo kupili, ne glede na ceno (kazalnike).

Isto pride nekega dne do streznitve.

Poštenost s temi zadevami nima veze.
Nova objava v tej temi  |  Nova tema v forumu
vseh objav v tej temi: 256   stran:  prva | < | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | > | zadnja

Seznam forumov  >  Borza  >  LJSE - kdaj po nakupih

Moj portfelj - potrebna registracija

Na strani Denarnisupermarket.com lahko odprete svoj online portfelj, spremljate razvoj premoženja in opravljate davčne izračune.

Kako začeti?

• Prijavi se za pregled stanja premoženja v portfelju.
  • Registriraj se in postani uporabnik Denarnisupermarket.com in spremljaj razvoj premoženja.

HYPO Depozit
Obrestna mera:
0,10%

Obresti:
0,86 €
BKS Depozit (bonus)
Obrestna mera:
0,09%

Obresti:
0,78 €
Abanka Depozit (online)
Obrestna mera:
0,07%

Obresti:
0,59 €
Sberbank Depozit
Obrestna mera:
0,05%

Obresti:
0,43 €
Gorenjska Banka Depozit
Obrestna mera:
0,05%

Obresti:
0,42 €
LON Depozit
Obrestna mera:
0,05%

Obresti:
0,42 €

Povejte svoje mnenje

Kako so bile vaše naložbe pozicionirane pred zadnjo korekcijo?

• Večinoma v delnicah.
  • Večinoma v obveznicah.
  • Večinoma v denarju.
  • Nimam naložb.

Glasuj rezultati >>