Če imate pomisleke o piškotkih,
tega lepo prosim
ne prezrite pred nadaljevanjem.
BITCOIN 12:28
-1,72 %
8.593,70
CN 13.07
0,37 %
3.060,69
HK 01.11
1,23 %
28.594,06
JP 01.11
1,86 %
22.420,08
RU 11:25
0,51 %
1.445,17
SI 12:10
-0,49 %
874,47
DE 01.11
1,78 %
13.465,51
UK 01.11
-0,07 %
7.487,96
BR 01.11
-0,26 %
74.115,48
GLD 01.11
0,46 %
121,22
US 01.11
0,15 %
2.579,11

Forum

|  sveže  ·  forumi  ·  iskanje  ·  shramba  ·  sporočila  ·  obveščanje  ·  pravila & objave  ·  vabila

Seznam forumov  >  DS (prej: FT)  RSS    >  Jutranji pregled - četrtek, 13.11.08

Rubrike
·ETF (2)
·FT (9)
·Slovenija (21)
·balkan (8)
·garantirani (2)
·novitrgi (17)
·preglednovic (1282)
·razno (21)
·skladi (32)
·svet (2)
·zavarovanja (1)
Arhiv
·nov 2010 (10)
·okt 2010 (21)
·sep 2010 (22)
·avg 2010 (22)
·jul 2010 (22)
·jun 2010 (21)
·maj 2010 (21)
·apr 2010 (20)
·mar 2010 (23)
·feb 2010 (19)
·jan 2010 (20)
·dec 2009 (18)
·nov 2009 (21)
·okt 2009 (22)
·sep 2009 (22)
·avg 2009 (21)
·jul 2009 (23)
·jun 2009 (22)
·maj 2009 (40)
·apr 2009 (40)
·mar 2009 (44)
·feb 2009 (40)
·jan 2009 (40)
·dec 2008 (43)
·nov 2008 (40)
·okt 2008 (44)
·sep 2008 (44)
·avg 2008 (21)
·jul 2008 (25)
·jun 2008 (39)
·maj 2008 (40)
·apr 2008 (44)
·mar 2008 (42)
·feb 2008 (42)
·jan 2008 (42)
·dec 2007 (41)
·nov 2007 (51)
·okt 2007 (58)
·sep 2007 (43)
·avg 2007 (24)
·jul 2007 (28)
·jun 2007 (36)
·maj 2007 (51)
·apr 2007 (14)

Jutranji pregled - četrtek, 13.11.08
Rubrika: preglednovic
<  |  >  |  seznam
 13.11.08 08:29  andrejcc (DS) shramba  

• Država naj bi predvidoma izdala za milijardo evrov obveznic, sredstva za zagotavljanje likvidnosti pa v banke vbrizgala prek depozitov in posojil.

• Mercator je včeraj objavil poročilo o devetmesečnem poslovanju. Zaradi najetja novih posojil in višjih obrestnih mer je skupina Mercator v tretjem četrtletju ustvarila osem odstotkov manjši dobiček. V tretjem četrtletju so se namreč močno zvišali stroški financiranja, ki so bili kar 73 odstotkov višji kot v istem lanskem obdobju.

Danes pa bo devetmesečne rezultate predstavila Krka. Analitiki pričakujejo približno 16-odstotno rast čistega dobička.

• Povečanje lastniškega deleža časopisno-založniške hiše Delo v mariborskem Večeru po mnenju ministrstva za kulturo predstavlja monopolizacija medijskega prostora in je nezakonito, saj je delež v Večeru povečalo brez predhodnega dovoljenja ministrstva.

• Po včerajšnji izjavi Hilde Tovšak so na Financah povprašali za komentarje še druge. Nekateri se s tem povsem strinjajo, drugi delno.

Komentarji uporabnikov  (vseh: 49; zadnji: 13.11.08 17:10)  · 
Kot neprijavljen uporabnik - gost - ne morete vpisovati komentarjev.

13.11.08 09:18  _deaistoodgovori / citiraj

Ko beres mnenja nepremicninarjev, kateri ti prodajajo meglo da se nebo nic zgodilo mi postane kar slabo... Najraje bi sel tja in ga nabil v balls! Ravno tako je bilo pred padcem SBI-ja v bifejih in "brihtno žlahto... vsak je vse vedel in povsod si izpadel bedak....

lp
 13.11.08 11:02  andrejcc (DS) odgovori / citiraj

--dobro ruka nekatere danes. lkpg 30, nismo se na cilju. krkg okrog 64 pred objavo; grvg pod 16
 13.11.08 11:26  _karambaodgovori / citiraj

tole je res grozno,kako na ves glas govorijo,da ne bo nič padlo čeprav tudi sami vedo,da bo šlo vse v maloro,tako kot naša borza.Sam sem osebno šel na štih probo v neko poslovalnico finančne točke lani takšen čas in hotel kupiti točke sklada severna amerika in to v času,ko je imel glavni ameriški indeks tam okoli 14.ooo točk in smo vsi vedeli kaj se bo zgodilo.Nič mi ni svetoval ali opozoril,celo neke druge produkte vezane na sklade mi je hotel prodati,dajal je tak vtis,da kdor takih stvari nima ni čisto normalen.SRAMOTA.
 13.11.08 11:44  andrejcc (DS) odgovori / citiraj

--o cemu ti to? kolkokrat je bilo ze receno, da eno so poslovalnice FT in drugo internetna FT (druzi jih skupen lastnik). kdor zeli vec informacij jih lahko tukaj tudi dobi (lahko si preberes clankov in drugih mnenj za vec kot eno leto nazaj in bos videl, kaj smo tu gor govorili).

seveda pa je najlaze za vse drugi krivit. ze dejstvo da si se sele sedaj registriral na tej strani govori o tem, da se prej nisi posebej zanimal za svoje nalozbe. dvomim pa da te je kdo prisilil iti v katerokoli nalozbo.

o tem, da vsak skusa prodati svojo blago in storitev pa itak nima smisla zgubljat besed. pozresnost se drago placa in ga verjetno ni vlagatelja, ki te lekcije ne bi dal skozi.

to da si preprican, da bo slo vse v maloro pa prica o tem, da se blizamo dnu
 13.11.08 11:48  _karambaodgovori / citiraj

Sem res bolj bančni vlagatelj in me niste povlekli v to igro,govorim pa za poslovalnico,kaj pa se je dogajalo tu gor pa res nisem spremljal,Ne moreš pa kar nekaj prodajati,čeprav veš,da boš nekoga oskubil do gat.
 13.11.08 11:52  _deaistoodgovori / citiraj
[karamba]

Sem res bolj bančni vlagatelj in me niste povlekli v to igro,govorim pa za poslovalnico,kaj pa se je dogajalo tu gor pa res nisem spremljal,Ne moreš pa kar nekaj prodajati,čeprav veš,da boš nekoga oskubil do gat.
Ce bi bilo od tega odvisno ali bos danes jedel star prepečenec ali pa pečenko... Potem ti je vsakdo pripravljen prodati vse... Jaz ti recimo lahko prodam en kredit... 10.000 EUR kredita ti prodam za 20.000 EUR...hmm, ce drugace pomislim to pomeni da sem 30.000 EUR v "+"... no naj ti bo za 17.000 EUR...

lp
 13.11.08 11:55  jaz2diodgovori / citiraj

Casi so ocitno res tako napeti, da so zivcki na preizkusnji... Dragi admin, saj karamba ni nikjer omenjal internetne FT. Cemu tako napadalno razburjanje?
 13.11.08 12:01  jaz2diodgovori / citiraj
[andrejcc]

ze dejstvo da si se sele sedaj registriral na tej strani govori o tem, da se prej nisi posebej zanimal za svoje nalozbe.
Joj, cisto sem spregledal prejle tole cvetko. Ker nisi bil registriran na FT, se nisi zanimal za svoje nalozbe, ha ha, ti nemarnez ti. Kaksen ego. Zdaj jo pa moram pocitirat - izjava tedna :-)

13.11.08 12:03  _karambaodgovori / citiraj

Bravo,sam sem tudi mnenja,da so forumi za to,da poveš kakšno svojo izkušnjo,pa tudi če je negativna,vidim da tukaj nepristanski ljudje niso zaželjeni,očitno posel upada in so teli admini malo živčni.
 13.11.08 12:06  andrejcc (DS) odgovori / citiraj
[karamba]

Sem res bolj bančni vlagatelj in me niste povlekli v to igro,govorim pa za poslovalnico,kaj pa se je dogajalo tu gor pa res nisem spremljal
--ampak vseeno govoris, da te NISMO, torej meces vse v isti kos

Ne moreš pa kar nekaj prodajati,čeprav veš,da boš nekoga oskubil do gat.
--ti predpostavljas, da prodajalci katerihkoli produktov ali storitev to delajo iz altruisticnih razlogov? ti si verjetno tudi tak. drugo kar predpostavljas pa je sploh skregano z logika, ker verjames, da obstajajo ljudje, ki tocno vedo kam in kdaj bo sel trg in da teh ljudi ki tocno vedo ni malo.

ti bom dal konkreten primer, ko je rastlo ni zaleglo nobeno opozorilo nikomur. pohlep je premocen in vsak, ki takrat opozarja je za pozresnega vlagatelja bedak.

zivo se spomnim prepricevanja vlagateljice, da naj ne vlaga v luko pri 60, tecaj je sel nad 100 (in tu je kupla) in njeno prepricanje je bilo ena da sem jaz bedak (ker ve ona vec) in drugo da luka pod 100 ne more. no danes je 30 in ima to delnico se vedno v portfelju

13.11.08 12:08  andrejcc (DS) odgovori / citiraj
[karamba]

Bravo,sam sem tudi mnenja,da so forumi za to,da poveš kakšno svojo izkušnjo,pa tudi če je negativna,vidim da tukaj nepristanski ljudje niso zaželjeni,očitno posel upada in so teli admini malo živčni.
--to bo ja. mislim priznas da nisi na strani nic prebral in preveril in upas pametovat in razlagat kaksen da je kdo.
 13.11.08 12:11  MSTANK1odgovori / citiraj
[andrejcc]

--dobro ruka nekatere danes.
Preroške besede :)

Verjetno gre za vpliv polne lune v kombinaciji z napadom kvazi altruizma?
 13.11.08 12:12  andrejcc (DS) odgovori / citiraj
[jaz2di]

:: [andrejcc]

:: ze dejstvo da si se sele sedaj registriral na tej strani govori o tem, da se prej nisi posebej zanimal za svoje nalozbe.

Joj, cisto sem spregledal prejle tole cvetko. Ker nisi bil registriran na FT, se nisi zanimal za svoje nalozbe, ha ha, ti nemarnez ti. Kaksen ego. Zdaj jo pa moram pocitirat - izjava tedna :-)
--enjoy. kaj ti vidis v mojem pisanju je tvoja stvar. ravno tako cigavi zivci so napeti.

clovek potrdi da ni nic tukaj pregledal in istocasno mece VSE v isti kos (cesar ne sprejmem) in govori o objektivnost (give me a break). od tu naprej se zabavajte med sabo
 13.11.08 12:13  _deaistoodgovori / citiraj
[andrejcc]

:: [karamba]

:: Bravo,sam sem tudi mnenja,da so forumi za to,da poveš kakšno svojo izkušnjo,pa tudi če je negativna,vidim da tukaj nepristanski ljudje niso zaželjeni,očitno posel upada in so teli admini malo živčni.

--to bo ja. mislim priznas da nisi na strani nic prebral in preveril in upas pametovat in razlagat kaksen da je kdo.
Reinkarniran LETECI SLON in KVA? Ime ima podobno... Drugace pa kaj naj recem... Za vsako strategijo je vsakdo kriv sam... In vec kot vas je takih telebanckov bolj se splaca nakupovati, saj ste očitno že vse prodali pri -70% in sedaj nabijate in pametujete tukajle... No nekje mora biti ventil da gre jeza ven...

lp nekaterim
 13.11.08 12:14  Attractionodgovori / citiraj
[andrejcc]

zivo se spomnim prepricevanja vlagateljice, da naj ne vlaga v luko pri 60, tecaj je sel nad 100 (in tu je kupla) in njeno prepricanje je bilo ena da sem jaz bedak (ker ve ona vec) in drugo da luka pod 100 ne more. no danes je 30 in ima to delnico se vedno v portfelju

moras pa priznat, da bi bilo vseeno bolje, da bi jo kupila pri 60 kot nad 100 :))

13.11.08 12:14  andrejcc (DS) odgovori / citiraj
[MSTANK1]

:: --dobro ruka nekatere danes.

Preroške besede :)
--se vedel nisem kako :)

13.11.08 12:14  gorazdrebaodgovori / citiraj
[andrejcc]

--o cemu ti to? kolkokrat je bilo ze receno, da eno so poslovalnice FT in drugo internetna FT (druzi jih skupen lastnik). kdor zeli vec informacij jih lahko tukaj tudi dobi (lahko si preberes clankov in drugih mnenj za vec kot eno leto nazaj in bos videl, kaj smo tu gor govorili).

seveda pa je najlaze za vse drugi krivit. ze dejstvo da si se sele sedaj registriral na tej strani govori o tem, da se prej nisi posebej zanimal za svoje nalozbe. dvomim pa da te je kdo prisilil iti v katerokoli nalozbo.

o tem, da vsak skusa prodati svojo blago in storitev pa itak nima smisla zgubljat besed. pozresnost se drago placa in ga verjetno ni vlagatelja, ki te lekcije ne bi dal skozi.

to da si preprican, da bo slo vse v maloro pa prica o tem, da se blizamo dnu

Zame kot laika na tem poročju je čist vseeno al je to internet FT al je poslovalnica FT. Oboje je FT lastnik je isti, si sam rekel, po en stran Šrota kritizirate kako se sam sebe hval v svojih česopisih hvali, po drugi strani pa pri sebi temu oporekate. Ko sem obiskal poslovalnico FT nisem mel pojma za to stran, potem šele sem zvedel za njo na poslovalnici.

Pa ne razumet to kot bi vas hotel kritizirati, ste čist fajn fantje in dekleta tu in marsikaj se zve, kar pripomore obveščenosti in občutku pri teh zadevah.
 13.11.08 12:14  _karambaodgovori / citiraj

Andrejc verjetno vsi delate po isti komandi,šteje samo dobiček,če bi ta tvoja vlagateljica hotela kupiti sklade,ki vsebujejo delnice luke,bi verjetno rekel,da je bila to odločitev njenega življenja,verjetno bo kar držalo,da si bedak.
 13.11.08 12:16  andrejcc (DS) odgovori / citiraj
[Attraction]

:: zivo se spomnim prepricevanja vlagateljice, da naj ne vlaga v luko pri 60, tecaj je sel nad 100 (in tu je kupla) in njeno prepricanje je bilo ena da sem jaz bedak (ker ve ona vec) in drugo da luka pod 100 ne more. no danes je 30 in ima to delnico se vedno v portfelju

::

moras pa priznat, da bi bilo vseeno bolje, da bi jo kupila pri 60 kot nad 100 :))
--ja imela bi le -50 in ne -70. ce bi me poslusa in ne vlozila pa 0. vsak je svoje srece kovac :)
 13.11.08 12:19  andrejcc (DS) odgovori / citiraj
[karamba]

Andrejc verjetno vsi delate po isti komandi,šteje samo dobiček,če bi ta tvoja vlagateljica hotela kupiti sklade,ki vsebujejo delnice luke,bi verjetno rekel,da je bila to odločitev njenega življenja,verjetno bo kar držalo,da si bedak.
--se vedno ne ves kaj govoris in vztrajas. a bi si prebral mogoce kaksen moj clanek ali drugo mnenje, ki govori o slovenskih delnicah. zacnes lahko tukaj [ne najdem članka: 9075] . drugace pa jaz nisem zaposlen na kd.

no glede na tvojo zmoznost komunikacije (jaz tebe nisem zalil z zaljivkami) adijo
 13.11.08 12:21  andrejcc (DS) odgovori / citiraj
[deaisto]

Reinkarniran LETECI SLON in KVA?
--mislim da si zadel. se neka druga podobnost je bla
 13.11.08 12:21  matic7odgovori / citiraj
[karamba]

OK pa recimo, če se vržemo v tvojo kožo, da lahko razumemo tvoj problem, ampak vsekakor nimaš nikakršne podlage, da obtožuješ kogarkoli s te strani, preden obtožuješ začni par tednov brati FT ali pa pojdi brati za nazaj, ne pa zmerjati ljudi z bedakom, ker tisti ki smo tu redni vemo, da smešiš le samega sebe.
 13.11.08 12:23  _deaistoodgovori / citiraj
[karamba]

AndrejCN verjetno vsi delate po isti komandi,šteje samo dobiček,če bi ta tvoja vlagateljica hotela kupiti sklade,ki vsebujejo delnice luke,bi verjetno rekel,da je bila to odločitev njenega življenja,verjetno bo kar držalo,da si "PPIIIIIIII".

Pazi karamba... FT jevci so mafijci kateri bi prodajali sklade v Darfur, samo za provizijo... Andejcc je v recnici AndrejCN (CosaNostra) ampak ne sme tega tu povedati... Raje utihni in plačuj provizije še naprej da ne boš našel konjske glave v postelji... oz. v skrajni sili "sleep with the fish"!!! Lepo pa da si to temo odprl, mi namrec nimamo jajc!!!!

* zadnji popravek: 13.11.08 12:23
 13.11.08 12:24  roaddoggodgovori / citiraj

Še moje mnenje.. Jaz osebno sem se na Spletno stran od Finančne Točke prijavil povsem slučajno.. V neki reciji sem zasledil, da ta stran obstaja in sem se prijavil. V želji, da se kaj novega naučim (tudi vaša tečajnica mi je bila všeč).. In moram rečt, da ste bili tukaj še precej pred vrhuncem borznih tečajev previdni z napovedmi.. Torej ste smatrali, da zadeve niso tako rožnate, kot jih nekateri predstavljajo..

Lahko povem, da sem na tej strani bolj ko ne, prvič zasledil tako opozorilne signale.. Torej ne samo divja priporočila BUY, BUY,BUY.. in to se mi je sčasona obrestovalo...

S tem ne želim trdit, da SAMO tukaj opozarjate tudi na slabe borzne čase.. ampak v raznoraznih revijah so promovirali SAMO reklame skladov in seveda pretekle super donose!!! Zdaj pa vidimo kje s(m)o...
 13.11.08 12:25  matic7odgovori / citiraj
[deaisto]

:: [karamba]

:: AndrejCN verjetno vsi delate po isti komandi,šteje samo dobiček,če bi ta tvoja vlagateljica hotela kupiti sklade,ki vsebujejo delnice luke,bi verjetno rekel,da je bila to odločitev njenega življenja,verjetno bo kar držalo,da si "PPIIIIIIII".

Pazi karamba... FT jevci so mafijci kateri bi prodajali sklade v Darfur, samo za provizijo... Andejcc je v recnici AndrejCN (CosaNostra) ampak ne sme tega tu povedati... Raje utihni in plačuj provizije še naprej da ne boš našel konjske glave v postelji... oz. v skrajni sili "sleep with the fish"!!! Lepo pa da si to temo odprl, mi namrec nimamo jajc!!!!

Svaka mu čast, da si upa takole govoriti ( jaz si ne in jih le hvalim-bolje zame ).
 13.11.08 12:29  roaddoggodgovori / citiraj
[karamba]

Kvasaš neumnosti... A misliš, da je bil interes FINANČNE TOČKE, da času vsesplošne borzne rasti, fantje tukaj zavirajo rast LUKE KOPER??? :)

Meni se dosti bolj zdi, da so to počeli zaradi lastne presoje, ker če bi to počeli po kamndi latnika bi bilo skregano z vsako logiko, ker KD je imel v svojih portfeljih kar precej slovenskih delnic..
 13.11.08 12:47  _deaistoodgovori / citiraj

No malce bolj resno... Dow je zopet pred 8.000 kot je bil ze nekajkrat v zadnjem casu... Pricakujete odboj ali podoben potop kot je bil konec sept. iz 11.000 na 8.000

lp

13.11.08 12:50  roaddoggodgovori / citiraj

Upam na potop.. Ampak to so bolj želje..

AJA.. če misliš potop, ki bi količinsko ustrezal tistemu iz 11.000 na 8.000 je to kar močan potop! Sam si nebi upal računat na tak "slump"...
 13.11.08 12:55  _deaistoodgovori / citiraj
[roaddogg]

Upam na potop.. Ampak to so bolj želje..

AJA.. če misliš potop, ki bi količinsko ustrezal tistemu iz 11.000 na 8.000 je to kar močan potop! Sam si nebi upal računat na tak "slump"...
Podoben... ne enak;) mislil sem predvsem na vzorec... Sept se je odbijalo, potem je odpor popustil in je strmoglavilo... lahko bi sli pocasi proti 6.000... Glede nato da je pred Oct09 kaksen konkreten odboj brezveze pricakovati, gremo pomoje tja... Kako vem za oct 09... Mi je karamba prišepnil :)
 13.11.08 13:19  MSTANK1odgovori / citiraj
[deaisto]

Kako vem za oct 09... Mi je karamba prišepnil :)
taka je bla napoved za letos
 13.11.08 13:27  roaddoggodgovori / citiraj

A ni bil članek napisan 7.2. 2008 ? Torej bo oktober 2009 že izven te napovedi?
 13.11.08 13:48  MSTANK1odgovori / citiraj

Feb. 2009 pričakuj novo objavo :) za leto bivola...
 13.11.08 13:59  roaddoggodgovori / citiraj

A ta objava nam bo jasno povedala, da smo teleta? ;))
 13.11.08 14:02  _deaistoodgovori / citiraj
[roaddogg]

Nop, objava bo povedala da so telete prodajala...;)
 13.11.08 14:06  roaddoggodgovori / citiraj

Če ti uspe prodat kredit, beseda tele niti ni tako slaba? ;)
 13.11.08 14:10  MSTANK1odgovori / citiraj
[roaddogg]

Prisotni niso všteti :) drugač pa bivol ni isto kot vol? To be or not to be...beri the choice is yours?
 13.11.08 14:22  _deaistoodgovori / citiraj
[roaddogg]

Če ti uspe prodat kredit, beseda tele niti ni tako slaba? ;)

To bi pa bil biznis... Evo tržna niša:)

Mogoče bo naslednja bančna kriza potem... Oversold Credit Crunch!!!
 13.11.08 14:28  roaddoggodgovori / citiraj

A misliš, da te bodo fehtali da vzemi kredit? :))
 13.11.08 14:35  petrabodgovori / citiraj

Rezultati KRKE o poslovanju za prvih devet mesecev poslovnega leta 2008

http://seonet.ljse.si/menu/default.asp
 13.11.08 14:43  roaddoggodgovori / citiraj

Ali jaz za zamikom vidim, ali je tečaj KRKE danes rdeč ???
 13.11.08 14:55  MSTANK1odgovori / citiraj

Danes al misliš letos :)

Kva si spet predolg žuru?

Rezultati so bili drugač danes objavljeni po zaključku trgovanja...
 13.11.08 14:58  roaddoggodgovori / citiraj

Aha ok... ne nisem žuru.. sem pa včeri spal ene 15 ur vse skp.. najbrž preveč.. zdej sm pa na kofetu tle pred compom..

Torej bo jutr krka zelena? Pred kratkim se je to govoril tuki po forumu.. Čeprav mam delnice krke je ne spremljam lih...
 13.11.08 15:13  MSTANK1odgovori / citiraj
[roaddogg]

Čeprav mam delnice krke je ne spremljam lih...
Sam z zanimanjem spremljam četverček: jtkg, iekg, hdog in seveda :) krkg...zakaj neki že?
 13.11.08 15:43  jurassicodgovori / citiraj
Torej bo jutr krka zelena?
po moje bo zelena samo, če dons v ameriki ne bo prevelikega minusa...
 13.11.08 15:44  roaddoggodgovori / citiraj

Točno! Sicer bo šlo vse dol...
 13.11.08 16:28  spacetripodgovori / citiraj
Država naj bi predvidoma izdala za milijardo evrov obveznic, sredstva za zagotavljanje likvidnosti pa v banke vbrizgala prek depozitov in posojil.
Kdo pa je predviden kupec teh obveznic?
 13.11.08 16:37  roaddoggodgovori / citiraj

Hrvaška najbrž ne :)

Mene pa zanima, kolk dejansko tvegajo z našimi depoziti, ko jih tkole dajejo v uporabo...
 13.11.08 17:08  andrejcc (DS) odgovori / citiraj
[MSTANK1]

:: [roaddogg]

:: Čeprav mam delnice krke je ne spremljam lih...

Sam z zanimanjem spremljam četverček: jtkg, iekg, hdog in seveda :) krkg...zakaj neki že?
--russland :)

meni je ostal 1 hdog :(
 13.11.08 17:10  sandi (admin) (DS) odgovori / citiraj
[spacetrip]

::Država naj bi predvidoma izdala za milijardo evrov obveznic, sredstva za zagotavljanje likvidnosti pa v banke vbrizgala prek depozitov in posojil.

Kdo pa je predviden kupec teh obveznic?
...in tudi, v katere banke bo država te depozite vbrizgala...

(še včeraj so vse po vrsti zagotavljale, da ne potrebujejo nikakršne pomoči)

Moj portfelj - potrebna registracija

Na strani Denarnisupermarket.com lahko odprete svoj online portfelj, spremljate razvoj premoženja in opravljate davčne izračune.

Kako začeti?

• Prijavi se za pregled stanja premoženja v portfelju.
  • Registriraj se in postani uporabnik Denarnisupermarket.com in spremljaj razvoj premoženja.

HYPO Depozit
Obrestna mera:
0,10%

Obresti:
0,86 €
BKS Depozit (bonus)
Obrestna mera:
0,09%

Obresti:
0,78 €
Abanka Depozit (online)
Obrestna mera:
0,07%

Obresti:
0,59 €
Sberbank Depozit
Obrestna mera:
0,05%

Obresti:
0,43 €
Gorenjska Banka Depozit
Obrestna mera:
0,05%

Obresti:
0,42 €
LON Depozit
Obrestna mera:
0,05%

Obresti:
0,42 €

Povejte svoje mnenje

Kako so bile vaše naložbe pozicionirane pred zadnjo korekcijo?

• Večinoma v delnicah.
  • Večinoma v obveznicah.
  • Večinoma v denarju.
  • Nimam naložb.

Glasuj rezultati >>