Če imate pomisleke o piškotkih,
tega lepo prosim
ne prezrite pred nadaljevanjem.
BITCOIN 14:00
-0,72 %
7.501,03
CN 13.07
0,37 %
3.060,69
HK 01.11
1,23 %
28.594,06
JP 01.11
1,86 %
22.420,08
RU 13:00
0,19 %
1.451,08
SI 06.12
0,12 %
905,61
DE 01.11
1,78 %
13.465,51
UK 01.11
-0,07 %
7.487,96
BR 01.11
-0,26 %
74.115,48
GLD 01.11
0,46 %
121,22
US 01.11
0,15 %
2.579,11

Forum

|  sveže  ·  forumi  ·  iskanje  ·  shramba  ·  sporočila  ·  obveščanje  ·  pravila & objave  ·  vabila

Seznam forumov  >  Borza  >  Forex in garancija ?

Borza - osnove, Slovenija, Balkan

Iščem prvo neprebrano sporočilo v tej temi... najdeno na strani 1

Ta tema je zaklenjena.  |  Nova tema v forumu
vseh objav v tej temi: 40   stran:  1 | 2 | > | zadnja
#40777  22.08.08 11:48  _kapitalodgovori / citiraj  |  shramba  

Omenjeno vprasanje sem postavil ze na konkurencnem forumu, vendar zal brez odgovora. Zavedam se, da je bilo te o forexu ze nesteto, prav tako raznih podjetij ki trzijo tovrstne zadeve.

Bistvo vseh teh trznikov pa je enako, saj so le posredniki pri zbiranju investitorjev za ffx.

Prav zaradi tega me zanima, ali obstaja v sloveniji podjetje (dzu ?) ki popolnoma legalno trzi forex ? Ce se ne motim sem ponudbo zasledil samo pri bph Poteza.

Na spletu sem nasel tudi podjetje (alergicen sem na forex - admin) (ne mislim oglasevat in dajat naslov strani, zato lahko uporabljate iskalnike) ki naj bi vlagalo na forex, ponujalo dokaj "normalne" mesecne procente in ponujalo celo garancijo na glavnico. Zdej pa forex in garancija, kako gre to skupaj ?

Ce ima kdo kaksna mnenja ali zadevo pozna, prosim za predloge ...

* zadnji popravek: 22.08.08 11:48
#40782 (odg: #40777 )  22.08.08 11:43  andrejcc (DS) odgovori / citiraj  |  shramba  

--noben DZU tega ne trzi. bph ti nudijo moznost, da sam trgujes tudi na forexu tako kot drugje. velika ampak res velika vecina slo ponudnikov je samo trznikov nekih shem od katerih bo redkokdo kaj zvlekel

garancijo ti ne bo nikoli noben dal. oz ce jo bo, bo to v pogodbi tako zapisano, da se lahko z njo samo obrises
#40784 (odg: #40777 )  22.08.08 11:46  andrejcc (DS) odgovori / citiraj  |  shramba  

s te tvoje spletne strani pa samo ta citat

"Podjetje se ukvarja z vlaganjem v forex, zlato in srebro. Z razpršenimi investicijami zagotavlja maksimalno stabilnost, ima pa še vedno zelo visoke donose. Podjetje zbrani kapital razdeli na več brovkerjev, ki trgujejo s tem kapitalom. Vsak izmed brovkerjev je izkušen profesionalist, ki trguje že vsaj 7 let z izjemnimi rezultati. Ves svoj dobiček podjetje vlaga v rezervni sklad, ki deluje kot garancijski fond v primeru slabših mesečnih rezultatov na trgu. "

brovkerji, profesionalisti, izjemni rezultati...
#40787 (odg: #40784 andrejcc)  22.08.08 11:56  roaddoggodgovori / citiraj  |  shramba  

bučke...

Hmmm..... Izjemna stabilnost & visoki donosi??? IN WONDERLAD :)

* zadnji popravek: 22.08.08 11:56
#40789 (odg: #40787 roaddogg)  22.08.08 12:01  andrejcc (DS) odgovori / citiraj  |  shramba  

ljudje si tako zelijo zasluziti cez noc, da se ni cuditi nepresahljivi ponudbi.

pusili so na balkanu, pusili so v slo in se vedno iscejo neke izredne donose, da bi kao pokrili tiste minuse.

koncalo se bo pa s tednikom. v glavni vlogi brezposelna mati s štirimi otroci, mož priložnostno dela. gradijo dvonadstropno hišo, skupaj 250m2 za vsak slucaj. želeli so jo hitro končati, najeli kredit in spraskali povsod, kar se da in vložili v forex, kjer so jim kao obljubljali 20% na mesec. zdaj prosijo dobre ljudi naj jim pomagajo končati hišo (samo to skromno željo imajo)
#40790 (odg: #40789 andrejcc)  22.08.08 12:09  _kapitalodgovori / citiraj  |  shramba  

andrejcc se popolnoma strinjam s tabo, s zadnjim postom si me prav lepo nasmejal ;))

No ocitno je tudi to podjetje isti smoren kot vsa druga ... potemtakem v slo sploh obstaja kaj transparentnega na to temo ? Torej pri bph-jih lahko sam trgujes na tem trgu, nekaj sem slisal o forex skladih (to obstaja pri nas ?).

#40793 (odg: #40789 andrejcc)  22.08.08 12:33  roaddoggodgovori / citiraj  |  shramba  

Jz bi mel tut kako skromno željo od dobrih ljudi :)

PS: Zanimivo koliko se je res 1 leto nazaj pisalo o superdonosnem Balkanu... Zdaj pa tiho, da lahko slišiš kako gosje pero pade na tla..

PS: Me kar malo nasmejejo članki v Financah, ko vsak dan napišejo katera (od vseh) borza na balkanu je bla včeraj zelena - pa magari če je bilo +0.10 % :)))
#40794 (odg: #40793 roaddogg)  22.08.08 12:34  roaddoggodgovori / citiraj  |  shramba  

Heh če si že začel svojo zgodbo z najemom kredita in investicijo na borzo, forex obljube itd...potem je bila že v štartu to VELIKANSKA ŽELJA...

* zadnji popravek: 22.08.08 12:34
#40797 (odg: #40794 roaddogg)  22.08.08 12:39  andrejcc (DS) odgovori / citiraj  |  shramba  

tako jo razumen clovek dojema. nekdo ki brez prihodkov z znj otroci gradi bajto se mu zdi, da je to cist malo.
#40798 (odg: #40797 andrejcc)  22.08.08 12:45  roaddoggodgovori / citiraj  |  shramba  

Mogoče donose na borzi razumejo povsem samoumevne tko kot otroke... Kolikor jih "BOG DA" :) Ata pa mama nimata nič s tem! :)))
#40800 (odg: #40793 roaddogg)  22.08.08 12:59  MSTANK1odgovori / citiraj  |  shramba  
[roaddogg]

PS: Me kar malo nasmejejo članki v Financah, ko vsak dan napišejo katera (od vseh) borza na balkanu je bla včeraj zelena - pa magari če je bilo +0.10 % :)))
Če bi bral :) Lady al pa Hopla bi pa vsak dan zvedel, katera barva je trenutno najbolj "in".

Ni vrag da med vsemi odtenki vijoličaste, ne bi prišli enkrat v modo tudi zelena in rdeča (sploh če si Hun :)
#40801 (odg: #40798 roaddogg)  22.08.08 13:05  andrejcc (DS) odgovori / citiraj  |  shramba  
[roaddogg]

... Kolikor jih "BOG DA" :) Ata pa mama nimata nič s tem! :)))
--exactly. oz kot sem prejsnjic zasledil, so se zgodili :). kar ze meji na brezmadezno spocetje

* zadnji popravek: 22.08.08 13:05
#40802 (odg: #40797 andrejcc)  22.08.08 13:03  Jakobodgovori / citiraj  |  shramba  

Zdaj ne vem točno ob kaj se obrekuješ; ob družine, ki imajo več otrok, ob družine, ki gradijo lastne hiše, ob ljudi, ki ob tem zmorejo še vlagati, ali pač nekaj čisto x... Totalno brez veze. Smrdi po privoščljivosti in zamerljivosti hkrati. Bljak.
#40803 (odg: #40802 Jakob)  22.08.08 13:05  andrejcc (DS) odgovori / citiraj  |  shramba  

--ja vidim, da ne razumes. vseeno pa vidis privoscljivost. preberi in komentiraj ko razumes kaj pise
#40804 (odg: #40800 MSTANK1)  22.08.08 13:05  roaddoggodgovori / citiraj  |  shramba  

V predvolilnem obdobju prisegam na rjavo , ker je povečan obseg obmetavanja z drekom...
#40805 (odg: #40802 Jakob)  22.08.08 13:08  kolegaodgovori / citiraj  |  shramba  

Nekdo ki

a) brez prihodkov

b) z znj otroci

c) gradi bajto

d) se mu zdi,

e) da je to cist malo.

+ PLUS +

f) naivno,

g) brez presojanja,

h) brez osnovnega poznavanja,

i) brez upostevanja sentimentov,

j) pricakuje visoke donose (mesecno nekaj %)

k) z garancijo.

#40807 (odg: #40802 Jakob)  22.08.08 13:09  roaddoggodgovori / citiraj  |  shramba  
[Jakob]

Zdaj ne vem točno ob kaj se obrekuješ; ob družine, ki imajo več otrok, ob družine, ki gradijo lastne hiše, ob ljudi, ki ob tem zmorejo še vlagati, ali pač nekaj čisto x... Totalno brez veze. Smrdi po privoščljivosti in zamerljivosti hkrati. Bljak.

SIMPL formula..

Družina z več otroki (kot si jih lahko privošči) + Zidanje objektov ( ki si jih ne more privoščit) + Vlaganje z lahkomiselnostjo (eh sej bo vse samo raslo) + Dejmo za vse to vzeti tak lep kretid za 30 let = (čez nekaj časa) Prosimo dobre ljudi za finančno pomoč, nas je namreč tepla usoda, zarota sveta itd...

In med tem, ko iščejo uteho v obiskovanju cerkve slišijo : "Pomagaj si in bog ti bo pomagal"...
#40808 (odg: #40802 Jakob)  22.08.08 13:09  andrejcc (DS) odgovori / citiraj  |  shramba  
[Jakob]

--no ce ze podtikas in ne zmores razumeti zapisanega. mi poves kje se obrekujem ob druzine z otroci? kje ob druzine ki gradijo lastne hise? kje ob tiste, ki ob tem se vlagajo?

#40811 (odg: #40802 Jakob)  22.08.08 13:15  andrejcc (DS) odgovori / citiraj  |  shramba  
[Jakob]

Bljak.
--aja ti si tisti jakob, ki je kritiziral FT kot vecno pesimisticno in razlagal pred pol leta in vec kako bi morali vlivati pogum. vse jasno. provokator.
#40812 (odg: #40811 andrejcc)  22.08.08 13:16  roaddoggodgovori / citiraj  |  shramba  

Še en s pogumom Condoleezee Rice :)))))
#40813 (odg: #40804 roaddogg)  22.08.08 13:17  MSTANK1odgovori / citiraj  |  shramba  
[roaddogg]

V predvolilnem obdobju prisegam na rjavo ...
Pa še paše glede na izbor strank, katerih "veliki vodje" vsi izvirajo iz socializma in so se prelevili v nacionaliste: torej exsocial-nacionalisti :)
#40814 (odg: #40807 roaddogg)  22.08.08 13:22  Osojnikodgovori / citiraj  |  shramba  
[roaddogg]

In med tem, ko iščejo uteho v obiskovanju cerkve slišijo : "Pomagaj si in bog ti bo pomagal"...
šlišijo morda že, ampak pošlušajo zgolj drugi del stavka: Bog ti bo pomagal.

prvi del stavka prešlišijo: Pomagaj si SAM

in bistveno: vezaj IN, ki pomeni, da prvi del stavka pogojuje tista drugi, torej če ne bo izpolnjen prvi pogoj, potem se tista drugi del stavka NE bo zgodil.

razen morda v sloveniji, ker smo HVALA BOGU radodarni, solidarni do vsakega poštenega slovenca, ki ga usoda tepe in revež ne zmore ....

seveda, če kdo podvomi, da bi vsak sam MORAL skrbeti za svoje življenjske projekte, ki si jih je sam nakopal, potem je to .... kaj že ? nevoščljivost ? privoščljivost ? zlobnost ? egoizem ? itd.

malo filozofiram.
#40817 (odg: #40777 )  22.08.08 14:06  crt (admin) (DS) odgovori / citiraj  |  shramba  
[kapital]

Na spletu sem nasel tudi podjetje (alergicen sem na forex - admin) (ne mislim oglasevat in dajat naslov strani, zato lahko uporabljate iskalnike) ki naj bi vlagalo na forex, ponujalo dokaj "normalne" mesecne procente in ponujalo celo garancijo na glavnico. Zdej pa forex in garancija, kako gre to skupaj ?
kdorkoli ti lahko izjavi, da daje garancijo. lahko ti celo podpise, da daje garancijo. koliko to res pomeni, bos pa videl takrat, ko jo bos skusal uveljavljati. ce posebej, ce se izkaze, da je na primer pristojno sodisce v panami ali da pravzaprav tisti nima s cim garantirati vsega tistega, kar je vsem strankam obljubil.
#40818 (odg: #40777 )  22.08.08 14:58  MSTANK1odgovori / citiraj  |  shramba  
[kapital]

Ce ima kdo kaksna mnenja ali zadevo pozna, prosim za predloge ...
Sem našel ta kao kunkurenčni forum in od tam tudi povezavo na zgornje podjetje: forum kot forum: različna mnenja, nekatera so tudi meni :) čisto realna.

Zabavno pa je, da povezava (reklama na forumu) naprej ne dela, ker so v naslovu pomotoma? dodali vejico...hm obetavno :)

Ko pa prideš na stran podjetja, me pa vse skupaj spominja na tiste reklame za shujševalne čaje.

(veliko je slik zlatih palic + butastih prevodov v stilu avstrijskih bank: XXX samo za vas :)

Moje mnenje je, da ni presenetljivo, da lahko prek interneta prodajaš vse živo (tudi za Bajuka :) nelegalne zadeve) in da skušajo nekateri "nadobudneži" zaslužiti tudi na ta način. Na tebi pa je, da se odločiš :) če jim boš šel na limanice...
#40865 (odg: #40807 roaddogg)  25.08.08 12:01  Jakobodgovori / citiraj  |  shramba  

Šele zdaj nazaj. Ni šlo prej. Hiter pregled odzivov: Mater je MM boljši - on eno kolumno skupaj spoka in ima takoj čez 100 kritik. Slabšam se. Pred časom sem nekaj komentiral (ne kritiziral) in sem, preden sem prišel domov imel bistveno več kritik/komentarjev. Zdaj jih je vedno manj.

"Družina z več otroki (kot si jih lahko privošči)" Ker je pač prvi pogoj imeti otroke kalkulacija. A je še kje kakšna ženska v tem forumu? Podobno temu, ko sem pred leti imel znanca, ki je želel biti prijatelj, ampak je kot enega pomembnejših argumentov zakaj ne hodi k določenim prijateljem na obisk navedel razlog, ker se mu ne izplača. Hmm, če že to samo ni ogabno...Komu pač? Meni je na srečo (na srečo za to, ker se ob tem počutim dobro) to patetično.

Zakaj pa mora biti v tej formuli toliko postavk? Se mi zdi, da bi se ob ljudi spotikali že, če izpolnjujejo eno samo izmed zgornjih. Vse ostale so bolj za omejitev odgovornosti v smislu:" ta, ki pa počne vse našteto je pa res grd:(. Drugače pa se JAZ ne spotikam in ne obrekujem in JAZ želim vsem vse dobro.JAZ sem drugačen."
#40866 (odg: #40811 andrejcc)  25.08.08 12:05  Jakobodgovori / citiraj  |  shramba  

Mimogrede, če bi mi bilo pomembno kaj ti misliš kdo sem jaz, bi že menjal nick. Če pa ga nisem... pa bi se mogoče bilo za vprašati: provociram ali dregam tja kjer ne odgovarja najbolj? In zakaj ne odgovarja? In, ali se sploh dopušča možnost, da ne gre za provokacijo? Zakaj pa tole sploh povzroča takšno reakcijo kot jo?
#40868 (odg: #40865 Jakob)  25.08.08 12:16  roaddoggodgovori / citiraj  |  shramba  
"Družina z več otroki (kot si jih lahko privošči)" Ker je pač prvi pogoj imeti otroke kalkulacija. A je še kje kakšna ženska v tem forumu? Podobno temu, ko sem pred leti imel znanca, ki je želel biti prijatelj, ampak je kot enega pomembnejših argumentov zakaj ne hodi k določenim prijateljem na obisk navedel razlog, ker se mu ne izplača.
Upam, da ne razmišljajš o spočetju otroka podobno kot o obisku prijatelja ?!

Ko razmišlaš o tem, če bi spočel otroka (mnogi o tem sploh ne razmišljajo, potem pa je JOJ ko se "zgodi" ), potem se zdi vredno razmisliti KAKŠNO kakovost življenja mu lahko nudiš... S tem ne mislim, da bi moral otrok imeti VSE in uživati razkošje, rad bi se le omejil od tistega mišljenja "EH SEJ BOMO ŽE NEKAK" ker je potem lahko sledi razočaranje.. Jaz pravim, "imej toliko otrok, kot si jih zmožen vzdrževati in jim nuditi kvalitetno življenje - tudi z vidika prostega časa)..

* zadnji popravek: 25.08.08 12:16
#40870 (odg: #40866 Jakob)  25.08.08 12:17  andrejcc (DS) odgovori / citiraj  |  shramba  
[Jakob]

Mimogrede, če bi mi bilo pomembno kaj ti misliš kdo sem jaz, bi že menjal nick. Če pa ga nisem... pa bi se mogoče bilo za vprašati: provociram ali dregam tja kjer ne odgovarja najbolj? In zakaj ne odgovarja? In, ali se sploh dopušča možnost, da ne gre za provokacijo? Zakaj pa tole sploh povzroča takšno reakcijo kot jo?
--reakcijo pri meni povzroci to, da mi polagas v usta besede, ki jih nisem izrekel. kaj ti mislis, kdo si in kaj govoris (dokler ne siris lazi) mi je ravno. vse tvoje tolmacenje pa itak sloni na nekih domnevah v tvoji glavi, ki so dalec od resnice. mej svoje veselje se naprej.

vsak lahko pogleda vse poste in vidi, kdo je kaj in kdaj rekel in potem sam presodi in oceni

* zadnji popravek: 25.08.08 12:17
#40872 (odg: #40868 roaddogg)  25.08.08 12:38  Jakobodgovori / citiraj  |  shramba  

;"Upam, da ne razmišljajš o spočetju otroka podobno kot o obisku prijatelja ?! "

Hej, nisem jaz ta znanec, ki je želel biti prijatelj. Zraven tega, jaz otroke že imam. 2 in se imamo zelo lepo. Imam pa občutek, da mnogo ljudi piše in riše in govori o tem kako bi morali z otroci, koliko, kje, kdaj, kako in bla, bla, bla. Nato pa ugotoviš, da jih planirajo (ali pa tudi ne) enkrat čez 5 let.

;Ko razmišlaš o tem, če bi spočel otroka (mnogi o tem sploh ne razmišljajo, potem pa je JOJ ko se "zgodi" ), potem se zdi vredno razmisliti KAKŠNO kakovost življenja mu lahko nudiš...

Se strinjam. So pa tudi primeri, ki dolgo, dolgo in še enkrat dolgo razmišljajo. Tako dolgo, da gredo s partnerjem narazen. Potem pride drugi in glej ga zlomka - potem je pa naraščaj kmalu tu.

;"imej toliko otrok, kot si jih zmožen vzdrževati in jim nuditi kvalitetno življenje - tudi z vidika prostega časa).."

drži. A rabiš za vzdrževanje enega oz. več otrok različno časa? Razumem razlike, ko gre za menjavo pleničk,ipd... Pozneje tudi?

Mimogrede: kako že boldam tekst drugega na katerega se sklicujem?

#40873 (odg: #40870 andrejcc)  25.08.08 12:44  Jakobodgovori / citiraj  |  shramba  
[andrejcc]

--reakcijo pri meni povzroci to, da mi polagas v usta besede, ki jih nisem izrekel.
To bi moral natančneje razložiti. Moje vprašanje se je začelo s tem, da ne vem točno ob kaj se obrekuješ. Mogoče bi bilo dovolj, če bi na to preprosto odgovoril.

vse tvoje tolmacenje pa itak sloni na nekih domnevah v tvoji glavi, ki so dalec od resnice. mej svoje veselje se naprej.
Še posebej zato bi bilo dobro, da bi zgolj odgovoril na vprašanje, domneve iz moje glave pa te le naj ne hudujejo preveč.

vsak lahko pogleda vse poste in vidi, kdo je kaj in kdaj rekel in potem sam presodi in oceni
Točno to. Če se komu da, naj gre vse poste skoz. Če bo uspel videti to kar (zaenkrat) večina ne; častim!!!
Ta tema je zaklenjena.  |  Nova tema v forumu
vseh objav v tej temi: 40   stran:  1 | 2 | > | zadnja

Seznam forumov  >  Borza  >  Forex in garancija ?

Moj portfelj - potrebna registracija

Na strani Denarnisupermarket.com lahko odprete svoj online portfelj, spremljate razvoj premoženja in opravljate davčne izračune.

Kako začeti?

• Prijavi se za pregled stanja premoženja v portfelju.
  • Registriraj se in postani uporabnik Denarnisupermarket.com in spremljaj razvoj premoženja.

HYPO Depozit
Obrestna mera:
0,10%

Obresti:
0,86 €
BKS Depozit (bonus)
Obrestna mera:
0,09%

Obresti:
0,78 €
Abanka Depozit (online)
Obrestna mera:
0,07%

Obresti:
0,59 €
Sberbank Depozit
Obrestna mera:
0,05%

Obresti:
0,43 €
Gorenjska Banka Depozit
Obrestna mera:
0,05%

Obresti:
0,42 €
LON Depozit
Obrestna mera:
0,05%

Obresti:
0,42 €

Povejte svoje mnenje

Kako so bile vaše naložbe pozicionirane pred zadnjo korekcijo?

• Večinoma v delnicah.
  • Večinoma v obveznicah.
  • Večinoma v denarju.
  • Nimam naložb.

Glasuj rezultati >>