Če imate pomisleke o piškotkih,
tega lepo prosim
ne prezrite pred nadaljevanjem.
BITCOIN 00:35
-0,06 %
10.293,52
CN 13.07
0,37 %
3.060,69
HK 01.11
1,23 %
28.594,06
JP 01.11
1,86 %
22.420,08
RU 13.09
0,58 %
1.368,93
SI 13.09
0,52 %
856,02
DE 01.11
1,78 %
13.465,51
UK 01.11
-0,07 %
7.487,96
BR 01.11
-0,26 %
74.115,48
GLD 01.11
0,46 %
121,22
US 01.11
0,15 %
2.579,11

Forum

|  sveže  ·  forumi  ·  iskanje  ·  shramba  ·  sporočila  ·  obveščanje  ·  pravila & objave  ·  vabila

Seznam forumov  >  Borza  >  KRKG

Borza - osnove, Slovenija, Balkan

Iščem prvo neprebrano sporočilo v tej temi... najdeno na strani 1

Nova objava v tej temi  |  Nova tema v forumu
vseh objav v tej temi: 175   stran:  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | > | zadnja
#51476  18.11.08 12:57  th1odgovori / citiraj  |  shramba  

Objavljam zapis izpred leta dni:)

#17951 (odg: #17950 Mojster) 14.11.07 14:33 matic7 odgovori / citiraj | shramba

- KRKG: 58

- SBI20: 5700

#17959 (odg: #17951 matic7) 14.11.07 15:43 andrejcc (admin) (FT) odgovori / citiraj | shramba

[matic7]

--it ain't gonna happen. ce pa bo, bo pa blizu konec sveta

ALI JE KONEC SVETA BLIZU :)
#51477 (odg: #51476 th1)  18.11.08 13:14  _poldeodgovori / citiraj  |  shramba  

Konec sveta ni blizu, KRKG pa lahko gre tudi na 30.
#51478 (odg: #51477 )  18.11.08 13:16  th1odgovori / citiraj  |  shramba  

Hvala Polde .... vem

Objava je bila mišljena bolj za komentarje kako nesmiselno je dajati kakršnekoli napovedi
#51479 (odg: #51476 th1)  18.11.08 13:19  ericcussodgovori / citiraj  |  shramba  

koga bo pa čisto res pobralo od vsega hudega

#51483 (odg: #51479 ericcuss)  18.11.08 13:29  gorazdrebaodgovori / citiraj  |  shramba  
[ericcuss]

:: - KRKG: 58

:: --it ain't gonna happen. ce pa bo, bo pa blizu konec sveta

::

:: ALI JE KONEC SVETA BLIZU :)

koga bo pa čisto res pobralo od vsega hudega

Za marsikoga je to lahko konec sveta, ja.

Drugač pa sem pred kakimi dvemi meseci že omenil da bo šla krka do ene 53€.
#51491 (odg: #51483 gorazdreba)  18.11.08 13:43  th1odgovori / citiraj  |  shramba  
[gorazdreba]

:: [ericcuss]

:: :: - KRKG: 58

:: :: --it ain't gonna happen. ce pa bo, bo pa blizu konec sveta

:: ::

:: :: ALI JE KONEC SVETA BLIZU :)

:: koga bo pa čisto res pobralo od vsega hudega

Za marsikoga je to lahko konec sveta, ja.

Drugač pa sem pred kakimi dvemi meseci že omenil da bo šla krka do ene 53€.

Me zanima kaj si napovedoval kakšno leto nazaj?
#51492 (odg: #51476 th1)  18.11.08 13:47  andrejcc (DS) odgovori / citiraj  |  shramba  
[thojnik1]

#17959 (odg: #17951 matic7) 14.11.07 15:43 andrejcc (admin) (FT) odgovori / citiraj | shramba

[matic7]

--:)). napovedovanje je itak bolj neka cloveska zelja po poznavanju prihodnosti. za marsikaterega vlagatelja v krko pa je to, da je ta 58 itak pojmovano kot konec sveta. gre namrec za delnico, ki je v oceh vecine vlagateljev najbolj sigurna in najbolj stabilna in so zaradi tega verjetno vsi prihranki in krediti sli v njo ze ob padanju do 80.
#51494 (odg: #51492 andrejcc)  18.11.08 13:50  th1odgovori / citiraj  |  shramba  

--:)). napovedovanje je itak bolj neka cloveska zelja po poznavanju prihodnosti. za marsikaterega vlagatelja v krko pa je to, da je ta 58 itak pojmovano kot konec sveta. gre namrec za delnico, ki je v oceh vecine vlagateljev najbolj sigurna in najbolj stabilna in so zaradi tega verjetno vsi prihranki in krediti sli v njo ze ob padanju do 80.
Veš da sem si ta tvoj lanski zapis res zapomnil in sem sedaj kar vesel da te lahk ujamem na besedo ....

#51495 (odg: #51494 th1)  18.11.08 13:52  andrejcc (DS) odgovori / citiraj  |  shramba  

--ti kar. kot ze veckrat receno: bistvo je biti pripravljen spremenit mnenje ne pa z glavo v zid butat kar pocne nam znani uporabnik foruma ko je govora o krki :)
#51497 (odg: #51495 andrejcc)  18.11.08 13:53  th1odgovori / citiraj  |  shramba  

JA:)

je kar veliko lokal patriotov (sam so zadnje čase bolj tiho)
#51498 (odg: #51495 andrejcc)  18.11.08 13:58  roaddoggodgovori / citiraj  |  shramba  

Neki bo padlo ZID ALI GLAVA... :)

Še dobro da Krka proizvaja tut "pain-killerje"

* zadnji popravek: 18.11.08 13:58
#51510 (odg: #51476 th1)  18.11.08 14:47  matic7odgovori / citiraj  |  shramba  
[thojnik1]

Objavljam zapis izpred leta dni:)

#17951 (odg: #17950 Mojster) 14.11.07 14:33 matic7 odgovori / citiraj | shramba

- SBI20: 5700

[matic7]

http://denarnisupermarket.vzajemci.com/f...

se spomnim te debate ja, mater je že eno leto od tega:)

Seveda nisem vstopil v KRKG, oziroma ta možnost je šele sedaj, ker je komaj sedaj ta cena.. Mogoče bi vstopil, če bi KRKG že prej dosegla to ceno, pa še to le kratkoročno, sedaj pa nimam namena vstopati..

Strinjam se s tem, da se je treba prilagajati situaciji, že takrat sem bil precej pesimističen, no sedaj nisem več toliko, nimam pa nekih namenov skakati v tem trenutku v slo. delnice. Mogoče v kakšen ID, ker večkrat prebiram komentarje od tadejk, ko komentira SNOG, vendar zraven piše še bob in se tudi z njim strinjam v določenih pogledih. Pa tudi če bi vstopil bi za male pare in za malo daljše obdobje. Ampak kot pravim trenutno se je najbolje obrestovalo čakanje..

Čeprav sem dosti spremljal dogajanje po trgih predvsem tujih ( ljubitelsko pač, ker nisem profesionalec ) in bi pri nekaterih zadevah celo naredil dobiček, če bi pravi čas tudi izstopil iz naložbe. Ampak verjetno če bi ta čas nabavljal tisto kar sem imel v planu, bi verjetno še kaj drugega, tako da močno dvomim v dobiček.. Tudi nestrpen nisem več, ker na začetku ko sem vse prodal sem kar bil...
#51514 (odg: #51492 andrejcc)  18.11.08 14:53  matic7odgovori / citiraj  |  shramba  
[andrejcc]

:: [thojnik1]

:: #17959 (odg: #17951 matic7) 14.11.07 15:43 andrejcc (admin) (FT) odgovori / citiraj | shramba

:: [matic7]

:: - KRKG: 58

:: --it ain't gonna happen. ce pa bo, bo pa blizu konec sveta

:: ALI JE KONEC SVETA BLIZU :)

Ja tam pa tam, je tudi kdo omenil na forumu financ, da se je na veliko založil z delnicami KRKG, spomnim se nekoga, ki je prodal stanovanje in nabavil tam nekje pri 90. Smo ga opozorili, ampak se ni dal nič premakniti iz svoje smeri..

Osebno mu ne privoščim izgube, upam le, da ni vložil večji del svojih prihrankov.

Tudi jaz poznam folk, ki je v teh časih izgubil v delnicah recimo precej denarja za moje pojme, ampak glede na njihovo premoženje, se to ne pozna praktično nič.. Bolj problem je za tiste, ki so vložili večji del svojega premoženja.
#51515 (odg: #51514 matic7)  18.11.08 15:01  roaddoggodgovori / citiraj  |  shramba  

Možnosti, da je dejansko prodal stanovanje in kupil delnice Krke ali, da je samo KLOBASAL po forumu so povsem enake..

Sej smo meli par primerok, so prepotentni tipčki polni pameti klobasali kako dovje kupujejo delnice, medtem ko so VSE druge ki niso kupovali označevali za Strahopetce ali PIČ..

No pa poglejmo kje smo sedaj :)
#51519 (odg: #51515 roaddogg)  18.11.08 15:19  matic7odgovori / citiraj  |  shramba  
[roaddogg]

Možnosti, da je dejansko prodal stanovanje in kupil delnice Krke ali, da je samo KLOBASAL po forumu so povsem enake..

Sej smo meli par primerok, so prepotentni tipčki polni pameti klobasali kako dovje kupujejo delnice, medtem ko so VSE druge ki niso kupovali označevali za Strahopetce ali PIČ..

No pa poglejmo kje smo sedaj :)
Seveda, jaz ne vem ali je res kupil ali ne...

Čeprav sem bolj na tem, da je kupil, kot da ni, ali je vmes tudi že prodal se mi sanja ne :)
#51520 (odg: #51491 th1)  18.11.08 15:22  gorazdrebaodgovori / citiraj  |  shramba  
[thojnik1]

:: [gorazdreba]

:: :: [ericcuss]

:: :: :: - KRKG: 58

:: :: :: --it ain't gonna happen. ce pa bo, bo pa blizu konec sveta

:: :: ::

:: :: :: ALI JE KONEC SVETA BLIZU :)

:: :: koga bo pa čisto res pobralo od vsega hudega

:: Za marsikoga je to lahko konec sveta, ja.

:: Drugač pa sem pred kakimi dvemi meseci že omenil da bo šla krka do ene 53€.

Me zanima kaj si napovedoval kakšno leto nazaj?
Nič nisem napovedoval, povedal sem samo kaj sem slišal od ljudi, kateri se s tem borzam ukvarjajo in imajo ViP, so na precej visokih položajih v podjetjih ki naj bi bila vsaj takrat paradni konji slo. gospodarstva. Pa to ni blo leto nazaj ker takrat pojma nisem mel o teh poslih, ker so me šele Janša&Bajuk&Co navlekel v to z NKBM.

Tko da al so oni taki vedeževalci al se pa teorija zarote potrjuje. Mi smo pa itak ovce, ki čakajo za striženje. Zdaj samo al boš dlako pocen prodal, al pa dražje in se upiral.
#51564 (odg: #51495 andrejcc)  18.11.08 20:23  bibiodgovori / citiraj  |  shramba  
[andrejcc]

--ti kar. kot ze veckrat receno: bistvo je biti pripravljen spremenit mnenje ne pa z glavo v zid butat kar pocne nam znani uporabnik foruma ko je govora o krki :)

[andrejcc]

Očitno še vedno ne razumeš..

Situacija je pač takšna, da pada prav vse.. Delnice z dobro, odlično osnovo, kot je recimo Krka in delnice s slabo osnovo kot je primer ITBG (osnova je mišljena samo poslovanje podjetja), če se pač omejim na LJSE

Zdaj, če bi bil jasnoviden, kar žal nisem, kot so mnogi tukaj na forumu bi seveda na začetku prodal in začel na dnu kupovat.. Če bi bil jasnoviden.. Ker pa vem, da nisem jasnoviden se opiram na samo poslovanje in predvsem, povdarjam predvsem, na bodoče poslovne načrte, ki jih pripravlja menedžment podjetja.. Seveda je predpogoj, da verjameš upravi in da poznaš tudi samo branžo v kateri posluje podjetje, katerega si postal solastnik.. Dobro je tudi poznat samo organiziranost podjetja, vzdušje ljudi na delu, pripadnost podjetju, plane podjetja, ki niso napisani v letnih poročilih, itd... pa nisem zaposlen v Krki..

In ja, da ne bo kdo od sočutja zbolel.. se že dobra dva tedna veselim rasti ene moje speče naložbe na NYSE.. vztrajno raste, ko pada skoraj vse.. danes je bila se posebej poskočna več kot 8%.. to je na primer eno podjetje v katerega sem ves čas od nakupa verjel v njegov uspeh... tako kot v Krko.. ja, prišel bo ponovno čas tudi za Krko, ko se bo postavla na pravo mesto, kjer je bila..

Včasih se zgodi, da moraš naredit deset korakov nazaj, da neridiš naslednjih trideset naprej.. važno je samo, da veš kam si namenjen.. Jaz pri Krki vem kam greva in me ta padec niti malo ne vznemirja..

LP

#51565 (odg: #51564 bibi)  18.11.08 20:31  roaddoggodgovori / citiraj  |  shramba  

Nisem jasnoviden ampak lahko napovem, da bodo vsa relativno dobra podjetja čez X let v plusu (to si zdaj povedal)...

Da pa vse pada pa itak vemo, zato je smoterno enostavno zanemarit fundamente in počakat, da se zadeve vsaj malo umirijo (zaenkrat se še niso)... IN JA KRKO IMAM v portfelju.. Da pa bi jo sedaj dokupoval pa NE.. Mogoče jo bom kdaj kasneje.. Trenutno pa ne verjamem nobeni delnici.. Sem bolj osredotočen na premike indexov..
#51566 (odg: #51564 bibi)  18.11.08 20:33  _Wileyodgovori / citiraj  |  shramba  
[bibi]
Ker pa vem, da nisem jasnoviden se opiram na samo poslovanje in predvsem, povdarjam predvsem, na bodoče poslovne načrte, ki jih pripravlja menedžment podjetja.. Seveda je predpogoj, da verjameš upravi in da poznaš tudi samo branžo v kateri posluje podjetje, katerega si postal solastnik.. Dobro je tudi poznat samo organiziranost podjetja, vzdušje ljudi na delu, pripadnost podjetju, plane podjetja, ki niso napisani v letnih poročilih, itd... pa nisem zaposlen v Krki..

Vse lepo in prav, samo to nima nikakrsne veze s ceno delnice podjetja na borzi. Podjetje lahko dela iz ceglov zlato, pa ce namerava nek velik lastnik odloadati 1 mio delnic na nizkolikvidni borzi, bo sla cena delnice magari iz 100 na 1. Pac bo prislo do velikega neravnovesja, ampak to zate kot malega delnicarja nima nobene veze, ker pac lahko "pretopis" delnice v denar le po tej trzni ceni. Poglej nekatera podjetja v USA, ko kotirajo po manj, kakor imajo samo denarja v bilanci ali pa ceno VW po 1000, ko so delnice GM in F prakticno na 0... Zakaj je to tako, kaj je prav in kaj ni ter kako bi moglo biti nima nikakrsne veze. Only price pays...
#51567 (odg: #51564 bibi)  18.11.08 20:47  andrejcc (DS) odgovori / citiraj  |  shramba  
[bibi]

Očitno še vedno ne razumeš..
--ti ocitno se vedno ne razumes, da sta delnica in podjetje le redko povezana in da je bila cena nad 100 hud ekstrem, ki je bil samo posledica norije na nasi borzi.

Zdaj, če bi bil jasnoviden, kar žal nisem, kot so mnogi tukaj na forumu
--mislim da je redkokdo govoril o kaksni jasnovidnosti. si bil pa ti vsekakor med tistimi ki je vztrajno ponavljal kako bo ob vsaki objavi rezultatov tecaj poletel pa zal ni

to je na primer eno podjetje v katerega sem ves čas od nakupa verjel v njegov uspeh... tako kot v Krko.. ja, prišel bo ponovno čas tudi za Krko, ko se bo postavla na pravo mesto, kjer je bila..
--problem v tem razmisljanju je, da je zaljubljenost v doloceno delnico lahko denarno hudo boleca. ce gres prevec v minus je pot nazaj lahko zeloooo dolga

#51568 (odg: #51565 roaddogg)  18.11.08 20:48  bibiodgovori / citiraj  |  shramba  
[roaddogg]

Nisem jasnoviden ampak lahko napovem, da bodo vsa relativno dobra podjetja čez X let v plusu (to si zdaj povedal)...

Da pa vse pada pa itak vemo, zato je smoterno enostavno zanemarit fundamente in počakat, da se zadeve vsaj malo umirijo (zaenkrat se še niso)... IN JA KRKO IMAM v portfelju.. Da pa bi jo sedaj dokupoval pa NE.. Mogoče jo bom kdaj kasneje.. Trenutno pa ne verjamem nobeni delnici.. Sem bolj osredotočen na premike indexov..
Vidiš prav fundamentov ne smeš zanemarit v takšni situacijo, kot smo sedaj.. edino to je oprijemljivo.. veš, da z osnovo ni nič narobe, zadeva deluje dobro..

Odločitev za nakup je bila v danem trenutku pravilna in samo poslovanje še vedno potrjuje odločitvi o nakupu..

Vse ostalo je v zraku v božjih rokah, višje sile.. eni so jasnovidci.. drugi žal nismo..

Ko si stopil na trg si sprejel tveganje..
#51569 (odg: #51568 bibi)  18.11.08 20:52  roaddoggodgovori / citiraj  |  shramba  

Krko sem podedoval.. Nisem je kupil.

Kar se pa fundamentov tiče bi pa rekel, da je v teh časih dosti bolje slediti trgom kot pa si razlagati, da delnica s tako čudovitimi fundamenti pa ja ne bo šla dol.. Dokazov imaš malo morje sedaj..

* zadnji popravek: 18.11.08 20:52
#51570 (odg: #51566 )  18.11.08 20:55  bibiodgovori / citiraj  |  shramba  
[Wiley]

:: [bibi]

:: Ker pa vem, da nisem jasnoviden se opiram na samo poslovanje in predvsem, povdarjam predvsem, na bodoče poslovne načrte, ki jih pripravlja menedžment podjetja.. Seveda je predpogoj, da verjameš upravi in da poznaš tudi samo branžo v kateri posluje podjetje, katerega si postal solastnik.. Dobro je tudi poznat samo organiziranost podjetja, vzdušje ljudi na delu, pripadnost podjetju, plane podjetja, ki niso napisani v letnih poročilih, itd... pa nisem zaposlen v Krki..

Vse lepo in prav, samo to nima nikakrsne veze s ceno delnice podjetja na borzi. Podjetje lahko dela iz ceglov zlato, pa ce namerava nek velik lastnik odloadati 1 mio delnic na nizkolikvidni borzi, bo sla cena delnice magari iz 100 na 1. Pac bo prislo do velikega neravnovesja, ampak to zate kot malega delnicarja nima nobene veze, ker pac lahko "pretopis" delnice v denar le po tej trzni ceni. Poglej nekatera podjetja v USA, ko kotirajo po manj, kakor imajo samo denarja v bilanci ali pa ceno VW po 1000, ko so delnice GM in F prakticno na 0... Zakaj je to tako, kaj je prav in kaj ni ter kako bi moglo biti nima nikakrsne veze. Only price pays...
Nevem kaj si želel povedat z VW, F in GM.. big difference..

Lahko potopi na nelikvidnem trgu.. se strinjam.. in hudič je če takrat moraš prodat.. meni trenutno ne tega potrebno..

Trg včasih prevrednoti delnico podjetja, včasih jo podvrednoti..

Če govorimo o Krki sem mnenja, da je podvrednotena..

Ne govorm pa, da ne more past na 20EUR..
#51572 (odg: #51570 bibi)  18.11.08 20:59  andrejcc (DS) odgovori / citiraj  |  shramba  
[bibi]

Trg včasih prevrednoti delnico podjetja, včasih jo podvrednoti..

Če govorimo o Krki sem mnenja, da je podvrednotena..

--to je najvecji problem. ce dopustis, da ti nalozba gre na primer iz 100 na 20 (pa ne pravim da bo sla, niti ne verjamem) moras narediti 400% da si na 0 in tu se konca.

pa nehaj ze enkrat jemat vse za napad ampak poskusi v kaksni stvari videti se kaj vec

p: aja danes sem kupil nekaj drobizeka krke (zamisljeno kot dolgorocno)
#51574 (odg: #51570 bibi)  18.11.08 21:05  MSTANK1odgovori / citiraj  |  shramba  
[bibi]

To sem hotel slišat :) Ker se na manj likvidnih trgih ob navalu prodajalcev z lahkoto zgodijo še kake hujše krivice? kot bi bila npr.ta...
#51575 (odg: #51567 andrejcc)  18.11.08 21:06  bibiodgovori / citiraj  |  shramba  

jaz trdim, da sta na dolgi rok cena delnice in podjetje povezana.. včasih bol, včasih manj.. v povprečji pa likviden trg dobro pokaze vrednost podjetja z vsem bodočimi pričakovanji..

V današnji situaciji očitno res nimajo vpliva odlični rezultati poslovanja.. ampak trenutno na trg delujejo močnejši vplivi, ki so pripeljali do teh vrednosti.. ampak to bo kratko obdobje.. govorim v letih.. vse kaj bo prej bom sam presenečen..

Lahko je boleče.. zelo boleče, če potrebuješ denar.. sem še vedno likviden;)

O zakjubljenosti z Krko pa bi težko govoril.. veš, sva že na višjem nivoju:))
#51577 (odg: #51570 bibi)  18.11.08 21:11  _Wileyodgovori / citiraj  |  shramba  

To, da je fundament celotne avtomobilske panoge zelo slab, pa zaradi znacilnosti borznega trga delnica VW cveti (povprasevanje mocnejse od ponudbe zaradi zapiranja short pozicij), medtem ko "bi morala", gledano fundamentalno, slediti ostalim kot so GM in F, ki so v zelo slabem stanju. Torej zelel sem na primeru pokazati, da cena delnice nima nujno veze s tem kaj podjejtje pocne in kaksen je fundament zadaj.

No to kar pravis v spodnjem delu pa drzi. Vendar, da bos imel ti kaj od tega, bodo morali podcenjenost uvideti tudi tisti ki imajo denar in so ga pripravljeni tudi vloziti v ta papir v kolicinah, ki izcrpajo prodajalce. :)
#51578 (odg: #51575 bibi)  18.11.08 21:14  _Wileyodgovori / citiraj  |  shramba  
[bibi]

jaz trdim, da sta na dolgi rok cena delnice in podjetje povezana.. včasih bol, včasih manj.. v povprečji pa likviden trg dobro pokaze vrednost podjetja z vsem bodočimi pričakovanji..
Saj to je ravno problem pri KRKG. :) Ne kotira na likvidnem trgu, zato je lahko "prava vrednost" popolnoma izkrivlejna tako v eno kot drugo stran...
#51582  18.11.08 21:29  _dusanwodgovori / citiraj  |  shramba  

nekaj se šušlja o prevzemu

#51584 (odg: #51566 )  18.11.08 21:44  jaz2diodgovori / citiraj  |  shramba  

Dobro, ampak saj ce si zaljubljen v dobro podjetje -- ki tudi dejansko je dobro --, potem si ga jemljes itak na dolgo in imas nekaj tudi od dividend. Zakaj se dividende tako zanemarjajo? Konec koncev ti lahko do neke mere resujejo likvidnost tudi v tezkih casih - ce podjetje tudi takrat dobro posluje, kot recimo Krka sedaj.
Nova objava v tej temi  |  Nova tema v forumu
vseh objav v tej temi: 175   stran:  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | > | zadnja

Seznam forumov  >  Borza  >  KRKG

Moj portfelj - potrebna registracija

Na strani Denarnisupermarket.com lahko odprete svoj online portfelj, spremljate razvoj premoženja in opravljate davčne izračune.

Kako začeti?

• Prijavi se za pregled stanja premoženja v portfelju.
  • Registriraj se in postani uporabnik Denarnisupermarket.com in spremljaj razvoj premoženja.

HYPO Depozit
Obrestna mera:
0,10%

Obresti:
0,86 €
BKS Depozit (bonus)
Obrestna mera:
0,09%

Obresti:
0,78 €
Abanka Depozit (online)
Obrestna mera:
0,07%

Obresti:
0,59 €
Sberbank Depozit
Obrestna mera:
0,05%

Obresti:
0,43 €
Gorenjska Banka Depozit
Obrestna mera:
0,05%

Obresti:
0,42 €
LON Depozit
Obrestna mera:
0,05%

Obresti:
0,42 €

Povejte svoje mnenje

Kako so bile vaše naložbe pozicionirane pred zadnjo korekcijo?

• Večinoma v delnicah.
  • Večinoma v obveznicah.
  • Večinoma v denarju.
  • Nimam naložb.

Glasuj rezultati >>